Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ludzie według czarnej muzułmanki biali to podludzie . Murzyni cały czas gadają że biali to rasiści a tak naprawdę od zawsze to oni są najgorszymi rasistami.
0
Dobrze że strzelił tego karnego
1
Ja to mam szczęście dałem na kuponie ze Barca wygra do 0 i przed chwilą zamknąłem zakład bo ich gra mi się nie podobała i zaraz stracili gola . 10 zł mniej ale wygrana
1
A miałem nie grać Bayernu
0
może są wczorajsi
0
To wygląda tak jakby PSG grało z zespołem z trzeciej ligi . Brak zaangażowania ,środek pola nie istnieje a MSN jakby ich nie było , przynajmniej do teraz . Jeden wielki kanał
0
A ja niestety nie zobaczę bo rano trzeba wstać do pracy . Jak czujesz kto wygra bo zapowiada się niesamowite widowisko.
0
ja bym dał Egipt razem z dogrywka i karnymi
0
Kto wygra dziś waszym zdaniem Federer czy Nadal ?
0
Wydaje mi się że po tej akcji z krzyżem dobijać ich nie musisz. Nie kopie się leżącego
0
Jak Juventus nie wygra to tradycji stanie się za dość i jeden mecz wyleci.
6
Bardzo żałuję że nie przyszedł do nas . On i Neymar świetnie się rozumieją w reprezentacji
0
Tylko wydanie marci jest inne reszta jest taka sama jak z 31 grudnia. Nie wydali nic czy nastała pomyłka
0
Jeśli serial ma dobre zakończenie to jest ok . Wkurzam się gdy nagle kasują bez zakończenia . Teraz właśnie oglądałem Impastor i takiego zakończenia 2 sezonu się nie spodziewałem a 3 sezonu nie będzie to jest dopiero chuuuu uczucie .
0
według mnie w pierwszej drużynie powinno by c dwóch bramkarzy. Gdyby wypadła taka sytuacja jak napisałeś wtedy bramkarz z drugiej drużyny przychodzi na ratunek. Bramkarz który gra powinien się spisywać lepiej niż taki który grzeje ławę
0
taki mecz a na końcu musieli zrobić syf
0
Ja nie wierzę że o da szanse vidalowi. Na jednej konferencji dziennikarze mówili że jest skreślony a trener nawet temu nie zaprzeczył. Według mnie za Roberto zagra albo jakiś pomocnik albo ktoś z rezerw
0
Ale pojazd po Teodorczyku . "Messiego można wpuścić spokojnie do hotelu a Teodorczyka nie . Leo to nie Teo "
1
Widać da się zbudować dobry zespól nie wydając fortuny . Wartość RB Leipzig to 81,78 mln euro czyli na takiego Pogbe by nie starczyło
5
Ronaldo myśli o karnym
0
wyłącz wszędzie i i odśwież
0
wejdź sobie na youtube i wpisz wideoprezentacje i tam masz to fajnie przestawione
0
Ten mecz przejdzie do historii
0
cuda się dzieją
0
Dzięki ale miałem farta i to ogromnego
13
Basel - PSG - mecz2 1.60 1:2ok
PSV - Bayern - mecz 2 1.42 1:2ok
Ludogorets - Arsenal - mecz 2 1.32 2:3ok
Almagro N. - Muller G. - mecz2 1.37 0:2ok
Liberec - Vitkovice - mecz 1 1.85 1:0ok
Berdych T. - Sousa J. (POR) - mecz 1 1.22 2:1ok
Troicki V. - Mannarino A. - mecz 1 1.50 2:1ok
Zverev M. - Isner J. (22.5) - ilość gemów w meczu
22.5 + 22.5 1.75 10:13ok
Svitolina E. - Bertens K. - mecz1 1.35 2:1ok
Rodzaj zakładu: AKO
Data zawarcia: 31.10.2016 - 23:05 Współ. proc.: 0.88
Kurs ogólny: 32.86
Stawka: 15.00 zł
Wygrana: 433.75 zł
Chciałem się pochwalić
0
Kontra i gol , Pep aż musi się napić
0
chyba mnie ..... szczeli
0
Arsenal i Bayern stracili gola . Fajnie akurat oni i PSG zostali mi w kuponie.
4
Barcelona mogła kupić Gabriela Jesúsa zamiast Paco a z Valencji pozyskać Mustafiego . Rudy i Szefu już mają swoje lata i to widać.