0

Juve na deskach 2-0

0

Komentarz usunięty

0

Dopiero co włączyłem mecz Roma-Juventus jak gra piłkarz za 100 mln ?

1

I sędzia nie pomógł Malaga traci gola, brawo Verma

0

Były meczu w NC+ to się oglądało ,przejęło Eleven i się zesrało. Lepiej dal nich niech się dogadają i mecze niech będą w tv bo nie ma jak oglądać i stracą na tym

1

Przez chwile pisało że serwer padł ale już jest ok . Dobra teraz tylko wygrana Barcelony i strata wiadomo jakiego klubu

0

serwer eleven padł

0

Pamiętam jak odchodził z z Barcy B to wtedy według wielu był piłkarzem który nie nadawał się do pierwszego zespołu. Musicie zrozumieć że w Celcie on jest głównie odpowiedzialny za bramki , na niego gra zespół. Tak jak Rafa w Celcie był odkryciem sezonu a w Barcelonie nie gra już tak dobrze. Na razie nie kupował bym nikogo bo i tak do stycznia grać nie będzie mógł . Na skrzydle może grać Arda , Vidal a są jeszcze Munir i Sandro.

1

Marca super gazeta w sam raz do podtarcia się.

1

Skoro Sporting urwał punkty to coś ta maszynka nie działa. W następnej kolejce Barca mierzy się z Malagą która nam nie leży ostatnio i do tego te kontuzje.

0

on nie jest wychowankiem przyszedł do Barcelony B w 2008 roku jako wzmocnienie.

0

Firmino ma iść podobno do MU

3

Dyrektorem sportowym powinien być ktoś kto siedzi w tym i zna się na robocie. Puyol według mnie to nie jest dobry pomysł , jeszcze wiele przed nim . Jeśli Laporta miałby już zmieniać to niech niech to będzie Monchi

0

Milika zdjął czyli remis będzie

0

Tak słucham co on pierdoli . Pijany rozróżni rożny od karnego

0

Myślę że cała czwórka odejdzie i Roberto do nich dołączy. Adriano szkoda ale on ma 31 lat, problemy z sercem i chyba rok mu został.

0

Nasze dwa orły bez nich mecz jest nudny

0

Jeszcze mecz się nie skończył ale nie spodziewałem się że Boliwia strzeli 3 bramki, prawdopodobnie to wygra . Kurs na Boliwię 7.50

0

On oszczędza teraz każde euro na nowych Galaktycznych .

4

Co by Brazylia zrobiła gdyby nie Neymar .

0

Luiz w wysokiej formie .

0

najlepiej na necie np bet365, bwin .

0

dzięki i powodzenia

0

Dziś się jednak udało.

1

Według mnie Iker nie stracił umiejętności tylko ta atmosfera , gwizdy itp powodują to że nie jest pewny w interwencjach . Trudno się skupić jak cię kibice wygwizdują . Ciekawe czy De Gea jak popełni jakiś babol też tak będzie traktowany

0

kurs 2.81 . Postawiłem na Turcję ,Holandię, Urugwaj i właśnie Hiszpanie . Niby bezpieczne mecze ale dużo nie brakowało i by kupon za 200 wypadł

0

ja mam do wygrania ponad 500zł , więc mam nadzieję że mnie nie zawiodą bo to ostatni mecz

0

ja oglądam , właśnie bramkę strzelili . Mam nadzieję że nie zrobią takiej niemilej niespodzianki jak Argentyna

0

Otwierających podań, asyst. W tym sezonie to jak Leo nie zabrał piłki to ciężko było o cokolwiek . Oczywiście nie w każdym meczu była tak sytuacja . A pozycja Kevina to ofensywny pomocnik albo skrzydłowy,czyli grałby za Inieste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?