Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja postawiłem tylko na Barcelone tylko że 100. Którą Real wcześniej mi zarobił. A rozum mówił nie graj
0
Komentarz usunięty
0
Ja tam wole zagrać z Realem , Juve będzie się murowało a Bayern to jest na finał
0
Coś czuje że Oblak dostanie po sezonie ciekawe oferty
0
Proszę oby Juventus wygrał
0
dzięki , może się obudzą w drugiej połowie. Brak Pogby na pewno robi swoje.
0
Jak gra Juventus bo mi na kuponie został, ktoś ogląda?
0
wyśle ci adres
0
Postawiłem tak
Real Madryt - Atletico Madryt Połowa lub koniec spotkania X
AS Monako - Juventus Turyn Połowa lub koniec spotkania 2
Może się uda , jak mam przegrać to niech przynajmniej Atletico awansuje
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
Porto dzisiaj będzie miało trudniej Dante nie gra.
1
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
Bo Pogaba to jest geniusz i ma po 100 asyst w tej słabiutkiej lidze włoskiej. Taki Dybala co jest środkowym napastnikiem ma 13 goli i 10 asyst. Sorry ale za taką cenę nie sprowadziłbym pomocnika który ma tylko ich 6. To jest pomocnik on ma posyłać piłki do napastników a nie popisywać się sztuczkami. Techniki mu nie odmówię ale według mnie Barcelona powinna się rozejrzeć za innym pomocnikiem.
0
To niech go sobie PSG bierze za 80mln i tą pensje. Nie on to inny pomocnik. Zresztą tak na prawdę to trzeba 2 jeden rozgrywający i jeden ofensywny który mógłby grać też na skrzydle. Te włoskie kluby to są śmieszne,ceny z kosmosu Dybala ponad 40, Pogba 80. Za młodego obiecującego piłkarza trzeba zapłacić fortunę. To w takim razie Leo jest wart 300 mln albo i więcej.
0
Barcelona B kolejna porażka ,może się jeszcze ogarną i utrzymają.
1
Jak podbierają swoim rywalom najlepszych piłkarzy to się nie dziw.
1
To ty nie wiesz o tym że w Warszawie rządzą wieśniaki
1
No jebne, po prostu bramka kolejki
1
2-1 , zaczynamy znowu doping
0
Święto, trzeba to zapisać w kalendarzu ,Ronaldo Nie trafia Karnego
0
Haha wiedziałem , nawet na kuponie miałem
0
Modrić dostał kontuzji, jest cały czas 1-0 . Na remis szansa jest, chyba że Ronaldo wywalczy karnego
0
Najlepszy zawodnik Realu wchodzi, będzie się działo.
2
No to się nagrał, Modrić schodzi
0
może komuś wygrzmoci to mu dadzą mecz kary
0
Wiara czyni cuda, może Ramos dostanie czerwoną albo Iker puści babola
0
Jak komuś tnie , to proszę tylko nie z polskim komentarzem ale to chyba dziś na plus
http://live.drakulastream.eu/players/free-live-video-streaming-real-madrid-malaga-cf-football-spain-primera-division-49992.html
0
O kurde tym razem sędzia wziął okulary
0
Ja mówię o wyniku , który jest prawdopodobny
1
A będzie tak jak 18.03.2012 wtedy też zaliczył Ronaldo asystę
http://www.livesports.pl/mecz/E9YMTPgG/#szczegoly-meczu