Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Manaj dobrze się prezentował i powinien dostać szanse w lidze. Gorzej od Braithwaita nie zagra.
0
@Messibestplayerintheworld Zamiast ich sprzedać to się z nimi bawi .
0
@Robert1603
od 7.12
2
Co za pajace gwiżdzą
0
@Roobo już nikt nie zatrzyma
0
@Mihcim http://strims.world/BarcelonaJuventus.php?source=1
1
@Volk http://strims.world/BarcelonaJuventus.php?source=1
2
@Arkon Jestem szejkiem biorę całą czwórkę
0
Prawda jest taka że on nic nie musi co najwyżej może.
0
Bardzo chciałbym zobaczyć taki skład ponieważ da nam trochę informacji jak nowi zawodnicy radzą sobie z silnym zespołem. Neto prawdopodobnie odejdzie więc tym bardziej powinien grać Pena. Balde pokazał że jest w dobrej formie odwrotnie niż Alba. Dałem filmowca do pomocy dlatego że tam będzie miał więcej wolności niż na skrzydle plus jest dobry w defensywie co się przyda. Gdyby byli dostępni Pedri i Eric Garcia to oni by wskoczyli do 11. Pedri grałby obok Busquetsa i Griezmana a Eric kosztem Pique.
Pena
Emerson -Araujo - Pique- Balde
Collado ( Puig) - Busquets- Griezmann
Demir - Aguero ( Manaj ) -Memphis
1
@PatrychoO W sumie może lepiej by grali gdyby się z gwiazdkami z Pornhub widzieli.
0
@Foro Nie ma go w kadrze
0
Alba do zmiany kolejny błąd
16
@Messibestplayerintheworld Chce grać i i się rozwijać a nie siedzieć na trybunach . Takich trzeba szanować i życzyć powodzenia .
0
@tomek8756 TOM WELLING jako Clark Kent w Smallville
1
@german_17 Sergio Gomez jest aktualnie graczem Anderlechtu. Dortmund kupił go z Barcelony za 3 ml a ostatecznie sprzedał go do Belgii za 2.25 ml więc stracił na tym. Nie każdy piłkarz zrobi karierę. Chociaż on ma dopiero 20 lat więc czas pokaże.
1
@ranger3120 Kup sobie ten krem , jest sprawdzony. Pomoże na zmiany skórne
https://hyaloo.pl/pl/p/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-krem-nawilzajacy-250ml/304?gclid=CjwKCAjwuvmHBhAxEiwAWAYj-IspTinhxE71GEt1Z9W4v5EKVQbVTmNKCOJ7Bh6moNK1T6Cf_rPQ3RoCFvAQAvD_BwE
0
Pamiętacie taki artykuł 9 z wyprzedaży? Był tam taki zawodnik jak Patson Daka i został kupiony za 30 milionów przez Leicester. Szkoda bo to jest zawodnik którego chciałem w Barcelonie ale tu już są napastnicy .
6
@Kuubs21 Pasuje idealnie.
0
@DIPENNN Niech strzela tak jak ten i będzie dobrze
2
Ale karne Depay strzelać umie . Pique i reszta mają od kogo się uczyć.
0
@FirestoneJuż to dowalanie temu piłkarzowi jest nudne. Dać mu kilka meczy po 90 na pokazanie się i potem oceniać.
18
Gavi rozdaje takie piłki jakby grał już pierwszej lidze .
0
@Comfortable_ Dzięki
0
@JohnnyBarca Dzięki za info
0
Dlaczego zszedł Manaj ?
0
@KrychaFCB Jakby strzelał karnego to by miał pewnie już 2.
0
@barcelonaLM Tak się do zwykłych obywateli dopierdalają a sami nie przestrzegają przepisów i się nie szczepią.
1
@AxelF Mboula aktualnie gra w drugiej lidze hiszpańskiej.
2
@macio_944 TVN to powinien już dawno powinien polecieć min za to :
https://monitorpostepu.pl/wafelki-tvn/
Nie powiem że TVP jest obiektywne ale te .... zrobili z polaków ludzi którzy składają pokłony Adolfowi.