KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon prowadzić w 2 secie 4:1 i mieć 2 przełamania a finalnie przegrać 7:5 to trzeba się postarać
0
Alcaraz dzban roku xd
0
Jest gdzieś Tsitsipas alcaraz?
0
Alcaraz Tsitsipas jest gdzieś w tv do obejrzenia?
0
@msmsms Selby czy Bingtao?
0
@takisobiektos szkoda gadać. Stawiasz takiego Augera i co? Gowno bo sędzia dostaje laga
0
Widzę, iż jako mamy turniej w tenisie w Barcelonie to sędziowie tacy sami jak w piłce nożnej. Schwartzman wali metrowy aut przy stanie 30:30 w 3 secie a chłop daje mu pkt. Żenada
2
Hahahahahahhaha niech się kończy już ta pseudo liga
1
Chłopaki trzeba pajacowi kartki namalować
8
Widzę, ze sędziowie jak zwykle w formie. Wzrok szwankuje ewidentnie
0
Jak to są więzadła to pograne
0
@kamiVeB durant oby dużo nawalił pkt
0
@msmsms i np trump dobra jutro mecz tak?
0
@msmsms a tak z ciekawości czemu ten mecz został przerwany? Na mistrzostwach po 9 frejmach jest przerwa?
0
@msmsms wilson ciekawi. Jest praktycznie 5:5 w frejmach
0
@msmsms dzięki, dalem trumpa bo jego dość sporo oglądałem i wiem, ze jest mocny
0
@Janas11224 widziałem, tragedia
0
@Kidd Czy Wilson wygra z Junhuiem i czy brecel wygra z saengkhamem, takie 2 pytanka
0
Jest tu ktoś kto na bieżąco jest ze snookerem?
0
Jest ktoś kto ukończył uczelnie AWL we Wrocławiu?
0
@Image a daj spokój. Raz na 15 kuponów daje bramki i zawsze w tych meczach jest 0:0
10
Auhahaha niech ten kondom piateczki idzie na ławkę cadizu zbic. Hiszpańskie gowno
1
Hawhahahhaha leci kontra a chłop spalonego se przypomina
0
Espino co akcje robi co chce
21
Chłop butelkę przez pół boiska niesie
3
Hahagahahhwwha co za gość. 12 zawodnik cadiz
1
Pewnie doliczy 3 min
22
Espino 66 faul w tym meczu. Liczba kartek?
0
7
Ale ci sędziowie są tragiczni. Mam wrażenie, ze sebek z przed telewizora lepiej by to poprowadził
1
@AmigoBlancos a co dzisiaj zle robią?