Kaki3FCB
Dołączył/a: lipiec 2011
prudnik
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Całkiem fajny mecz, dobrze ze nie miał w nim udziału ''wirus Fifa"
Teraz wywalczyć 3 ptk z Milanem :)
Dobrze, że strzelił Villa
Brawo Barca i
do boju Valencio :)
0
sory ze poza tematem ale mogłby ktos powiedziec jak sie dzis spisał Messi w meczu reprezentacji ?
0
Wiadomo było, że real z nimi wysoko wygra, my wygralismy 8;0, real 7;1 dobrze chociaz ze Iker puscil bramke, a co do naszego meczu ''na wodzie'' obstawiam 2;0 dla nas : )
0
Pożaluje niedlugo tych slow podczas rewanżu : )
0
Oby wygrał nagrodę Golden Boy ;)
0
Extra mecz :D
Hat trick Messiego+ Valdes z czystym kontem i powrót Alexisa czego więcej chciec! Brawo!
0
Messi i Pep a za rok mam nadzieje ze trafi do Xaviego : )
0
lovefcbmessi
Jezeli masz N-ke to mecz bedzie na dodatkowych kanałach nsport. Mecz Barcelony jest puszczany na kanale 107
0
Pezet jest kibicem Barcelony :P
w piosence Pezet jak jest wers
''Rap z Ursynowa absolutny mistrz jak Fc Barca"
0
Real nie zdobył 5x z RZędu ligi mistrzów tylko puchar europy mistrzow krajowych, to byly rozgrywki z ktorych powstala liga mistrzow, której nie wygrał nikt 2x z rzędu
0
ronaldo wkońcu zrozumiał ze jego miejsce jest na kolanach przed największym geniuszem Leo !
Mecz całkowicie inny w porównaniu z niedzielą, szkoda że to widowisko zniszczyło wejście i kłótnia na koniec, ale tak już jest z Gran Derbi
VeB
0
pepe marcelo i murinho powinno sie zamknac w jakiejs klatce..
0
Vamos Messi!
0
ADiQuu
affelay ma kontuzje :P
0
Dobrze, że skończyło sie takim wynikiem
0
Witamy !:)
Oby tylko Thiago się nie zmarnował ale sezon jest długi więc dla każdego znajdzie się czas na gre
0
Korzystny wynik Valdes pokazał klase, thiago i alexis calkiem fajna gra
Widać że Pep olał troszke sezon przygotowawczy real o wiele lepiej jest przygotowany na CN powinni grać lepiej
Visca el Barca!