0

@FcPortoFan1999 to nie oglądasz ekstraklasy?

0

Widać że sędziowie pomagają Legii

0

@Ricardinio14 rozumiem żarty strone Legii jak jest sie kibicem lecha :)

1

Goool brawo Legio nie poddawaj sie

0

@Nazio_87 najlepiej od pierwszej minuty ;)

0

@Ricardinio14 nie można sie poddawać :)

0

@Hosh bardziej brak Blaz Kramer

1

@LeszekFCB teraz by sie przydał Blaz Kramer

1

@Matheu12 oby Legia strzeliła i wygrała :]

2

@michal26 Wahan Biczachczjan, Damian Szymański i Noah Weisshaupt mają lekkie problemy zdrowotne. Petar Stojanović pauzuje za kartki :)

0

Legii brakuje tylko bramki

0

@Katalończyk 99 astiz jest trenerem

1

@Hosh piękna oprawa kibiców jagi

0

6 podań Legii i strata piłki

0

@FcPortoFan1999 To też prawda
Może ja jestem zbyt dużym pesymistą, ale patrząc na ostatnią gre Legii to jak mam patrzeć optymistycznie?

0

@FcPortoFan1999 nie przeszkadzają, tylko Edward nie wiem co wymyślił wtedy z rezerwowym składen na samsunspor.
Legia ostatnie lata lepiej prezentowała sie w europie (dzięki lidze konferencji) niż w lidze.

0

@FcPortoFan1999 aktualnie to w Legii jest jeden wielki bałagan
I jeśli Legia w przyszłym sezonie bedzie grać w europie to bedzie sukces

0

@FcPortoFan1999 z termaliką mogą wygrać, ale to też żaden pewniak

1

@fart jak gra Legia u siebie to ani deszcz ani zimno ani wiatr mnie nie zatrzyma
Zatrzymać mnie mogą sprawy rodzinne lub problemy ze zdrowiem

1

@fart bedziesz na meczu?
Bo ja tylko na mecze Legii jeżdze jak grają u siebie :)

0

@FcPortoFan1999 może po dzisiejszym meczu to zmienią na astiza

0

@FcPortoFan1999 doświadczenia trenerskiego to za bardzo nie ma.
W 2021 roku chyba był asystentem jeśli dobrze pamiętam

0

@FcPortoFan1999 na fleshscore Edward dalej trenerm Legii :D

0

@FcPortoFan1999 Legia tez bez formy i widzew jeszcze gra u siebie

0

Dzisiaj Legia wygra z widzewem?
Bo kurs na wygraną widzewa to 3.25 ;)

1

12:15 już mecz ekstraklasy coś pięknego :)

0

Imaz już strzela dla jagi 1-0

3

@Kessie yamal już ładnie mówi po polsku pewnie szczęsny go nauczył :)

0

@FcPortoFan1999 to może remis?
Taki 0-0 byłby idealny :)

0

Dzisiaj Legia wygra?
Bo nie wiem czy na mecz jechać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?