Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adama pierwszy mecz a jaką robi różnicę.
0
@Yiamuiaijahaima W zimowym okienku zmienił Klub.
1
@LaRoja A mało było piłkarzy co dopuszczali się gwałtów, pobić czy poszli w narkotyki. Pojebało się w głowie od sławy .
1
@kamilo0066 Ci co mieli zarobić to zarobili
1
@escarabajo Zgadzam się że mogą nie wypalić ale każdy transfer wiąże się z takim ryzykiem. Barcelona ostatnio wydała ponad 300 mln na trzech piłkarzy i wiemy jak to się skończyło. Tutaj mamy dwóch młodych bramkostrzelnych piłkarzy za w miarę małe pieniądze. Jeśli się nie sprawdzą to in tak powinno się na nich zarobić. Teraz Barcelona ma problemy finansowe i myślę że dlatego nie zaryzykowała. Pozdrawiam
0
@escarabajo Cabrala widziałem tylko w lidze konferencji. Co do Alvaraze nie było mi dane oglądać go w akcji tylko ja YouTube przyznaje się . Jednak młody gracz Argentyny zrobił na mnie duże wrażenie .
1
@lndyki On i Julián Álvarez mogli grać u nas ale nie bo to nie duże nazwiska . Specjalnie dla tego gościa zacznę oglądach spotkania Fiorentiny.
0
@Ronmes A myślisz dlaczego Alba gra
1
@MesQueUnClub96 W tej chwili oba te zespoły by z Barcelona wygrały.
0
@DIPENNN ujnia ....
0
@Korsain ja i to koszmar
1
@Firestone Ta piłka miała dolecieć do domu Dembele
0
@Firestone Jak będziesz robił kupony to daj znać to postawie odwrotnie. Najgorsze są ostatnie mecze wtedy przegrana .
0
@PodkarpackiKibic a ja tak i tez mam gorączkę i ból gardła
0
@Patryczek1426 Ma do 2026 roku
2
Ale Pedri ma umowę do 2026 roku więc to musi być pomyłka . Może chodzi o Gaviego
1
@MediumMieć 10 tyś miesięcznie i mieć tyle długo
2
@Emhyr Ma pierwszy skład i to Adama Traore jest jego zmiennikiem. Przynajmniej na takie spotkania trafiałem.
1
@Naker Jeśli on ma odejść to Roberto , Alba i Busquets też.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kacper0309 Może tylko jak dostaniemy czerwoną kartkę to wtedy walkower.
0
@MESSIah16 Nie powinien się w to wtrącać .
1
@KmN Życzę zdrowia
0
@DonAndrzejos I teraz kto to może być .
0
Brawo Villarreal za przegraną .
1
@PJ777Braithwaite i Luuk de Jong powinni odejść w tym okienku . Barcelona powinna się postarać o 9 z przyszłością . Fajnie wygląda Cabral z FC Basel . Oczywiście zawsze jest ryzyko że się nie sprawdzi ale my go kupimy za max 20 mln a nie za ponad 100.
0
@Cule1234 Nie jestem w temacie . Możesz powiedzieć jaki jest tego powód.
2
@prison83 Taki ten świat Pojebany. Ja byłem chory w lutym i nie miałem przez tydzień węchu i byłem osłabiony tak z 10 dni A temperatura 35.2. Życzę zdrowia
1
@Paradoks W czwartej kolejce Ligi Mistrzów sezonu 2012/2013 doszło do meczu, który z pewnością zapisał się w pamięci u wielu kibiców. Na Celtic Park gospodarze zmierzyli się z Barceloną i mimo zaledwie 11 % posiadania piłki wygrali 2:1!
0
Z ławki rezerwowych Dembele albo FDJ nikt inny żadnej różnicy nie zrobi .