2

Ludzie według czarnej muzułmanki biali to podludzie . Murzyni cały czas gadają że biali to rasiści a tak naprawdę od zawsze to oni są najgorszymi rasistami.

0

Dobrze że strzelił tego karnego

1

Ja to mam szczęście dałem na kuponie ze Barca wygra do 0 i przed chwilą zamknąłem zakład bo ich gra mi się nie podobała i zaraz stracili gola . 10 zł mniej ale wygrana

1

A miałem nie grać Bayernu

0

może są wczorajsi

0

To wygląda tak jakby PSG grało z zespołem z trzeciej ligi . Brak zaangażowania ,środek pola nie istnieje a MSN jakby ich nie było , przynajmniej do teraz . Jeden wielki kanał

0

A ja niestety nie zobaczę bo rano trzeba wstać do pracy . Jak czujesz kto wygra bo zapowiada się niesamowite widowisko.

0

ja bym dał Egipt razem z dogrywka i karnymi

0

Kto wygra dziś waszym zdaniem Federer czy Nadal ?

0

Wydaje mi się że po tej akcji z krzyżem dobijać ich nie musisz. Nie kopie się leżącego

0

Jak Juventus nie wygra to tradycji stanie się za dość i jeden mecz wyleci.

6

Bardzo żałuję że nie przyszedł do nas . On i Neymar świetnie się rozumieją w reprezentacji

0

Tylko wydanie marci jest inne reszta jest taka sama jak z 31 grudnia. Nie wydali nic czy nastała pomyłka

0

Jeśli serial ma dobre zakończenie to jest ok . Wkurzam się gdy nagle kasują bez zakończenia . Teraz właśnie oglądałem Impastor i takiego zakończenia 2 sezonu się nie spodziewałem a 3 sezonu nie będzie to jest dopiero chuuuu uczucie .

0

według mnie w pierwszej drużynie powinno by c dwóch bramkarzy. Gdyby wypadła taka sytuacja jak napisałeś wtedy bramkarz z drugiej drużyny przychodzi na ratunek. Bramkarz który gra powinien się spisywać lepiej niż taki który grzeje ławę

0

taki mecz a na końcu musieli zrobić syf

0

Ja nie wierzę że o da szanse vidalowi. Na jednej konferencji dziennikarze mówili że jest skreślony a trener nawet temu nie zaprzeczył. Według mnie za Roberto zagra albo jakiś pomocnik albo ktoś z rezerw

0

Ale pojazd po Teodorczyku . "Messiego można wpuścić spokojnie do hotelu a Teodorczyka nie . Leo to nie Teo "

1

Widać da się zbudować dobry zespól nie wydając fortuny . Wartość RB Leipzig to 81,78 mln euro czyli na takiego Pogbe by nie starczyło

5

Ronaldo myśli o karnym

0

wyłącz wszędzie i i odśwież

0

wejdź sobie na youtube i wpisz wideoprezentacje i tam masz to fajnie przestawione

0

Ten mecz przejdzie do historii

0

cuda się dzieją

0

Dzięki ale miałem farta i to ogromnego

13

Basel - PSG - mecz2 1.60 1:2ok
PSV - Bayern - mecz 2 1.42 1:2ok
Ludogorets - Arsenal - mecz 2 1.32 2:3ok
Almagro N. - Muller G. - mecz2 1.37 0:2ok
Liberec - Vitkovice - mecz 1 1.85 1:0ok
Berdych T. - Sousa J. (POR) - mecz 1 1.22 2:1ok
Troicki V. - Mannarino A. - mecz 1 1.50 2:1ok
Zverev M. - Isner J. (22.5) - ilość gemów w meczu
22.5 + 22.5 1.75 10:13ok
Svitolina E. - Bertens K. - mecz1 1.35 2:1ok
Rodzaj zakładu: AKO
Data zawarcia: 31.10.2016 - 23:05 Współ. proc.: 0.88
Kurs ogólny: 32.86
Stawka: 15.00 zł
Wygrana: 433.75 zł
Chciałem się pochwalić

0

Kontra i gol , Pep aż musi się napić

0

chyba mnie ..... szczeli

0

Arsenal i Bayern stracili gola . Fajnie akurat oni i PSG zostali mi w kuponie.

4

Barcelona mogła kupić Gabriela Jesúsa zamiast Paco a z Valencji pozyskać Mustafiego . Rudy i Szefu już mają swoje lata i to widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?