0

zgadzam sie z typem Makaja bedzie 2;1 :)
VeB!

0

2;0 (1) dla barcy :)

0

mam nadzieje ze na Camp nou cr7 dostanie zółty kartonik :)

0

z dzisiejszym Messi ma 6 karnych :)

0

ALE BRAMA

0

puyol wlasnie uratowal nam mecz

0

kochamUnited z całym szacunkiem do twojego klubu, ale nie tak dawno sami mieliscie 6 ptk strat do City i też patrzyliscie na przegraną, my na swoim boisku nie przegrywamy przynajmniej 6;1 :)

0

a gdzie był pan Pele jak Barca zlała Santos 4;0 i sam Neymar mowil ze dostal prawdziwą lekcje footballu od Barcy ? :)

0

hmm w 60 min mógłby za Puyola i Xaviego wejsc Bartra i Thiago :)

0

licza się normalnie z karnego bramki. i jeszcze jedno sprostowanie Gomez ma o 3 bramki mniej od Leo :)

0

moze i 2 karny budzi kontrowersje, ale tak czy tak karny w 1 meczu sie nam nalezal wiec wychodzi nawet na 0, a madrycka marca pisze ze faul byl.

0

puyol musi odpocząc a środek najlepiej fabregas i thiago

0

lepiej niech odpocznie tydzień dlużej i wejdzie w spokojniejszym meczu, chociaż chciałbym już Ibiego zobaczyć

0

Dobrze ze odpoczął sobie Xavi i Alves przed San siro ;))

0

ogolnie ronaldo ma 40 bramek ;]

0

bad15
z osasuną 1 bramka przeciw barcelonie ze spalonego a jedna nasza nie uznana, z getafe bramka na 1;1 nie uznana
a real vs valencia ręka igły

0

nie chcesz nie czytaj proste.

0

moim zdaniem:
VV
Puyol- Pique-Busi-Abidal
Keita
Thiago-Iniesta
Messi Alexis Cesc

0

Fc Barcelona: Daniel Alves, Adriano, Ronaldinho - szkoda, ze tak to nie wyglada :(

0

mam pytanie co znaczy dokladnie : campeon de robo?

A co do ligi, chciałbym zeby Barcelona obroniła ale cóż bedzie bardzo ciezko i zapewne w tym roku wygra to real, dla mnie wystarczy ze wygraja z nimi na camp nou :)
I mam nadzieje na LM i CDR oraz Hiszpania na euro i zlota pilka dla Xaviego :)
VeB!

0

Marcelo12

pytam sie z ciekawosci wiec nie hejtuj a co do strzelania karnych kazdemu sie zdarza przypomnij sobie final LM 2008 i karnego ronaldo.

0

mam pytanie wie ktos ile ''krol strzelcow" z madrytu' strzelil w tym roku z karnych goli ?

0

Dobrze, że będzie juz Keita i mam nadzieje Sergio..

0

ehh ja sie męczę w 1 liceum a tu w moim wieku chłopak gra sobie z Messim i spółką zazdroszcze i życzę im jak najlepiej ;D

0

kiedy ta książka bedzie w Polsce?

0

widac bral Xaviego i Iniesty ;/
wazne ze 3 ptk !
Busi najlepszy def pomocnik na swiecie oby nic ciezkiego..

0

18 kolejek do konca i dopiero po ostatniej dowiemy sie ( no moze pojedyncze przed) kto zdobędzie Lige a nie dzisiaj.

0

Jestem fanem Rogera ale jutro bd za nim :)

0

co do skladu realu watpie zeby rozpoczął Higuain raczej w pierwszym skladzie bedzie Benzema, a nasz sklad optymalny i mam nadzieje ze taki wybiegnie :)

0

co do komentarzy niżej odnośnie karnych, Leo strzela u nas pomylił się z Sevillą trudno , ale nie róbcie z ronaldo takiego specjalisty od karnych bo w finale LM jak grał jeszcze dla united nie trafił podczas serii rzutów karnych- Każdemu się zdarza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?