Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Potezne_zakola Mógł grać w czołowych europejskich klubach wybrał pieniądze .
2
Leo jest genialnym piłkarzem tego mu nikt nie może odmówić . Wie jednak że Barcelona jest w dupie i zamiast podpisać kontrakt nawet mniejszy niż mu dają żeby klub nie zbankrutował to utrudnia. Jako kapitan powinien dać przykład taki jak dał Del Piero gdy Juventus został zdegradowany.
2
@macio_944 Dziękuje
1
@macio_944 Dziś się szczepiłem i czuje się gorzej niż po alko. kręci mi się w głowie i mi nie dobrze . Przyszedłem do domu i spałem 3 godziny . Ręka mnie trochę boli ale gorączki jeszcze nie mam. Jak miałem covid to czułem się lepiej
1
Po co Barcelonie Bentacur . Juventus nie jest głupi i nie oddaje dobrych zawodników.
1
Niepotrzebnie stawiałem na Inter pewnie Juve wygra
1
@jamesbond6 Ale po co ma siadać skoro regularnie gra w Barcy B która gra o awans . Jeśli przedłuży kontrakt to na bank dostanie szanse się pokazać.
0
@chavez zaraz jak postawiłem to strzelili .
0
Dałęm w tej chwili na ponad 2.5 . Niech chociaż jeden z nas zarobi 10 to nie ryzyko.
1
My tak narzekamy a Juventus który co sezon miał mistrzostwo teraz gra kupę.
0
@Mns21Ja nie wierzę co się tam stało. Już się cieszyłem że wejdzie pierwszy mecz a tu taki .....
0
Kravets V. wchodzi w 88 a minutę później ładuje samobója
1
@Peszko07 ja miałem po 6 dniach odzyskałem węch a wcześniej przez tydzień temperatura 35.2
0
@jedrek7000 W serialu Świat według Bundych czy nawet 13 posterunek teksty były mocniejsze .
2
@viscajasiek Jak przegrywali na live było
0
@xBoMBoWiECx Jednak nie opłacało się na nich stawiać nawet po kursie 6.50 . Pamiętam jak mówiono że Arteta to będzie drugi Pep .
0
po kursie 6.50 na Arsenal można spróbować .
1
@Pawlak1992 Eto
0
@Pawlak1992 Mathieu ,Moriba,Marquez
0
@Pawlak1992 Alves
0
@itmustbejoke Szybko wyrównali .
0
@Encore Pójdzie do MC zobaczycie.
0
@leonek160 Trzymaj się. Życzę wam zdrowia
0
@Emhyr Mniej przy sobie a jak będziesz widział policje to załóż . No przecież z daleka cię nie wypatrzą.
1
Arsenal dlaczego
0
@FrankliN7 Wiesz może przydał by się taki typ pomocnika jak holender ale trochę młodszy by w razie czego go sprzedać i nie stracić. Taki Wilfred Ndidi by był dobry ale trochę by kosztował.
0
Patson Daka w ostatnim meczu . Przypomniała mi się czarna parła Barcelony
0
@Emhyr Był felieton na tej stronie o 9 u tam o nim wspomniano. Myślę że nie zostanie w klubie na kolejny sezon. To że nie jest głośnym nazwiskiem to nie znaczy że nie ma talentu ale pewnie nie będzie kosztował 100 + więc nie warto w klubie o nim mówić.
https://www.fcbarca.com/98084-dziewiatka-z-wyprzedazy-mlodosc-na-celowniku.html
1
Haaland też grał w tej drużynie . Może zaskoczą i sprowadzą Patsona . Dawno nie było czarnej dziewiątki
0
@tristan87 To jest taka sama sytuacja jaka była z Odegaardem kto da więcej. Jeśli to prawda to ja bym w to nie poszedł.