0

Adama pierwszy mecz a jaką robi różnicę.

0

@Yiamuiaijahaima W zimowym okienku zmienił Klub.

1

@LaRoja A mało było piłkarzy co dopuszczali się gwałtów, pobić czy poszli w narkotyki. Pojebało się w głowie od sławy .

1

@kamilo0066 Ci co mieli zarobić to zarobili

1

@escarabajo Zgadzam się że mogą nie wypalić ale każdy transfer wiąże się z takim ryzykiem. Barcelona ostatnio wydała ponad 300 mln na trzech piłkarzy i wiemy jak to się skończyło. Tutaj mamy dwóch młodych bramkostrzelnych piłkarzy za w miarę małe pieniądze. Jeśli się nie sprawdzą to in tak powinno się na nich zarobić. Teraz Barcelona ma problemy finansowe i myślę że dlatego nie zaryzykowała. Pozdrawiam

0

@escarabajo Cabrala widziałem tylko w lidze konferencji. Co do Alvaraze nie było mi dane oglądać go w akcji tylko ja YouTube przyznaje się . Jednak młody gracz Argentyny zrobił na mnie duże wrażenie .

1

@lndyki On i Julián Álvarez mogli grać u nas ale nie bo to nie duże nazwiska . Specjalnie dla tego gościa zacznę oglądach spotkania Fiorentiny.

0

@Ronmes A myślisz dlaczego Alba gra

1

@MesQueUnClub96 W tej chwili oba te zespoły by z Barcelona wygrały.

0

@DIPENNN ujnia ....

0

@Korsain ja i to koszmar

1

@Firestone Ta piłka miała dolecieć do domu Dembele

0

@Firestone Jak będziesz robił kupony to daj znać to postawie odwrotnie. Najgorsze są ostatnie mecze wtedy przegrana .

0

@PodkarpackiKibic a ja tak i tez mam gorączkę i ból gardła

0

@Patryczek1426 Ma do 2026 roku

2

Ale Pedri ma umowę do 2026 roku więc to musi być pomyłka . Może chodzi o Gaviego

1

@MediumMieć 10 tyś miesięcznie i mieć tyle długo

2

@Emhyr Ma pierwszy skład i to Adama Traore jest jego zmiennikiem. Przynajmniej na takie spotkania trafiałem.

1

@Naker Jeśli on ma odejść to Roberto , Alba i Busquets też.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kacper0309 Może tylko jak dostaniemy czerwoną kartkę to wtedy walkower.

0

@MESSIah16 Nie powinien się w to wtrącać .

1

@KmN Życzę zdrowia

0

@DonAndrzejos I teraz kto to może być .

0

Brawo Villarreal za przegraną .

1

@PJ777Braithwaite i Luuk de Jong powinni odejść w tym okienku . Barcelona powinna się postarać o 9 z przyszłością . Fajnie wygląda Cabral z FC Basel . Oczywiście zawsze jest ryzyko że się nie sprawdzi ale my go kupimy za max 20 mln a nie za ponad 100.

0

@Cule1234 Nie jestem w temacie . Możesz powiedzieć jaki jest tego powód.

2

@prison83 Taki ten świat Pojebany. Ja byłem chory w lutym i nie miałem przez tydzień węchu i byłem osłabiony tak z 10 dni A temperatura 35.2. Życzę zdrowia

1

@Paradoks W czwartej kolejce Ligi Mistrzów sezonu 2012/2013 doszło do meczu, który z pewnością zapisał się w pamięci u wielu kibiców. Na Celtic Park gospodarze zmierzyli się z Barceloną i mimo zaledwie 11 % posiadania piłki wygrali 2:1!

0

Z ławki rezerwowych Dembele albo FDJ nikt inny żadnej różnicy nie zrobi .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?