Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juve na deskach 2-0
0
Komentarz usunięty
0
Dopiero co włączyłem mecz Roma-Juventus jak gra piłkarz za 100 mln ?
1
I sędzia nie pomógł Malaga traci gola, brawo Verma
0
Były meczu w NC+ to się oglądało ,przejęło Eleven i się zesrało. Lepiej dal nich niech się dogadają i mecze niech będą w tv bo nie ma jak oglądać i stracą na tym
1
Przez chwile pisało że serwer padł ale już jest ok . Dobra teraz tylko wygrana Barcelony i strata wiadomo jakiego klubu
0
serwer eleven padł
0
Pamiętam jak odchodził z z Barcy B to wtedy według wielu był piłkarzem który nie nadawał się do pierwszego zespołu. Musicie zrozumieć że w Celcie on jest głównie odpowiedzialny za bramki , na niego gra zespół. Tak jak Rafa w Celcie był odkryciem sezonu a w Barcelonie nie gra już tak dobrze. Na razie nie kupował bym nikogo bo i tak do stycznia grać nie będzie mógł . Na skrzydle może grać Arda , Vidal a są jeszcze Munir i Sandro.
1
Marca super gazeta w sam raz do podtarcia się.
1
Skoro Sporting urwał punkty to coś ta maszynka nie działa. W następnej kolejce Barca mierzy się z Malagą która nam nie leży ostatnio i do tego te kontuzje.
0
on nie jest wychowankiem przyszedł do Barcelony B w 2008 roku jako wzmocnienie.
0
Firmino ma iść podobno do MU
3
Dyrektorem sportowym powinien być ktoś kto siedzi w tym i zna się na robocie. Puyol według mnie to nie jest dobry pomysł , jeszcze wiele przed nim . Jeśli Laporta miałby już zmieniać to niech niech to będzie Monchi
0
Milika zdjął czyli remis będzie
0
Tak słucham co on pierdoli . Pijany rozróżni rożny od karnego
1
Chcesz to masz
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2646168/Arsenals-Aaron-Ramsey-wanted-Barcelona-Bayern-Munich.html
0
Myślę że cała czwórka odejdzie i Roberto do nich dołączy. Adriano szkoda ale on ma 31 lat, problemy z sercem i chyba rok mu został.
0
Nasze dwa orły bez nich mecz jest nudny
0
Jeszcze mecz się nie skończył ale nie spodziewałem się że Boliwia strzeli 3 bramki, prawdopodobnie to wygra . Kurs na Boliwię 7.50
0
On oszczędza teraz każde euro na nowych Galaktycznych .
4
Co by Brazylia zrobiła gdyby nie Neymar .
0
Luiz w wysokiej formie .
0
najlepiej na necie np bet365, bwin .
0
dzięki i powodzenia
0
Dziś się jednak udało.
1
Według mnie Iker nie stracił umiejętności tylko ta atmosfera , gwizdy itp powodują to że nie jest pewny w interwencjach . Trudno się skupić jak cię kibice wygwizdują . Ciekawe czy De Gea jak popełni jakiś babol też tak będzie traktowany
0
kurs 2.81 . Postawiłem na Turcję ,Holandię, Urugwaj i właśnie Hiszpanie . Niby bezpieczne mecze ale dużo nie brakowało i by kupon za 200 wypadł
0
ja mam do wygrania ponad 500zł , więc mam nadzieję że mnie nie zawiodą bo to ostatni mecz
0
ja oglądam , właśnie bramkę strzelili . Mam nadzieję że nie zrobią takiej niemilej niespodzianki jak Argentyna
0
Otwierających podań, asyst. W tym sezonie to jak Leo nie zabrał piłki to ciężko było o cokolwiek . Oczywiście nie w każdym meczu była tak sytuacja . A pozycja Kevina to ofensywny pomocnik albo skrzydłowy,czyli grałby za Inieste.