KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 też lubie
1
Wigilie i święta nie pije alkoholu taka jest tradycja
1
Wesołych Świąt i żeby Legia sie utrzymała w Ekstraklasie :)
4
@July_6_BcN a kiedy macie dobry humor?
0
@LeszekFCB moge i pracować nawet i do śmierci, lubię swoją prace i mnie to nie przeszkadza
1
@blakkudium a William Gomes 19 letni napastnik?
0
@Who_you_mam by pomógł o awans do ekstraklasy
0
@Giwera ekstraklasa to za wysoki poziom dla niego
0
@Encore mógł pograć w Legii
0
@Safrani Braun nie był nad konfederacją?
0
@BorzyKrzys myślałem że on tak zawsze
1
@lajcior to wina Legii
1
@lajcior pije kiedy sie denerwuje :)
0
@Zoker śledzie w oleju z cebulką najlepsze :)
1
@Kessie przecież to madryciak :)
0
@FcPortoFan1999 brak wiary we własny klub
Znam to :)
1
@blakkudium amen :)
0
@FcPortoFan1999 nie wiem jak można było pozwolić aby odszedł morishita oraz luqinias to byli kluczowi zawodnicy Legii
0
@FcPortoFan1999 wiem, po remisie z tychami polonia miała serie 5 zwycięstw z rzędu
0
@FcPortoFan1999 piękne czasy
0
@gumaz już sie nie moge doczekac 1 ligi i derbów Warszawy, no chyba ze polonia awansuje do ekstraklasy :/
1
@Bernard777 też licze ze przegrają :)
1
@fart z piastem trzeba wygrać dwa razy i bedziemy w top 10
3
Legia w strefie spadkowej, fajne te mikołajki dzisiaj
1
@draxidox ale był prezydentem
Krzysiu Stanowski kłamczuszek :)
0
@draxidox przecież u niego był Andrzej Duda i był wtedy prezydentem.
To chyba nie pierwszy raz w historii :)
0
@BorzyKrzys dlaczego sie nie zgadzasz?
0
@Giwera masz ją od 4 lat zaraz bedzie 5 lat bez mistrza polski
0
@Joe_Barbaro Radovicia tak, ale nie Wawrzyniaka
2
Brakuje w Legii Luquinhasa i Morishity