KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 za Arabia Saudyjska
0
@Colon przyszły top 1
1
Typowe NBA, masz do wygrania 2000zl to philadelphia przegra z Detroit
1
Bez wzgledu na to czy Kecmanovic przejdzie Alcaraza zagrał genialny turniej i mam nadzieje, ze to tylko początek jego świetnej gry
0
@JackH a dobra chyba coś z kolanem ma
0
@JackH z tym LaVinem to tez zart?
0
@AdamaTraore mega ciekawi mnie mecz z Alcarazem (jeśli przejdzie a tak zakładam)
5
@AdamaTraore Iga wygrywa WTA Miami, Hubert wygrywa ATP Miami, Hubert/Isner wygrywają ATP debel Miami
0
@michal26 mam nadzieje, ze się nie zdziwię. Wiem, ze Osaka jest bardzo mocna. Przypomina trochę Serene swoim stylem gry jednak Iga w wymianach powinna ja zjeść. Bencic, która uważam, ze nie jest jakaś wybitna tenisistka(jest dobra ale to nie ścisły top) sprawiła jej sporo kłopotów dzisiaj.
0
@JackH zgadza się. Wszystko potrafi się w jedna chwile diametralnie zmienić. Mam nadzieje, ze pkt rozana nie odbiegna od normy
0
@verdant nie No Naomi z Iga nie ma za dużych szans aktualnie. Co z tych 18 asow jak niejednokrotnie w tym meczu została przełamana. W wymianach odstaje bo porusza się trochę ociężale
0
@Stasiek19922 wiesz nie mam pojęcia
0
@czółkovsky mnie pkt DeRozana nigdy nie zawiodły jeszcse i asysty CP3
0
@JackH już od rana siedzi zakład także luz
2
@JimMorrisonFCB ciężko będzie. Kyrgios i kokkinakis maja taki Vibe między sobą. Jakby grali ze sobą całe życie
0
Kurde na kuponie zostały mi 3 zdarzenia a do wygrania 1900zl
1) Philadelphia win
2)DeRozan 27 pkt minimum
3)Andujar wygra pierwszy set
0
@takisobiektos nie No tak, mówiłem o pierwszym secie
0
@barcelonaLM Mededev daleko od formy zarówno fizycznej jak i sama gra nie wyglada dobrze. Fajnie, ze mamy i w męskim tenisie i kobiecym swoich reprezentantów w polfinale. Do tego debel Huberta z isnerem.
1
I Osaka w trąbkę
0
Nie No jeśli Laporta wypuści Araujo to będzie jakaś katastrofa. Dla mnie to top 1 So w przyszłości
1
@Kgorecki2500 ciekawa grupa
1
@MesQueUnClub96 biorę w ciemno
2
https://draw.inker.one/#/wc/gs
Symulator losowania grup.
Niestety Hiszpania, Kanada i Urugwaj u mnie
0
Jakie macie zdanie odnośnie policzka wymierzonego przez Willa Smitha?
0
@OsamaDembele jutro 15
1
@takisobiektos liczę na Huberta w polfinale. Co jak co ale z mededevem grać lubi. Alcaraz raczej powinien wygrać ze świetnym ostatnio Kecmanovicem. Liczę, ze ruud wyeliminuje Zvereva i ten cerundolo mega zaskoczenie
0
@mrboom coś w tym jest
0
@messi564 jest do bardzo dobry piłkarz jak na polskie standardy i trzymam za niego kciuki. Jednak Polacy w la lidze dobrze się nie odnajdują tym bardziej w tak mocnym klubie jak sociedad będzie miał ciężko o grę. Boje się, ze może to być podobny przypadek co Kądzior w eibarze. I żeby nie było zaraz uważam Szymańskiego za lepszego piłkarza od Damiana
1
Kyrgios umiejętości ogromne, mózg jak orzeszek
1
@AdamaTraore tak tak już poczytałem. Pierwszy raz się z takim czymś spotkalem