2

48

Postawiłem że Huesca strzeli chociaż jedną bramkę i już weszło .

0

Bayern traci pkt i niestety tez psuje ludziom kupony

3

Dogadać się z zawodnikiem i Ajaksem kupić go za mniejszą cenę i zostawić go u nich na rok. Dzięki temu mamy świetnego zawodnika który cały czas by się ogrywał a nie wchodził z ławki.

0

Jak narzazie to Ajax niszczy Real

0

Jeszcze Yaya Toure

0

Sevilla to niech się obudzi bo przegra mecz z ekipa z ostatniego miejsca

0

I co dalej nic nie gra

0

Pomysł na drugą połowę Coutinho do pomocy za Rakiticia lub Roberto . Na prawe skrzydło Malcom a Leo na 9

1

Leverkusen dobrze w lidze grało a tu remis z Krasnodarem .

1

To powinien być przyszły napastnik Barcelony

0

Już końcówka meczu a Real Sociedad dalej nie wygrywa. To już wiem co z kuponu wyleci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

The Collector i druga cześć The Collection

0

no ja mam na eleven sports 1

0

Josef Martínez z Atlanta United co gość gra to głowa mała . Wiem że to tylko liga MlS ale wykończenie ma naprawdę dobre. Chciałbym go widzieć w lidze hiszpańskiej . Mógłbym napisać znane nazwiska ale wszytko już było więc daje coś nowego . Może jakiś ekspert od MLS się wypowie.

8

Na co kupować zawodników skoro trener nie chce z nich korzystać .

2

Nie gram już pucharu Niemiec . Dortmund gra prawie podstawowym składem a przegrywa.

0

Nie ilość a jakość się liczy

6

Komu Monaco jeszcze przegrało kupon . Ten nieszczęsny karny

0

Po pierwszym odcinku sobie odpuściłem . Tu masz wyjaśnienie co się z serialem stało

https://archiwum.stopklatka.pl/news/nie-moge-sie-schowac-i-milczec-rozmowa-z-januszem-plonskim-wspolscenarzysta-serialu-dylematu-5

0

Na lewą stroną nie trzeba nikogo kupować . Alba ma 29 lat pogra jeszcze z 4 lata więc jeden i drugi mogą być w pierwszej drużynie, W szkółce są teraz talenty które mogą zaistnieć w pierwszej drużynie.

0

Hej wiecie może co się dzieje ze stroną http://www.serialeonline.pl/ ma jakieś problemy czy została zamknięta

2

Minusy wiek ,cena , gracz z poza UE.

Dużo lepszy według mnie wybór to Nabil Fekir ( kontrakt do 30.06.2020 ) i Anthony Martial ( kontrakt do 30.06.2019) . Jakby się postarali to by za 100 mln obu kupili.

0

wejdź na tvp sport i cofnij

0

Jeśli tobie odpowiada sytuacja w której Barcelona kupuje za gruby hajs a potem nie może sprzedać za odpowiednie pieniądze albo wypożycza aż się skończy kontrakt byle tylko zaoszczędzić na pensji to twoja sprawa . W Ajaksie mają chociaż ludzi którzy maja mózg i umieją dostrzec potencjał w zawodnikach .

2

Można nie lubić Juventusu czy Bayernu Monachium ale oni umieją robić interesy

14

1.Sprzedać zawodników niepotrzebnych
2 .Awansować najlepiej zapowiadających się do pierwszej drużyny i dawać im minuty kosztem wygrania ligi bez porażki.

Jeśli zarząd zrobi te dwie rzeczy to na pewno zapunktuje . Jeśli ktoś napisze że Barcelona B spadła do 3 ligi to przypominam że Busquets awansował do pierwszej drużyny gdy Barca B była właśnie w 3 lidze . Nie mówię że Barcelona nie powinna kupować zawodników ale niech to robi z głową . Czyli kupować takich na których da się ewentualnie w przyszłości zarobić i dawać niższe pensje.

0

Animal Kingdom teraz dopiero zaczęli 3 sezon więc szybko nadrobisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?