0

@Joe_Pesci Sahin , Kagawa , Mychitarian . Ale nie tylko z BVB talenty z Niemiec sobie nie radzą patrz Werner czy Havertz

0

Alex Telles jest tak beznadziejny że nie gra w podstawie. Pytam bo FC Porto grał super i nawet chciałem go w Barcelonie.

0

@kynio302 Umowa do 30 cze 2023

0

@Ghotti Wspomnienia . Pamiętam jak pewnej pani się pytałem jaka to jest gra i o czym A ona To co jest na obrazku. Nie zawsze było jednak taka fajna jak się wydawało.

0

Uwierzył w siebie i strzelił.

0

@Bogan Dziękuje za uwagę . Jeśli tylko takie będę robił błędy w życiu to nie mam się o co martwić.

3

Pozyskać zawodników i nie muc ich zarejestrować. To jest zwyczajnie cyrk a oni jeszcze myślą o Moracie teraz.

0

@Barca1922 Na jednym wygraną Realu a na drugim gol Benzemy

2

@Barca1922 Real nie wygra bo mam to na kuponie.

3

@koksik2700 Bo to holender i według niego dawał coś ekstra w ataku. Manaj którego odesłali by gorzej nie zagrał a nie byłoby tego cyrku.

5

Szczęśliwego Nowego roku Wszystkim.

1

@Oskar00 Nawzajem dużo zdrowia

1

@Xxxbarca4ever Idąc tym to skoro Ronald chciał luuka de jonga to widział go w swojej koncepcji. Jak to wyszło widzimy teraz. Lepiej kupić młodych zawodników z możliwością rozwoju lub przyszłej sprzedaży jak nie wyjdzie .

1

@TraperWWL Nie jestem na bieżąco ale chyba sergi roberto , coutinho i umtiti nie obniżyli swoich zarobków

2

@DaPidejpi Ze spalonego

0

@DzizuSS Narazie tak to wygląda . Ja to bym wolał żeby kupował utalentowanych piłkarzy bez względu na to z jakiego kraju są.

0

Nie chce na siłę hiszpańskich zawodników w Barcelonie. Dla mnie może być nawet piłkarz z San Marino ale ma mieć umiejętności które pomogą drużynie .

1

@pacior95 Może mało medialne nazwisko. Gość jest dobry .

0

@draxidox Mateusz Pinokio

0

https://devilpage.pl/index/news/komentarze/71087/manchester-united-skontaktowal-sie-z-agentem-alvareza/
Barcelona zamiast go kupić to się bawi. Będziemy żałowali bo po jego grze widać ze ma talent no i liczby a dopiero w styczniu kończy 22 lata

0

@Momals11 To wygląda tak jakby Xavi ściągał samych reprezentantów Hiszpanii . Odszedł Aguero a zrobi to samo Luuk de Jong. Kolejny to Martin Braithwaite a Dembele podobno nie przedłuży kontraktu. Ja tam Moraty nie chce to nie jest napastnik który robi różnice a po drugie nie jest przyszłością. Wole żeby kupili młodych z talentem. Niech biorą Arthura Cabrala i Juliana Alvareza. Pierwszy ma umowę do 30 cze 2023 a drugi 31 gru 2022. Za te 35 mln powinni obu kupić .

0

Dałem na MU to wiadomo że nie wygra.

1

Dest nie jest w formie to widać ale skoro on jest do ostrzału to Roberto czy Mingueza tak samo. Z resztą połowa jak nie większość obecnych zawodników nie powinna tu być .

3

Nie wiem czy to dobry pomysł w lutym mu wskoczy 35 lat . To nie jest inwestycja na przyszłość . Barcelona mogła by się postarać o Juliána Álvareza z River Plate.

0

Vlahović według Sky Sports Italia wybrał Juventus . Fabrizio Romano dodaje, że Fiorentina jest gotowa sprzedać Vlahovicia już w styczniu. Włodarze "Violi" oczekują za napastnika 70 mln euro. Według doniesień włoskich dziennikarzy Juventus nie będzie w stanie zapłacić takiej kwoty w zimowym okienku. "Stara Dama" zamierza poczekać do lata, licząc na to, że Vlahović wcześniej nie trafi do innego klubu.

0

@Elvisek To znaczy że mają szastać pieniędzmi ? Kredyt to dług więc trzeba wydawać z głową . Dali szanse Gaviemu czy Nico i się opłaciło .

0

@AlexDark00 Gra kombinacyjnie i strzela ładne bramki tylko brać.

4

Zamiast kupować może warto dać szanse młodym .
-Mika Mármol
-Arnau Comas
-Santi Ramos Mingo
-Diego Almeida
Ja tylko chce przypomnieć że klub ma gigantyczne długi i trzeba było prosić piłkarzy by zmniejszyli swoje pensje.

4

Czarodziej Gavi



Wszystkim życzę wesołych świąt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?