0

@mekston On tak chciał

1

@Rust_Cohle No to Ajax

2

Jeśli ktoś nie oglądał filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 to niech tego nie robi . Ludzie większego gówna to nie oglądałem a widziałem Kac Wawa. Te potwory to jakby były upośledzone i jeszcze ten stosunek miedzy nimi. Wieniawy jako Zosi to tam wiele nie zobaczycie. Scenariusz to musieli robić ludzie dobrze naćpani bo innego wytłumaczenia nie widzę.

1

Dzisiaj Burak asystuje już trzy razy.

3

Jestem w szoku Polska wygrywa z Niemcami 0-4. Brawo dla Naszych

0

@Alan_fcbfan i to obu

3

@BarcaInfo Może nie czują bólu ale nie ma szans na brak obrażeń.

0

A mówił Ronald że się nie da

6

Oni grają lepiej bo nie ma trenera który mówi że są do niczego.

4

Ja bym żadnej nowej umowy z nim nie podpisywał bo to nie ma żadnego sensu.

0

człowiek się cieszy że levante ma szanse strzelić a tu taki wałek

0

@PawkoFCB Napoli kupon spierdoli

1

W spotkaniu Napoli będzię under 2.5 gola . Ktoś zapyta dlaczego bo to ostatni mecz a ja mam over.

1

Piłkarze wydają się jacyś żywsi .

7

Skończymy jak Valencia gdy ją trenował holender.

0

@FC1899Barca Wystarczyło by żeby nie było Korwina i jego mądrości.

0

Jeszcze Sevilla

0

Dałem że wpadną min 3 bramki. Ludzie Barcelona gra u Siebie z Dynamem .

1

@MesQueUnClub96 To jest napastnik a nie jakiś de jong

0

@EncoreMi już kupon siadł ale żeby gnoje z grupy nie wyszli.

1

Sebastien Haller druga asysta

1

Wojtek puść tą bramkę

0

Najpierw Nicea a teraz Lens .

0

@DaPidejpi Dla mnie ważne żeby padły min 2 bramki

1

@Comfortable_ z 90 minut. Jest jedna scena po napisach

2

Jak ktoś nie był na Venom 2 to polecam pójść ,film może trochę za krótki ale się udał.

2

Nice dziś niszczyciel kuponów

0

@Katalonbar j..... będzie

1

@MarcelNJ11 ja na 7 a wstaje o 5-30

0

Grecja jest tak słaba czy Gruzja tak dobra w tym meczu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?