Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pomysłowy gościu . Filmik o Barcelonie
0
@norbi77
0
Obrona i pomoc nie działają więc nawet jeśli oni wrócą to się to nie zmieni.
13
Strzały na bramkę =0
0
Prawdopodobnie po LM. To jest koszmar ten gość nigdy nie powinien trenować Barcelony.
0
Ronald Koeman kariera
W styczniu 2000 objął już jako pierwszy trener SBV Vitesse i zdołał się z tym klubem zakwalifikować do rozgrywek Pucharu UEFA[10].
W grudniu 2001 został trenerem Ajaksu Amsterdam[10]. Jednak po słabych występach Ajaksu zarówno w lidze holenderskiej jak i Pucharze UEFA w lutym 2005 roku zrezygnował[10][11]. Od lata 2005 był trenerem portugalskiego zespołu SL Benfica[10]. W maju 2006 został trenerem PSV Eindhoven[12]. 2 listopada 2007 opuścił klub i podpisał kontrakt z Valencią[13]. 21 kwietnia 2008 został zwolniony z tej funkcji po przegranym 1:5 meczu z Athletikiem Bilbao[14]. Na początku sezonu 2009/2010 Koeman został trenerem AZ Alkmaar[15]. 5 grudnia 2009 zwolniony z funkcji po przegranym 1:2 meczu z SBV Vitesse[16]. W lipcu 2011 roku został trenerem Feyenoordu[17]. 16 czerwca 2014 roku został trenerem Southampton F.C[18]. 14 czerwca 2016 został trenerem Evertonu[19]. 23 października 2017, po słabym początku sezonu, został zwolniony z tej funkcji[20]
0
To nie jest drużyna która rozstawi nogi więc może tak być.
2
Nie można było postawić na skład z ostatniego meczu.
0
@Gaz Bo nigdy za żadnego zawodnika nie powinno się wydawać takich pieniędzy .
2
Coś tam chyba mu przeskoczyło . Taki talent mówili a na razie bez gry .
https://www.transfermarkt.pl/ilaix-moriba/leistungsdaten/spieler/617074/saison/2021/plus/1
1
@leomessi1710 W ostatnim meczu Lipsk wygrał 6-0 on nawet w ławki nie wszedł. Dalej bez debiutu .
1
Nowa 10 z pierwszą bramką
1
Zaraz wchodzi legenda
0
Ja mam pytanie do całej społeczności dlaczego są osobniki którzy mieszają miedzy ludźmi, manipulują i rozpowiadają ploty. Co im daję takie zachowanie i jak sobie z takimi radzić.
0
Pierdole to idę spać
1
@LeoMessiah To zrób filmik i wstaw
0
@Pewex Co najwyżej ten Bruno
4
To nowoczesna taktyka zwana dicki taka.
Przeciwnik podaje sobie piłkę między sobą a my stoimy w miejscu jak takie chuje.
5
Dać Depaya na 9 i wpuścić Coutinho bo na tego holendra nie mogę patrzeć. Po jakiego ..... oddawano Manaja .
4
Naprawdę ciężko to oglądać. Ta Barcelona to obraz nędzy i rozpaczy . Może trzeba zrobić ogólnoświatową zrzutkę na ratunek klubu.
1
Nareszcie jakaś akcja
1
Jak to było Manaja nie chce bo potrzebuje innego typu napastnika. Mógł powiedzieć że go nie chce bo nie jest Holendrem.
0
@nieprzysiadalnosc Dopisz że z tym trenerem bo może być zmiana i wtedy zaczną grać lepiej.
1
Wchodzi armata aż transmisja padła
0
@Coutinho007 Wiesz jaka będzie
A co pan chciał z tym składem , dużo kontuzji to wyników nie ma .
0
Jak na razie tego nie da się oglądać to jest koszmar.
0
@rocky5 Musi wejść Riki za Roberto i to nie żart
0
@Roobo Tylko pytanie kto będzie nowym trenerem
0
A może specjalnie tak grają żeby pożegnać trenera. Nie pierwszy raz w historii tak by było w piłce
0
ludzie co się odjebało bo mi transmisja padła