0

@Potezne_zakola Mógł grać w czołowych europejskich klubach wybrał pieniądze .

2

Leo jest genialnym piłkarzem tego mu nikt nie może odmówić . Wie jednak że Barcelona jest w dupie i zamiast podpisać kontrakt nawet mniejszy niż mu dają żeby klub nie zbankrutował to utrudnia. Jako kapitan powinien dać przykład taki jak dał Del Piero gdy Juventus został zdegradowany.

2

@macio_944 Dziękuje

1

@macio_944 Dziś się szczepiłem i czuje się gorzej niż po alko. kręci mi się w głowie i mi nie dobrze . Przyszedłem do domu i spałem 3 godziny . Ręka mnie trochę boli ale gorączki jeszcze nie mam. Jak miałem covid to czułem się lepiej

1

Po co Barcelonie Bentacur . Juventus nie jest głupi i nie oddaje dobrych zawodników.

1

Niepotrzebnie stawiałem na Inter pewnie Juve wygra

1

@jamesbond6 Ale po co ma siadać skoro regularnie gra w Barcy B która gra o awans . Jeśli przedłuży kontrakt to na bank dostanie szanse się pokazać.

0

@chavez zaraz jak postawiłem to strzelili .

0

Dałęm w tej chwili na ponad 2.5 . Niech chociaż jeden z nas zarobi 10 to nie ryzyko.

1

My tak narzekamy a Juventus który co sezon miał mistrzostwo teraz gra kupę.

0

@Mns21Ja nie wierzę co się tam stało. Już się cieszyłem że wejdzie pierwszy mecz a tu taki .....

0

Kravets V. wchodzi w 88 a minutę później ładuje samobója

1

@Peszko07 ja miałem po 6 dniach odzyskałem węch a wcześniej przez tydzień temperatura 35.2

0

@jedrek7000 W serialu Świat według Bundych czy nawet 13 posterunek teksty były mocniejsze .

2

@viscajasiek Jak przegrywali na live było

0

@xBoMBoWiECx Jednak nie opłacało się na nich stawiać nawet po kursie 6.50 . Pamiętam jak mówiono że Arteta to będzie drugi Pep .

0

po kursie 6.50 na Arsenal można spróbować .

1

0

@Pawlak1992 Mathieu ,Moriba,Marquez

0

@Pawlak1992 Alves

0

@itmustbejoke Szybko wyrównali .

0

@Encore Pójdzie do MC zobaczycie.

0

@leonek160 Trzymaj się. Życzę wam zdrowia

0

@Emhyr Mniej przy sobie a jak będziesz widział policje to załóż . No przecież z daleka cię nie wypatrzą.

1

Arsenal dlaczego

0

@FrankliN7 Wiesz może przydał by się taki typ pomocnika jak holender ale trochę młodszy by w razie czego go sprzedać i nie stracić. Taki Wilfred Ndidi by był dobry ale trochę by kosztował.

0

Patson Daka w ostatnim meczu . Przypomniała mi się czarna parła Barcelony


0

@Emhyr Był felieton na tej stronie o 9 u tam o nim wspomniano. Myślę że nie zostanie w klubie na kolejny sezon. To że nie jest głośnym nazwiskiem to nie znaczy że nie ma talentu ale pewnie nie będzie kosztował 100 + więc nie warto w klubie o nim mówić.
https://www.fcbarca.com/98084-dziewiatka-z-wyprzedazy-mlodosc-na-celowniku.html

1

Haaland też grał w tej drużynie . Może zaskoczą i sprowadzą Patsona . Dawno nie było czarnej dziewiątki

0

@tristan87 To jest taka sama sytuacja jaka była z Odegaardem kto da więcej. Jeśli to prawda to ja bym w to nie poszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?