0

@Colon prowadzić w 2 secie 4:1 i mieć 2 przełamania a finalnie przegrać 7:5 to trzeba się postarać

0

Alcaraz dzban roku xd

0

Jest gdzieś Tsitsipas alcaraz?

0

Alcaraz Tsitsipas jest gdzieś w tv do obejrzenia?

0

@msmsms Selby czy Bingtao?

0

@takisobiektos szkoda gadać. Stawiasz takiego Augera i co? Gowno bo sędzia dostaje laga

0

Widzę, iż jako mamy turniej w tenisie w Barcelonie to sędziowie tacy sami jak w piłce nożnej. Schwartzman wali metrowy aut przy stanie 30:30 w 3 secie a chłop daje mu pkt. Żenada

2

Hahahahahahhaha niech się kończy już ta pseudo liga

1

Chłopaki trzeba pajacowi kartki namalować

8

Widzę, ze sędziowie jak zwykle w formie. Wzrok szwankuje ewidentnie

0

Jak to są więzadła to pograne

0

@kamiVeB durant oby dużo nawalił pkt

0

@msmsms i np trump dobra jutro mecz tak?

0

@msmsms a tak z ciekawości czemu ten mecz został przerwany? Na mistrzostwach po 9 frejmach jest przerwa?

0

@msmsms wilson ciekawi. Jest praktycznie 5:5 w frejmach

0

@msmsms dzięki, dalem trumpa bo jego dość sporo oglądałem i wiem, ze jest mocny

0

@Janas11224 widziałem, tragedia

0

@Kidd Czy Wilson wygra z Junhuiem i czy brecel wygra z saengkhamem, takie 2 pytanka

0

Jest tu ktoś kto na bieżąco jest ze snookerem?

0

Jest ktoś kto ukończył uczelnie AWL we Wrocławiu?

0

@Image a daj spokój. Raz na 15 kuponów daje bramki i zawsze w tych meczach jest 0:0

10

Auhahaha niech ten kondom piateczki idzie na ławkę cadizu zbic. Hiszpańskie gowno

1

Hawhahahhaha leci kontra a chłop spalonego se przypomina

0

Espino co akcje robi co chce

21

Chłop butelkę przez pół boiska niesie

3

Hahagahahhwwha co za gość. 12 zawodnik cadiz

1

Pewnie doliczy 3 min

22

Espino 66 faul w tym meczu. Liczba kartek?
0

7

Ale ci sędziowie są tragiczni. Mam wrażenie, ze sebek z przed telewizora lepiej by to poprowadził

1

@AmigoBlancos a co dzisiaj zle robią?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?