1

@tomek8756 za Arabia Saudyjska

0

@Colon przyszły top 1

1

Typowe NBA, masz do wygrania 2000zl to philadelphia przegra z Detroit

1

Bez wzgledu na to czy Kecmanovic przejdzie Alcaraza zagrał genialny turniej i mam nadzieje, ze to tylko początek jego świetnej gry

0

@JackH a dobra chyba coś z kolanem ma

0

@JackH z tym LaVinem to tez zart?

0

@AdamaTraore mega ciekawi mnie mecz z Alcarazem (jeśli przejdzie a tak zakładam)

5

@AdamaTraore Iga wygrywa WTA Miami, Hubert wygrywa ATP Miami, Hubert/Isner wygrywają ATP debel Miami

0

@michal26 mam nadzieje, ze się nie zdziwię. Wiem, ze Osaka jest bardzo mocna. Przypomina trochę Serene swoim stylem gry jednak Iga w wymianach powinna ja zjeść. Bencic, która uważam, ze nie jest jakaś wybitna tenisistka(jest dobra ale to nie ścisły top) sprawiła jej sporo kłopotów dzisiaj.

0

@JackH zgadza się. Wszystko potrafi się w jedna chwile diametralnie zmienić. Mam nadzieje, ze pkt rozana nie odbiegna od normy

0

@verdant nie No Naomi z Iga nie ma za dużych szans aktualnie. Co z tych 18 asow jak niejednokrotnie w tym meczu została przełamana. W wymianach odstaje bo porusza się trochę ociężale

0

@Stasiek19922 wiesz nie mam pojęcia

0

@czółkovsky mnie pkt DeRozana nigdy nie zawiodły jeszcse i asysty CP3

0

@JackH już od rana siedzi zakład także luz

2

@JimMorrisonFCB ciężko będzie. Kyrgios i kokkinakis maja taki Vibe między sobą. Jakby grali ze sobą całe życie

0

Kurde na kuponie zostały mi 3 zdarzenia a do wygrania 1900zl
1) Philadelphia win
2)DeRozan 27 pkt minimum
3)Andujar wygra pierwszy set

0

@takisobiektos nie No tak, mówiłem o pierwszym secie

0

@barcelonaLM Mededev daleko od formy zarówno fizycznej jak i sama gra nie wyglada dobrze. Fajnie, ze mamy i w męskim tenisie i kobiecym swoich reprezentantów w polfinale. Do tego debel Huberta z isnerem.

1

I Osaka w trąbkę

0

Nie No jeśli Laporta wypuści Araujo to będzie jakaś katastrofa. Dla mnie to top 1 So w przyszłości

1

@Kgorecki2500 ciekawa grupa

1

@MesQueUnClub96 biorę w ciemno

2

https://draw.inker.one/#/wc/gs
Symulator losowania grup.
Niestety Hiszpania, Kanada i Urugwaj u mnie

0

Jakie macie zdanie odnośnie policzka wymierzonego przez Willa Smitha?

0

@OsamaDembele jutro 15

1

@takisobiektos liczę na Huberta w polfinale. Co jak co ale z mededevem grać lubi. Alcaraz raczej powinien wygrać ze świetnym ostatnio Kecmanovicem. Liczę, ze ruud wyeliminuje Zvereva i ten cerundolo mega zaskoczenie

0

@mrboom coś w tym jest

0

@messi564 jest do bardzo dobry piłkarz jak na polskie standardy i trzymam za niego kciuki. Jednak Polacy w la lidze dobrze się nie odnajdują tym bardziej w tak mocnym klubie jak sociedad będzie miał ciężko o grę. Boje się, ze może to być podobny przypadek co Kądzior w eibarze. I żeby nie było zaraz uważam Szymańskiego za lepszego piłkarza od Damiana

1

Kyrgios umiejętości ogromne, mózg jak orzeszek

1

@AdamaTraore tak tak już poczytałem. Pierwszy raz się z takim czymś spotkalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?