KRISU77
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
8 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 to nie oglądasz ekstraklasy?
0
Widać że sędziowie pomagają Legii
0
@Ricardinio14 rozumiem żarty strone Legii jak jest sie kibicem lecha :)
1
Goool brawo Legio nie poddawaj sie
0
@Nazio_87 najlepiej od pierwszej minuty ;)
0
@Ricardinio14 nie można sie poddawać :)
0
@Hosh bardziej brak Blaz Kramer
1
@LeszekFCB teraz by sie przydał Blaz Kramer
1
@Matheu12 oby Legia strzeliła i wygrała :]
2
@michal26 Wahan Biczachczjan, Damian Szymański i Noah Weisshaupt mają lekkie problemy zdrowotne. Petar Stojanović pauzuje za kartki :)
0
Legii brakuje tylko bramki
0
@Katalończyk 99 astiz jest trenerem
1
@Hosh piękna oprawa kibiców jagi
0
6 podań Legii i strata piłki
0
@FcPortoFan1999 To też prawda
Może ja jestem zbyt dużym pesymistą, ale patrząc na ostatnią gre Legii to jak mam patrzeć optymistycznie?
0
@FcPortoFan1999 nie przeszkadzają, tylko Edward nie wiem co wymyślił wtedy z rezerwowym składen na samsunspor.
Legia ostatnie lata lepiej prezentowała sie w europie (dzięki lidze konferencji) niż w lidze.
0
@FcPortoFan1999 aktualnie to w Legii jest jeden wielki bałagan
I jeśli Legia w przyszłym sezonie bedzie grać w europie to bedzie sukces
0
@FcPortoFan1999 z termaliką mogą wygrać, ale to też żaden pewniak
1
@fart jak gra Legia u siebie to ani deszcz ani zimno ani wiatr mnie nie zatrzyma
Zatrzymać mnie mogą sprawy rodzinne lub problemy ze zdrowiem
1
@fart bedziesz na meczu?
Bo ja tylko na mecze Legii jeżdze jak grają u siebie :)
0
@FcPortoFan1999 może po dzisiejszym meczu to zmienią na astiza
0
@FcPortoFan1999 doświadczenia trenerskiego to za bardzo nie ma.
W 2021 roku chyba był asystentem jeśli dobrze pamiętam
0
@FcPortoFan1999 na fleshscore Edward dalej trenerm Legii :D
0
@FcPortoFan1999 Legia tez bez formy i widzew jeszcze gra u siebie
0
Dzisiaj Legia wygra z widzewem?
Bo kurs na wygraną widzewa to 3.25 ;)
1
12:15 już mecz ekstraklasy coś pięknego :)
0
Imaz już strzela dla jagi 1-0
3
@Kessie yamal już ładnie mówi po polsku pewnie szczęsny go nauczył :)
0
@FcPortoFan1999 to może remis?
Taki 0-0 byłby idealny :)
0
Dzisiaj Legia wygra?
Bo nie wiem czy na mecz jechać :D