1

@Kgorecki2500 też lubie

1

Wigilie i święta nie pije alkoholu taka jest tradycja

1

Wesołych Świąt i żeby Legia sie utrzymała w Ekstraklasie :)

4

@July_6_BcN a kiedy macie dobry humor?

0

@LeszekFCB moge i pracować nawet i do śmierci, lubię swoją prace i mnie to nie przeszkadza

1

@blakkudium a William Gomes 19 letni napastnik?

0

@Who_you_mam by pomógł o awans do ekstraklasy

0

@Giwera ekstraklasa to za wysoki poziom dla niego

0

@Encore mógł pograć w Legii

0

@Safrani Braun nie był nad konfederacją?

0

@BorzyKrzys myślałem że on tak zawsze

1

@lajcior to wina Legii

1

@lajcior pije kiedy sie denerwuje :)

0

@Zoker śledzie w oleju z cebulką najlepsze :)

1

@Kessie przecież to madryciak :)

0

@FcPortoFan1999 brak wiary we własny klub
Znam to :)

1

@blakkudium amen :)

0

@FcPortoFan1999 nie wiem jak można było pozwolić aby odszedł morishita oraz luqinias to byli kluczowi zawodnicy Legii

0

@FcPortoFan1999 wiem, po remisie z tychami polonia miała serie 5 zwycięstw z rzędu

0

@FcPortoFan1999 piękne czasy

0

@gumaz już sie nie moge doczekac 1 ligi i derbów Warszawy, no chyba ze polonia awansuje do ekstraklasy :/

1

@Bernard777 też licze ze przegrają :)

1

@fart z piastem trzeba wygrać dwa razy i bedziemy w top 10

3

Legia w strefie spadkowej, fajne te mikołajki dzisiaj

1

@draxidox ale był prezydentem
Krzysiu Stanowski kłamczuszek :)

0

@draxidox przecież u niego był Andrzej Duda i był wtedy prezydentem.
To chyba nie pierwszy raz w historii :)

0

@BorzyKrzys dlaczego sie nie zgadzasz?

0

@Giwera masz ją od 4 lat zaraz bedzie 5 lat bez mistrza polski

0

@Joe_Barbaro Radovicia tak, ale nie Wawrzyniaka

2

Brakuje w Legii Luquinhasa i Morishity

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?