6

Manaj dobrze się prezentował i powinien dostać szanse w lidze. Gorzej od Braithwaita nie zagra.

0

@Messibestplayerintheworld Zamiast ich sprzedać to się z nimi bawi .

0

@Robert1603


od 7.12

2

Co za pajace gwiżdzą

0

@Roobo już nikt nie zatrzyma

2

@Arkon Jestem szejkiem biorę całą czwórkę

0

Prawda jest taka że on nic nie musi co najwyżej może.

0

Bardzo chciałbym zobaczyć taki skład ponieważ da nam trochę informacji jak nowi zawodnicy radzą sobie z silnym zespołem. Neto prawdopodobnie odejdzie więc tym bardziej powinien grać Pena. Balde pokazał że jest w dobrej formie odwrotnie niż Alba. Dałem filmowca do pomocy dlatego że tam będzie miał więcej wolności niż na skrzydle plus jest dobry w defensywie co się przyda. Gdyby byli dostępni Pedri i Eric Garcia to oni by wskoczyli do 11. Pedri grałby obok Busquetsa i Griezmana a Eric kosztem Pique.
Pena
Emerson -Araujo - Pique- Balde
Collado ( Puig) - Busquets- Griezmann
Demir - Aguero ( Manaj ) -Memphis


1

@PatrychoO W sumie może lepiej by grali gdyby się z gwiazdkami z Pornhub widzieli.

0

@Foro Nie ma go w kadrze

0

Alba do zmiany kolejny błąd

16

@Messibestplayerintheworld Chce grać i i się rozwijać a nie siedzieć na trybunach . Takich trzeba szanować i życzyć powodzenia .

0

@tomek8756 TOM WELLING jako Clark Kent w Smallville

1

@german_17 Sergio Gomez jest aktualnie graczem Anderlechtu. Dortmund kupił go z Barcelony za 3 ml a ostatecznie sprzedał go do Belgii za 2.25 ml więc stracił na tym. Nie każdy piłkarz zrobi karierę. Chociaż on ma dopiero 20 lat więc czas pokaże.

0

Pamiętacie taki artykuł 9 z wyprzedaży? Był tam taki zawodnik jak Patson Daka i został kupiony za 30 milionów przez Leicester. Szkoda bo to jest zawodnik którego chciałem w Barcelonie ale tu już są napastnicy .

6

@Kuubs21 Pasuje idealnie.

0

@DIPENNN Niech strzela tak jak ten i będzie dobrze

2

Ale karne Depay strzelać umie . Pique i reszta mają od kogo się uczyć.

0

@FirestoneJuż to dowalanie temu piłkarzowi jest nudne. Dać mu kilka meczy po 90 na pokazanie się i potem oceniać.

18

Gavi rozdaje takie piłki jakby grał już pierwszej lidze .

0

@Comfortable_ Dzięki

0

@JohnnyBarca Dzięki za info

0

Dlaczego zszedł Manaj ?

0

@KrychaFCB Jakby strzelał karnego to by miał pewnie już 2.

0

@barcelonaLM Tak się do zwykłych obywateli dopierdalają a sami nie przestrzegają przepisów i się nie szczepią.

1

@AxelF Mboula aktualnie gra w drugiej lidze hiszpańskiej.

2

@macio_944 TVN to powinien już dawno powinien polecieć min za to :
https://monitorpostepu.pl/wafelki-tvn/
Nie powiem że TVP jest obiektywne ale te .... zrobili z polaków ludzi którzy składają pokłony Adolfowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?