Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żartujesz sobie Włocha PSG nie puści, to by był dal nich strzał w kolano. Zresztą za Marquinhosa wołali z 40 mln to ile będą chcieli za zawodnika pierwszego składu który im grę prowadzi.
0
Przecież Wilshere to szklanka. Z resztą nie chce widzieć u nas już żadnego zawodnika Arsenalu . Danilo wypiął się na Barcelona jak go chciała ,gadał z Realem, także drugi raz Barca nie powinna mu składać propozycji. Laporte podpisał nowy kontrakt więc raczej nie chce opuszczać klubu. Pogba to jest spora inwestycja, nie jestem do nie go przekonany. Dla mnie cała liga włoska to parodia. Dawniej było dużo lepiej.
0
Nie ja odpowiadam za transfery ale niech nie sprowadzą kolejnego Douglasa . Osobiście chciałbym Lacazette z Lyonu i
De Bruyne z Wolfsburga do wzmocnienia ofensywy. W lecie prawdopodobnie odejdzie Roberto, możliwe że Xavi i Pedro. Munir pokazał że przynajmniej na razie nie nadaje się do pierwszego zespołu a Sandro czy Adama nie maja zaufania trenera. Do tego trzeba wzmocnić prawa ,oczywiście pozbywając się piłkarzy nie potrzebnych. Z Barcy b największą szanse na pierwsza drużynę ma Samper i dałbym mu szanse.
Czyli Roberto,Xavi i Pedro odchodzą i a w ich miejsce De Bruyne, Samper i Lacazette. Wszystko jednak będzie uzależnione od decyzji generała i Pedro. Mam nadzieję że Barcelona nie popełni błędu Milanu i że nie będzie zmuszona do nagłej wymiany większości zawodników jednocześnie.
0
Jeśli Juventus nie wyrazi zgody i piłkarz nie będzie naciskał to nie zostanie sprzedany.
0
Jeśli miałbym wybierać z tej trójki to kupiłbym Lacazette. Oprócz tego do ofensywy De Bruyne i wzmocnił obronę .
0
Jak bym był na ich miejscu to poprosił o transfer do innego klubu, nawet do takiego co wiem że o sukcesy ciężko ,patrz Arsenal
1
Aż mi się Samuel przypomniał
1
Neymar zjedz snickersa
0
niech ten egoista zejdzie, bo to aż wkurza
0
Jak Messi się nie przebudzi będzie źle.
0
Dobra ta ruda głowa, brawo.
0
Jaki Ramos miły, jak się wita. Żeby nie było jak w pamiętnym 5-0
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
Jeszcze meczu nie ma można posłuchać .
0
będą pytać o który dokładnie gatunek jej chodziło ?
1
z każdej porażki Smerfów bym się cieszył, bo nie lubię tej drużyny ale akurat dziś niech wygrają , kasę chce wygrać.
1
Mam nadzieje że FC Barcelona dziś wygra i nie zrobi mi takiego prezentu urodzinowego jak koszykarze na których dziś straciłem pieniądze
0
jak coś teraz grają koszykarze z Valencią
http://live.drakulastream.eu/players/free-live-video-streaming-valencia-barcelona-basketball-spain-liga-acb-34132.html
0
Najpierw odprawiliśmy MC finansowane przez Arabów a teraz mamy szanse podrwić PSG które też oni finansują. Muszą nas naprawdę nielubić.
0
nie grają super rewelacyjnie ale gra drużyn włoskich mi się porostu nie podoba. Każdy ma swoje gusta .
1
mimo wszystko uniknęliśmy Niemców i Włochów . Ci pierwsi wiadomo silny klub i z nimi to powinien być finał a Juve to nie chciałem bo drużyny z Włoch graja brzydka piłkę.
0
będzie ciekawie derby madrytu
13
3 drużyny z Hiszpanii
2 drużyny z Francji
1 z Włoch
1 z Portugalii
1 z Niemiec
Drużyn z najlepszej ligi świata brak. Podobno strajkują bo dostają za mało pieniędzy.
0
Zdajesz sobie sprawę że jak Real trafi na Juventus i to jeszcze w takiej formie to przegra. Schalke które jest dla mnie gorsze od włochów już pokazało potęgę Realu. Jak Madryt nie trafi na Porto albo Monaco to będzie dla nich źle
0
Pamiętacie ta akcje, może dziś jeszcze ją zobaczymy. A najlepiej w GB tylko zamiast Aguero niech będzie CR7
0
to wygląda tak jakby zawodnicy MU grali w koszulkach MC. A tak na poważnie to nie MC gra słabo tylko Barca weszła na poziom dla nich nieosiągalny.
0
Jak tak dalej będą grać to skończą w 8. Żeby tylko zawodnikom Barcy nic się nie stało.
0
żeby MC w 10 skończyli to będą mieć szczęście
0
Ja bo ten zawodnik nie lubi grać w LM.
1
oj ale mi Wenger przykro, jeszcze tylko MC i po najlepszej lidze świata. hehe