Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ForcaBarca12 Może masz rację .
0
@ForcaBarca12 nie wiem kto jest bardziej elektryczny .
0
@ForcaBarca12 Marmol zamiast Minguezy
0
@Emhyr Na komplikacjach prezentuje się dobrze ale nie oglądam Hoffenheim więc też się chętnie dowiem coś więcej na jego temat.
0
Na siłę kupowanie reprezentantów Hiszpanii . On jest słaby i to nie jest zawodnik na przyszłość .
0
Niech bierze piłkarzy z Barcelony B czy młodszych jak Gavi i próbuje . Rudy był jak każdy pamięta ale postawił na Moribe , Gaviego czy Nico .
0
@Rust_Cohle Widzę ze Karol nie dojechał .
Głoś oddany na Breaking Bad
0
@Cule1234 Powinien być już wcześniej w pierwszym zespole no ale ktoś spaprał robotę .
0
Ostatnio był artykuł o utalentowanym defensywnym pomocniku .Zaryzykował bym i dał szanse .
https://www.fcbarca.com/104872-kim-sa-alex-valle-i-marc-casado-ktorzy-dzisiaj-trenowali-z-pierwszym-zespolem.html
7
@ZwyklyKibicBarcy04 Jeszcze Burnley może spaść .
1
Adama powalczył i zagrał do Alvesa a on idealnie do Alby.
1
Najlepiej będzie jak ich sprawdzą może w ostatnim spotkaniu jak już wszystko będzie jasne.
0
@Rust_Cohle Karol i Tadzio do finału
0
Karny to są jaja
0
@Matan_Zajcev No nic nie zarobiłeś bo podstawowy czas się skończył.
0
@PawkoFCB karne będą
0
No Łyda świetna zmiana . Młody z Barazyli wchodzi i 2 bramy to się nazywa świetna zmiana
1
Coś weszło na boisku w koszulce MC .
13
@Magicc89PL "Mimo wszystko ma 23 lata i należy brać pod uwagę ryzyko, że właśnie dobija do swojej szczytowej wartości"
Piłkarz swoją szczytową formę ma gdzieś koło 30 i to nie każdy.
Robert Lewandowski np w wieku 22 lat przeszedł do BVB i był tam rezerwowym. Pedro awansował do pierwszego zespołu jak miał 21 a Vardy przeszedł do Leicester jak miał 25 lat . Nie skreślał bym tego zawodnika tym bardziej że widać że jest pracowity ,
1
@MesQueUnClub96
0
Trochę magii przed meczem Barcelony .
0
Dwa dni temu w mediach pojawiła się informacja o śmierci Raioli. Wiadomość jednak zdementowano. Lekarze przyznali, że stan Raioli jest ciężki, ale Włoch nadal walczy.
Dziś niestety Włoch przegrał walkę z chorobą. Rodzina poinformowała o śmierci za pomocą mediów społecznościowych.
W nieskończonym smutku informujemy, że odszedł najbardziej opiekuńczy i wspaniały agent w historii futbolu. Mino walczył do końca z taką samą siłą, z jaką siadał do stołów, aby bronić naszych piłkarzy - czytamy w komunikacie.
Misją Mino było uczynienie futbolu lepszym miejscem dla zawodników. Dziękujemy każdemu za wsparcie, jakie otrzymaliśmy w tym trudnym czasie i prosimy o uszanowanie prywatności rodziny i bliskich w chwili żałoby - dodano.
Włoch od dawna cierpiał z powodu choroby płuc. Z tego powodu przebywał on w szpitalu w Mediolanie
1
@Kapitan hawk 1
1
Tak krytykowany a tu kolejna bramka . Jesus niech im jeszcze z 3 strzeli
0
@bartekvisca że będzie karny
0
@Cule1234 Barcelona ma dobre stosunki z Ajaxem może by Hallera sprzedali w miarę dobrej cenie .
0
@Triv44 Powtórkę już widziałem
0
Nie oglądałem początku jak Barcelona straciła bramkę .
0
@Rust_Cohle Karol jedzie swoim tramwajem do finału .
2
Barca B i manita