1

Pomysłowy gościu . Filmik o Barcelonie


0

0

Obrona i pomoc nie działają więc nawet jeśli oni wrócą to się to nie zmieni.

13

Strzały na bramkę =0

0

Prawdopodobnie po LM. To jest koszmar ten gość nigdy nie powinien trenować Barcelony.

0

Ronald Koeman kariera
W styczniu 2000 objął już jako pierwszy trener SBV Vitesse i zdołał się z tym klubem zakwalifikować do rozgrywek Pucharu UEFA[10].

W grudniu 2001 został trenerem Ajaksu Amsterdam[10]. Jednak po słabych występach Ajaksu zarówno w lidze holenderskiej jak i Pucharze UEFA w lutym 2005 roku zrezygnował[10][11]. Od lata 2005 był trenerem portugalskiego zespołu SL Benfica[10]. W maju 2006 został trenerem PSV Eindhoven[12]. 2 listopada 2007 opuścił klub i podpisał kontrakt z Valencią[13]. 21 kwietnia 2008 został zwolniony z tej funkcji po przegranym 1:5 meczu z Athletikiem Bilbao[14]. Na początku sezonu 2009/2010 Koeman został trenerem AZ Alkmaar[15]. 5 grudnia 2009 zwolniony z funkcji po przegranym 1:2 meczu z SBV Vitesse[16]. W lipcu 2011 roku został trenerem Feyenoordu[17]. 16 czerwca 2014 roku został trenerem Southampton F.C[18]. 14 czerwca 2016 został trenerem Evertonu[19]. 23 października 2017, po słabym początku sezonu, został zwolniony z tej funkcji[20]

0

To nie jest drużyna która rozstawi nogi więc może tak być.

2

Nie można było postawić na skład z ostatniego meczu.

0

@Gaz Bo nigdy za żadnego zawodnika nie powinno się wydawać takich pieniędzy .

2

Coś tam chyba mu przeskoczyło . Taki talent mówili a na razie bez gry .
https://www.transfermarkt.pl/ilaix-moriba/leistungsdaten/spieler/617074/saison/2021/plus/1

1

@leomessi1710 W ostatnim meczu Lipsk wygrał 6-0 on nawet w ławki nie wszedł. Dalej bez debiutu .

1

Nowa 10 z pierwszą bramką

1

Zaraz wchodzi legenda

0

Ja mam pytanie do całej społeczności dlaczego są osobniki którzy mieszają miedzy ludźmi, manipulują i rozpowiadają ploty. Co im daję takie zachowanie i jak sobie z takimi radzić.

0

Pierdole to idę spać

1

@LeoMessiah To zrób filmik i wstaw

0

@Pewex Co najwyżej ten Bruno


4

To nowoczesna taktyka zwana dicki taka.
Przeciwnik podaje sobie piłkę między sobą a my stoimy w miejscu jak takie chuje.

5

Dać Depaya na 9 i wpuścić Coutinho bo na tego holendra nie mogę patrzeć. Po jakiego ..... oddawano Manaja .

4

Naprawdę ciężko to oglądać. Ta Barcelona to obraz nędzy i rozpaczy . Może trzeba zrobić ogólnoświatową zrzutkę na ratunek klubu.

1

Nareszcie jakaś akcja

1

Jak to było Manaja nie chce bo potrzebuje innego typu napastnika. Mógł powiedzieć że go nie chce bo nie jest Holendrem.

0

@nieprzysiadalnosc Dopisz że z tym trenerem bo może być zmiana i wtedy zaczną grać lepiej.

1

Wchodzi armata aż transmisja padła

0

@Coutinho007 Wiesz jaka będzie
A co pan chciał z tym składem , dużo kontuzji to wyników nie ma .

0

Jak na razie tego nie da się oglądać to jest koszmar.

0

@rocky5 Musi wejść Riki za Roberto i to nie żart

0

@Roobo Tylko pytanie kto będzie nowym trenerem

0

A może specjalnie tak grają żeby pożegnać trenera. Nie pierwszy raz w historii tak by było w piłce

0

ludzie co się odjebało bo mi transmisja padła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?