Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Demir kolejny mecz na ławce. Trener dalej nim jest zaskoczony. Oby wszedl w drugiej połowie i się dobrze pokazał.
3
@Tatazolwinia Wiesz on nie miał szans pokazać się w pierwszej lidze . Niektórzy uważają że jest za słaby ale on miał największy wpływ na grę Barcelony B. Ja chce przypomnieć że taki Pedro czy Busquets dostali prawdziwą szanse a też nie byli asami.
2
@swiergol2 Podobne do Naruto tylko jest przerwa teraz . Daj znać czy się podoba.
https://blackclover.wbijam.pl/pierwsza_seria.html
0
@lucas/catalan Każdy ma swoje gusta ale tu powinna wygrać królowa MILF czyli Brandi Love.
0
@Volk Krychowiak poda a Szczęsny wyjdzie z bramki.
0
Pompowanie balonika . Żeby nie skończył jak te niektóre młode gwiazdy . Tak są zaskoczeni a z Mołdawią siedział na ławie a z Izraelem wpuszczony przy stanie 4-2 w 68 minucie. Życzę mu jak najlepiej ale nie powinno się nakładać presji na młodego piłkarza .
0
Buksa ma fuksa. Debiut i bramka oby tak dalej.
0
Barça skontaktowała się z Sevillą i stara się sprowadzić Luuka de Jonga.
Kurna Manaj wracaj
5
Nie rozumiem tego Koeman chce napastnika a ma Manaja który świetnie sobie radził i nie chce mu dać szansy w lidze . Nawet jeśli Barca sprowadzi zawodnika to nie ma pewności ze się on wpasuje .
0
Oni są w czarnej dupie
2
Zobaczyłem kilka minut tego meczu i powiem tak Messi to spaceruje i jakoś szczęścia nie pokazuje .
1
@Yanek Dwie asysty byłego piłkarza Barcelony.
0
Głupi Espanyol zamiast wyjść na plusie to wyszedłem na zero. Żeby nie było dałem ze będzie przynajmniej jedna bramka . Na live kurs 1.75
1
Sprzedać za mniej i zapewnić sobie procent od sprzedaży . Oczywiście jak największy
0
@bula1980Pamiętaj pieniądze nie grają
0
Może zostanę zjechany ale na podstawie rozegranych sparingów uważam że
Araujo, Balde , Demir i Manaj powinni dziś zagrać w pierwszym składzie. Prezentowali się dobrze i przepracowali cały okres przygotowawczy.
0
Tamten tekst to było złoto , szkoda że go nie zapisałem. Pozdro dla autora.
3
@Coutinho007 Stary wilk wyjechał ale zostały Młode wilki.
0
@Chakalaka Ta opaska kapitana do niego nie pasuje .
0
@kiper09 Manaj jest w gazie to niech gra .
5
@AntekGriezmann Jedno gówno nie ma o czym rozmawiać
8
Ten gol dla Atletico to moja wina bo akurat sprawdzałem wyniki na flashscore
6
Nie ma sensu sprzedawać teraz Griezmanna
0
@Arnold1234 Neto
Dest- Araujo - Pique - Blade
De Jong - Busquets- Griezmann
Demir - Manaj- Depay
0
No i cały misterny plan w pizdu. Można iść spać
3
Tak często bywa Real gówno gra ale wygrywa
0
@clyde Nie martw się będzie remis
0
@Yosemite Jaki jest powód że zmienił klub ? Zazwyczaj się zostawia trenerów którzy zdobyli mistrzostwo.
0
Roberto , Busquets i Alba to powinni zostać sprzedani bo nie są nie do zastąpienia. Za Albę kupić Gaye z Valenci jak się uda jak nie to zostawić.
0
@Theodore_Bagwell Bushmills Black Bush