Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston On tak chciał
1
@Rust_Cohle No to Ajax
2
Jeśli ktoś nie oglądał filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 to niech tego nie robi . Ludzie większego gówna to nie oglądałem a widziałem Kac Wawa. Te potwory to jakby były upośledzone i jeszcze ten stosunek miedzy nimi. Wieniawy jako Zosi to tam wiele nie zobaczycie. Scenariusz to musieli robić ludzie dobrze naćpani bo innego wytłumaczenia nie widzę.
1
Dzisiaj Burak asystuje już trzy razy.
3
Jestem w szoku Polska wygrywa z Niemcami 0-4. Brawo dla Naszych
0
@Alan_fcbfan i to obu
3
@BarcaInfo Może nie czują bólu ale nie ma szans na brak obrażeń.
0
A mówił Ronald że się nie da
6
Oni grają lepiej bo nie ma trenera który mówi że są do niczego.
4
Ja bym żadnej nowej umowy z nim nie podpisywał bo to nie ma żadnego sensu.
0
człowiek się cieszy że levante ma szanse strzelić a tu taki wałek
0
@PawkoFCB Napoli kupon spierdoli
1
W spotkaniu Napoli będzię under 2.5 gola . Ktoś zapyta dlaczego bo to ostatni mecz a ja mam over.
1
Piłkarze wydają się jacyś żywsi .
7
Skończymy jak Valencia gdy ją trenował holender.
0
@FC1899Barca Wystarczyło by żeby nie było Korwina i jego mądrości.
0
Jeszcze Sevilla
0
Dałem że wpadną min 3 bramki. Ludzie Barcelona gra u Siebie z Dynamem .
1
@MesQueUnClub96 To jest napastnik a nie jakiś de jong
0
@EncoreMi już kupon siadł ale żeby gnoje z grupy nie wyszli.
1
Sebastien Haller druga asysta
1
Wojtek puść tą bramkę
0
Najpierw Nicea a teraz Lens .
0
@DaPidejpi Dla mnie ważne żeby padły min 2 bramki
1
@Comfortable_ z 90 minut. Jest jedna scena po napisach
2
Jak ktoś nie był na Venom 2 to polecam pójść ,film może trochę za krótki ale się udał.
2
Nice dziś niszczyciel kuponów
0
@Katalonbar j..... będzie
1
@MarcelNJ11 ja na 7 a wstaje o 5-30
0
Grecja jest tak słaba czy Gruzja tak dobra w tym meczu ?