0

@ForcaBarca12 Może masz rację .

0

@ForcaBarca12 nie wiem kto jest bardziej elektryczny .

0

@ForcaBarca12 Marmol zamiast Minguezy

0

@Emhyr Na komplikacjach prezentuje się dobrze ale nie oglądam Hoffenheim więc też się chętnie dowiem coś więcej na jego temat.


0

Na siłę kupowanie reprezentantów Hiszpanii . On jest słaby i to nie jest zawodnik na przyszłość .

0

Niech bierze piłkarzy z Barcelony B czy młodszych jak Gavi i próbuje . Rudy był jak każdy pamięta ale postawił na Moribe , Gaviego czy Nico .

0

@Rust_Cohle Widzę ze Karol nie dojechał .
Głoś oddany na Breaking Bad

0

@Cule1234 Powinien być już wcześniej w pierwszym zespole no ale ktoś spaprał robotę .

0

Ostatnio był artykuł o utalentowanym defensywnym pomocniku .Zaryzykował bym i dał szanse .
https://www.fcbarca.com/104872-kim-sa-alex-valle-i-marc-casado-ktorzy-dzisiaj-trenowali-z-pierwszym-zespolem.html

7

@ZwyklyKibicBarcy04 Jeszcze Burnley może spaść .

1

Adama powalczył i zagrał do Alvesa a on idealnie do Alby.

1

Najlepiej będzie jak ich sprawdzą może w ostatnim spotkaniu jak już wszystko będzie jasne.

0

@Rust_Cohle Karol i Tadzio do finału

0

Karny to są jaja

0

@Matan_Zajcev No nic nie zarobiłeś bo podstawowy czas się skończył.

0

@PawkoFCB karne będą

0

No Łyda świetna zmiana . Młody z Barazyli wchodzi i 2 bramy to się nazywa świetna zmiana

1

Coś weszło na boisku w koszulce MC .

13

@Magicc89PL "Mimo wszystko ma 23 lata i należy brać pod uwagę ryzyko, że właśnie dobija do swojej szczytowej wartości"
Piłkarz swoją szczytową formę ma gdzieś koło 30 i to nie każdy.
Robert Lewandowski np w wieku 22 lat przeszedł do BVB i był tam rezerwowym. Pedro awansował do pierwszego zespołu jak miał 21 a Vardy przeszedł do Leicester jak miał 25 lat . Nie skreślał bym tego zawodnika tym bardziej że widać że jest pracowity ,

1

0

Trochę magii przed meczem Barcelony .


0

Dwa dni temu w mediach pojawiła się informacja o śmierci Raioli. Wiadomość jednak zdementowano. Lekarze przyznali, że stan Raioli jest ciężki, ale Włoch nadal walczy.
Dziś niestety Włoch przegrał walkę z chorobą. Rodzina poinformowała o śmierci za pomocą mediów społecznościowych.
W nieskończonym smutku informujemy, że odszedł najbardziej opiekuńczy i wspaniały agent w historii futbolu. Mino walczył do końca z taką samą siłą, z jaką siadał do stołów, aby bronić naszych piłkarzy - czytamy w komunikacie.
Misją Mino było uczynienie futbolu lepszym miejscem dla zawodników. Dziękujemy każdemu za wsparcie, jakie otrzymaliśmy w tym trudnym czasie i prosimy o uszanowanie prywatności rodziny i bliskich w chwili żałoby - dodano.
Włoch od dawna cierpiał z powodu choroby płuc. Z tego powodu przebywał on w szpitalu w Mediolanie



1

1

Tak krytykowany a tu kolejna bramka . Jesus niech im jeszcze z 3 strzeli

0

@bartekvisca że będzie karny

0

@Cule1234 Barcelona ma dobre stosunki z Ajaxem może by Hallera sprzedali w miarę dobrej cenie .

0

@Triv44 Powtórkę już widziałem

0

Nie oglądałem początku jak Barcelona straciła bramkę .

0

@Rust_Cohle Karol jedzie swoim tramwajem do finału .

2

Barca B i manita

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?