Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mario Gaspar i Samu Castillejo mają po 4 zółte
1
Watford strzela bramką Arsenalowi
0
Levante prowadzi, trochę szkoda bo kurs przed bramką był ładny.
0
Dobra dzięki wszystkim , odpuszczę ten mecz
0
Jak gra Valencia ? Bo myślę żeby na nich postawić na żywo trochę grosza
0
Ja dałem na awans Evertonu i się denerwuje.
5
Trochę szkoda takiego wielkiego klubu jak MU . Oni muszą znaleźć trenera który to wszystko poukłada
1
Dawać Lazio , byle nie porażka
0
na allegro coś powinno być
0
Dortmund robi kogutom kuku . 3-0
2
Dziękujemy , bez kobiet też byłoby ciężko
0
Niech ten trener zdejmie tego Pajaca.
0
Nawet Munir by chociaż jedną sytuacje wykorzystał.
0
Salah zawodnik któremu brakuje mózgu. Ile on jeszcze setek zmarnuje ?
2
Barca w tym roku oprócz wygrania pucharów ma jeszcze jedno zadanie którym jest pomoc zespołówi Papużek w zajęciu miejsca w ostatniej trójce. Co to byłoby za święto w Barcelonie jakby spadli.
8
Czapki z głów. To jest dziś mecz Ronaldo.
0
kto się spodziewał tyle rożnych w spotkaniu Real -Celta . Pierwsza polowa już 9 . Nie ma szans na to żeby mi weszło dałem że będzie mnie niż 12 .
0
Ile osób klnie dziś na Arsenal ,bo ja dość mocno. I oni chcą zdobyć ligę angielską. Z taką grą to nawet Ligi Europejskiej by nie wygrali
0
Lisy albo koguty , przeznaczeniem Arsenalu jest 4 lokata. Za systematyczne podpierdalanie nam zawodników ze szkółki nie życzę im żadnych sukcesów. Zresztą mają Wengera więc żaden puchar im nie grozi
0
Za ten remis niech Sochaux spadnie do 3 ligi. Posłuchałem i zagrałem na Nantes . Tak się dzieje jak się słucha innych a mało interesuje się ligą francuską
5
USA z kilu powodów
1. Bezpieczeństwo ( wywiad, wojsko najlepsze na świecie)
2. Plaże i widoki
3. Większa możliwość rozwoju
Czemu nie wybrałbym Niemiec za dużo pewnych narodów w tym kraju ostatnio , bałbym się o bezpieczeństwo poza tym Niemki są brzydkie.
0
Czyli widzisz że jeśli trzeba będzie zapłacić klauzurę a prawdopodobnie inaczej się nie da to jest to opcja tylko dla szejków. Barcelona musi poszukać innych zawodników . Może w Holandii , Niemczech czy Francji.
0
Jeśli Barca zapłaci klauzurę to wyda z podatkiem 75mln .Gruba przesada wydawać taką kasę na stopera. To że PSG zapłaciło za Luiza kupę kasy nie znaczy że Barca czy inne kluby mają tyle płacić. Barcelona potrzebuje stopera ale tka samo lewego obrońcy bo Alba nie ma konkurencji. Oprócz tego ktoś do odciążenia MNS . Skąd Barcelona ma znaleźć na to wszystko pieniądze ?
0
zaraz mnie coś trafi przez tego idiotę Sterlinga kupon poszedł do kosza. Nie dość że nie wykorzystał setek to jeszcze brał udział przy straconej bramce.
0
Dawać Arsenal jedną bramkę musicie strzelić i będę miał spokój.
0
Już 2-0 szok, wbija gwoździe w serce Wengera
0
Można go kupić i wypożyczyć na 2 lata do jakiegoś zespołu gdzie będzie się ogrywał bo chłopak ma papiery na grę w dobrym klubie .
0
„Kto rządzi w stolicy?” taki był tytuł Asa , ale ich musi wynik boleć
0
Cracovia to mogła by dziś wygrać ale nie zanosi się na to. Co mnie podkusiło postawić na nich pieniądze
1
Na spadku Levante mi nie zależy ale jak spadnie Gatafe i Espanyol albo chociaż jedna z tych ekip to