0

Demir kolejny mecz na ławce. Trener dalej nim jest zaskoczony. Oby wszedl w drugiej połowie i się dobrze pokazał.

3

@Tatazolwinia Wiesz on nie miał szans pokazać się w pierwszej lidze . Niektórzy uważają że jest za słaby ale on miał największy wpływ na grę Barcelony B. Ja chce przypomnieć że taki Pedro czy Busquets dostali prawdziwą szanse a też nie byli asami.

2

@swiergol2 Podobne do Naruto tylko jest przerwa teraz . Daj znać czy się podoba.
https://blackclover.wbijam.pl/pierwsza_seria.html

0

@lucas/catalan Każdy ma swoje gusta ale tu powinna wygrać królowa MILF czyli Brandi Love.

0

@Volk Krychowiak poda a Szczęsny wyjdzie z bramki.

0

Pompowanie balonika . Żeby nie skończył jak te niektóre młode gwiazdy . Tak są zaskoczeni a z Mołdawią siedział na ławie a z Izraelem wpuszczony przy stanie 4-2 w 68 minucie. Życzę mu jak najlepiej ale nie powinno się nakładać presji na młodego piłkarza .

0

Buksa ma fuksa. Debiut i bramka oby tak dalej.

0

Barça skontaktowała się z Sevillą i stara się sprowadzić Luuka de Jonga.
Kurna Manaj wracaj

5

Nie rozumiem tego Koeman chce napastnika a ma Manaja który świetnie sobie radził i nie chce mu dać szansy w lidze . Nawet jeśli Barca sprowadzi zawodnika to nie ma pewności ze się on wpasuje .

0

Oni są w czarnej dupie

2

Zobaczyłem kilka minut tego meczu i powiem tak Messi to spaceruje i jakoś szczęścia nie pokazuje .

1

@Yanek Dwie asysty byłego piłkarza Barcelony.

0

Głupi Espanyol zamiast wyjść na plusie to wyszedłem na zero. Żeby nie było dałem ze będzie przynajmniej jedna bramka . Na live kurs 1.75

1

Sprzedać za mniej i zapewnić sobie procent od sprzedaży . Oczywiście jak największy

0

@bula1980Pamiętaj pieniądze nie grają

0

Może zostanę zjechany ale na podstawie rozegranych sparingów uważam że
Araujo, Balde , Demir i Manaj powinni dziś zagrać w pierwszym składzie. Prezentowali się dobrze i przepracowali cały okres przygotowawczy.

0

Tamten tekst to było złoto , szkoda że go nie zapisałem. Pozdro dla autora.

3

@Coutinho007 Stary wilk wyjechał ale zostały Młode wilki.

0

@Chakalaka Ta opaska kapitana do niego nie pasuje .

0

@kiper09 Manaj jest w gazie to niech gra .

5

@AntekGriezmann Jedno gówno nie ma o czym rozmawiać

8

Ten gol dla Atletico to moja wina bo akurat sprawdzałem wyniki na flashscore

6

Nie ma sensu sprzedawać teraz Griezmanna

0

@Arnold1234 Neto
Dest- Araujo - Pique - Blade
De Jong - Busquets- Griezmann
Demir - Manaj- Depay

0

No i cały misterny plan w pizdu. Można iść spać

3

Tak często bywa Real gówno gra ale wygrywa

0

@clyde Nie martw się będzie remis

0

@Yosemite Jaki jest powód że zmienił klub ? Zazwyczaj się zostawia trenerów którzy zdobyli mistrzostwo.

0

Roberto , Busquets i Alba to powinni zostać sprzedani bo nie są nie do zastąpienia. Za Albę kupić Gaye z Valenci jak się uda jak nie to zostawić.

0

@Theodore_Bagwell Bushmills Black Bush

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?