0

A jak na ich tle wypada Arthur ?

0

Nie wiem ja sprawdzam na stronie naekranie.pl . Tam co chwile podają nowe informacje ale w jednym miejscu wszystkiego to tam nie ma . Najbardziej wkurza mnie to że seriale nie mają zakończenia.

0

No stacje telewizyjne robią czystkę w swoich ramówkach

1

Ile seriali wam skasowali bo mi trzy i został tylko Supernatural

0

Oby wróciły piękne czasy gdzie Barcelona mogła mieć 11 wychowanków na boisku.

0

O polityce transferowej klubu szkoda gadać bo ostatnio dramat. Ale graczy z Juvenil A można przetestować w tych meczach co zostały może akurat znajdzie się perła na pierwszą drużynę. Obawiam się jednak że szybko młodych zawodników ze szkółki nie zobaczymy w pierwszej drużynie . Nie dlatego że nie ma w nich potencjału tylko dlatego że boją się na nich postawić.

0

Wiem że Barcelona B walczy o utrzymanie ale gracze Juvenil A dostępni . Tacy zawodnicy jak Riqui Puig , Alejandro Orellana , Álex Collado czy inni powinni być już testowani.

0

Trener powinien dać im szanse pokazania się nawet kosztem tej ligi bez porażki. Mistrza Barcelona już ma więc teraz moim zdaniem powinni dostawać szanse młodzi.

2

A Barceclona B nie była czasem w 3 lidze jak Pep wprowadzał Busquetsa czy Pedro. To że nie radzi sobie zespół nie znaczy że wszyscy zawodnicy są beznadziejni. Druga sprawa przy zawodnikach z czołówki nawet średniak przy ciężkiej pracy może stać się dobrym zawodnikiem

0

Jak Barca go kupi to niech się potem nie dziwi że wychowankowie odchodzą. Nie mogę tego zrozumieć mieć jedną z najlepszych szkółek na świecie a nie umieją z niej korzystać. Nawet jeśli piłkarz nie jest na pierwszy skład to powinni tak zrobić żeby go sprzedać za duże pieniądze.

0

Łączny kurs 2.66 z dogrywką .

1

A jakie były wyniki?

1

ViscaBarca123 polecił Ci naprawdę dobre seriale ja ze swojej strony mogę dodać tylko Supernatural i serial który już się skończył Psych

2

Wszystkie części Harold i Kumar

0

Tak wygra 1-0

0

Sociedad niech się ogarnie bo przegrać z zespołem co spadł z ligi to wstyd

0

Nieważne kto żeby tylko wygrali

2

Alcacer i Alena zamiast Iniesty i Vidala i skład dla mnie idealny .

0

Mogli zawrzeć w umowie że nie może odejść do Realu Madryt i było by po sprawie.

1

I tradycyjnie ostatni mecz Eibar . A miało być tak pięknie 500 by wpadło

0

Fartem ale wygrali , jeszcze Eibar wygra i siedzi

0

Jeszcze jest nadzieja

3

Ja polecam Alibi.com

3

Barcelona B wygrywa z Lugo 2-1 . Dwie bramki strzelił Nahuel a asystowali mu Cucurella i Cardona.

0

Tottenham to dał dupy po całości.

0

Dobre i to dzięki

0

Siema wszystkim wiecie może gdzie znajdę nowe odcinki z polskimi napisami programu Crackovia ? Kolega podesłał mi taki link oby się sprawdziło w tym sezonie



a tu z Lucho ale bez napisów

0

Zamiast Iniesty , Suareza i Umtitiego w pierwszym składzie powinni znaleźć się Vidal, Alcacer i Mina.

0

Co tam się stało bo dopiero włączyłem mecz

1

Po co MU Ronaldo przecież mają obiecujących młodych zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?