6

Na pewno ma 20 lat bo wygląda dużo starzej. Wolałbym awans graczy ze szkółki , przynajmniej za darmo .

1

pierwsza to Rocket power czy jakoś tak a druga to pewnie łebski Harry

0

orientujesz się czy ktoś ze szkółki dostał awans do Barcelony B .

0

naszej flagi, poszukaj na necie

11

Za to deptanie flagi niech angole wracają do domu

0

na jakim kanale na Nc+ obejrzę mecz Niemcy -Ukraina

0

ja dałem 7-0 także ta bramka na Haiti mnie wkurzyła

0

Dokładnie jak widzę te paradokumenty bierze nie na pawia. Dawniej była sto razy lepsza telewizja były kanały takie jak polonia 1 ,RTL 7 , nawet ten beznadziejny Polsat czy niemiecki TVN miały lepszy program .

0

Pytanie do ludzi co mają NC+ na jakim kanale obejrzę ligę hiszpańską, nie mam eleven.

3

Sprzedajesz dwóch środkowych obrońców i dwóch bocznych i kupujesz tylko jednego, daleko Barcelona by niezaszła . Mustafi to dobry obrońca ale potrzeba jeszcze jednego i zmiennika dla Alby.

0

Głupia Sevilla finał LE też nie przegrają

0

Niech Sevilla wygra mecz

0

Prowokowanie na dobre mu nie wyszło

1

Potem się dziwią że czerwone kartki dostają .

1

Jakbym wiedział że Sevilla wyjdzie w takim składzie to bym nie postawił.

22

Papugi to o 80 sezonów za dużo

3

Schalke kolejny raz człowiekowi kupon spierdolić grając u siebie . Niedożywieni chyba że wyniku nie umieją utrzymać przez 5 minut

3

Lata 90 wtedy było co oglądać ,trudny wybór. Chyba większość z RTL7 i Polonia 1 a też zwariowane melodie , Scooby Doo i inne z CN

5

Za taką grę to powinni na piechotę do Anglii wracać .

5

City jest tak żałosne że jeśli coś strzeli i awansuje to będzie cud.

2

City gra jak średniak z ligi hiszpańskiej

0

Ale Smerfy też nie

1

Tak jest , brawo Oblak .

0

No debil ,zaraz może być 2-0

5

Ja mam nadzieję że Atletico będzie w finale i wygra LM . Nigdy nie będę kibicował niemcom .

1

0

Brawo Rakieta , ludzie go zmieniali a on bramkę strzela

3

Bilbao przegrywa już 2-0 z Levante

0

No to gratuluje ja niestety zagrałem z podpórką na Lecha , ten ostatni mecz .

0

Dziękuje ci Janie Urbanie za .... zmianę . A miało być tak pięknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?