Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Na pewno ma 20 lat bo wygląda dużo starzej. Wolałbym awans graczy ze szkółki , przynajmniej za darmo .
1
pierwsza to Rocket power czy jakoś tak a druga to pewnie łebski Harry
0
orientujesz się czy ktoś ze szkółki dostał awans do Barcelony B .
0
naszej flagi, poszukaj na necie
11
Za to deptanie flagi niech angole wracają do domu
0
na jakim kanale na Nc+ obejrzę mecz Niemcy -Ukraina
0
ja dałem 7-0 także ta bramka na Haiti mnie wkurzyła
0
Dokładnie jak widzę te paradokumenty bierze nie na pawia. Dawniej była sto razy lepsza telewizja były kanały takie jak polonia 1 ,RTL 7 , nawet ten beznadziejny Polsat czy niemiecki TVN miały lepszy program .
0
Pytanie do ludzi co mają NC+ na jakim kanale obejrzę ligę hiszpańską, nie mam eleven.
3
Sprzedajesz dwóch środkowych obrońców i dwóch bocznych i kupujesz tylko jednego, daleko Barcelona by niezaszła . Mustafi to dobry obrońca ale potrzeba jeszcze jednego i zmiennika dla Alby.
0
Głupia Sevilla finał LE też nie przegrają
0
Niech Sevilla wygra mecz
0
Prowokowanie na dobre mu nie wyszło
1
Potem się dziwią że czerwone kartki dostają .
1
Jakbym wiedział że Sevilla wyjdzie w takim składzie to bym nie postawił.
22
Papugi to o 80 sezonów za dużo
3
Schalke kolejny raz człowiekowi kupon spierdolić grając u siebie . Niedożywieni chyba że wyniku nie umieją utrzymać przez 5 minut
3
Lata 90 wtedy było co oglądać ,trudny wybór. Chyba większość z RTL7 i Polonia 1 a też zwariowane melodie , Scooby Doo i inne z CN
5
Za taką grę to powinni na piechotę do Anglii wracać .
5
City jest tak żałosne że jeśli coś strzeli i awansuje to będzie cud.
2
City gra jak średniak z ligi hiszpańskiej
0
Ale Smerfy też nie
1
Tak jest , brawo Oblak .
0
No debil ,zaraz może być 2-0
5
Ja mam nadzieję że Atletico będzie w finale i wygra LM . Nigdy nie będę kibicował niemcom .
1
Obejrzyj sobie ten
http://www.filmweb.pl/film/The+Collector-2009-374529
0
Brawo Rakieta , ludzie go zmieniali a on bramkę strzela
3
Bilbao przegrywa już 2-0 z Levante
0
No to gratuluje ja niestety zagrałem z podpórką na Lecha , ten ostatni mecz .
0
Dziękuje ci Janie Urbanie za .... zmianę . A miało być tak pięknie