Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 To ja się dokładam do życzeń za ten mecz.
2
@Barca1922 Z całej trójki to najlepsze wzmocnienie.
0
Miałem grać na Chelsea i Dortmund jak dobrze że zmieniłem decyzje .
2
@BarcaInfo Coutinho 24 , Pjanic 14 , Umtiti 14 , Braithwaite 6 , Neto 6 , Firpo 6 to daje 70 na piłkarzy który nie dają zespołowi nic . Griezmann który zarabia 34 zaczął grać ale wobec niego były większe oczekiwania . Laporta musi posprzedawać tych piłkarzy nawet za mniejsze pieniądze a nie wypożyczać bo to strata czasu. Mógłbym do tego zestawu dodać jeszcze Trincao i Lenglet ale wierzę w to że w przyszłym sezonie będą prezentować się lepiej. Sporo piłkarzy mamy do sprzedania a wzmocnić trzeba Lo ( Gaya ) , ŚO ( Eric García za darmo ) i napastnik . Można wziąć Depaya nie płacąc za transfer powalczyć o Hallanda ( wydanie tak dużych pieniędzy na zawodnika w obecnych czasach przy mówieniu że piłkarzom trzeba obniżyć pensje żeby klub nie zbankrutował ) albo zainteresowane się napastnikami o mniej głośnych nazwiskach. Kiedyś był o nich felieton nawet bardzo dobry .
https://www.fcbarca.com/98084-dziewiatka-z-wyprzedazy-mlodosc-na-celowniku.html
2
Niemcy grają tak źle czy Macedonia ma dobry dzień ?
0
Chciałbym żeby Laporta zrobił to co kiedyś nie kupił wielkiej gwiazdy tylko innego znakomitego zawodnika . Kierunek Red Bull Salzburg tam jest dwóch młodych napastników którzy mogą się sprawdzić w Barcelonie . Lepiej kupić taniej niż drogo a potem wtopić ( trzech panów a każdy ponad 100 mln).
0
@BorzyKrzys ja to bym zapłacił za obejrzenie walki polityk vs zwykły obywatel.
1
Przedłużyć umowy bo to przyszłość. Jeśli nie uda się sprowadzić gwiazdy BVB to spróbować sprowadzić tego pana gdy cena jest jeszcze normalna .
https://futbol.pl/news/561272_O_niego_teraz_walcza_topowe_kluby_Co_za_talent" target="_blank" rel="nofollow">https://futbol.pl/news/561272_O_niego_teraz_walcza_topowe_kluby_Co_za_talent
0
@barney21 Widocznie był za tani. Teraz gra tam Patson Daka i wykręca fajne liczby. Pewnie go kupi jakiś średni klub A potem będzie licytacja.
0
@kamilop Sprzedać niepotrzebnych piłkarzy i kupić Haaland. Jeszcze Patson Daka jest fajnym zawodnikiem który może w przyszłości kosztować sporą kasę. Zawodników na resztę pozycji brać z rezerw .
0
Wie ktoś może gdzie można znaleźć okładki do serialu wikingowie ?
0
Każdy kto chce być posłem powinien zrobić test IQ i psychologiczny. Wtedy może było by normalniej bo tego nie da się słuchać.
0
Pytanie gdzie poza stroną hoops.pl można kupić katy NBA z autografami. Jest jakaś strona gdzie można je wycenić. Dopiero zaczynam i nie chce wydać pieniędzy na darmo.
0
Z sędzia to zrobić trzeba jak w filmie mecz ostatniej szansy .Kto widział ten wie że potem sędziował dobrze .
1
Nie mogli tak strzelać z PSG
0
Wielka mobilizacja zostało 4 dni jeśli nie uda się zebrać pieniędzy kobieta umrze.
Proszę przeczytajcie , udostępnijcie i jeśli możecie to wpłacajcie.
https://www.siepomaga.pl/katarzyna-skrzypczak
10
Wielka mobilizacja zostało 4 dni jeśli nie uda się zebrać pieniędzy kobieta umrze.
Proszę przeczytajcie , udostępnijcie i jeśli możecie to wpłacajcie.
https://www.siepomaga.pl/katarzyna-skrzypczak
4
@!34RC3!_0N4 Podobno Tenet jest dobry
1
Na poprawę humoru po zepsutych kuponach.
Messi 3 minuta i ta muzyka
1
@SonBarcaGoku Dla mnie tylko dwie pierwsze części były spoko reszta to tragedia . Najgorsza to chyba 6 część ale Genezy jeszcze nie oglądałem.
0
Ogląda ktoś spotkanie Alaves -Cadiz? Czy goście mogą to wygrać ?
0
Haaland to jest napastnik którego Barcelona potrzebuje. Sprzedać co kogo możemy i go kupić.
0
@ClassicRock A robiłeś test ? Bo ja mam ten problem że jestem na l4 na razie bez testu . Nie chce ludzi zarażać jakbym miał to gówno.
0
@YoNoEntiendoNada Dzięki może jednak to nie to cholerstwo.
0
@ranger3120 To ja mam siedzieć w domu dopóki mi węch na100 % nie wróci ? Z czego żyć ?
0
@YoNoEntiendoNada Ja smak mam , tylko mam problem z wechęm. Niektóre zapachy odczuwam inne nie . Lekarka mówi że to mogą być zatoki. Zażywam juz antybiotyk 3 dni . Jak mi sie nie poprawi do na test w piątek.
0
@katalonczyk987 ale nic nie czułeś ? jakie leki brałeś ?
0
Pytanie do ludzi mieli problem z węchem przez koronkę . Po jakim czasie odzyskaliście węch i co wam przepisał lekarz. Czy nie odczuwaliście kompletnie nic czy może były zapachy które do was docierały .
1
Może ktoś wie jaki był kurs na piast jak przegrywał z Wisłą 3-0 ?
0
@adaminhoo Bramka jest dobrze obsadzona , obrona tragiczna nie jest Alba i Lenglet czasami wkurzają . W środku pola jest chyba najlepiej bo zawsze Barcelona umiała wychować pomocników . Nie mamy zawodników którzy robią różnice ,umieją wykończyć akcje przynajmniej w tej chwili. Leo, Dembele i Fati to jest aktualnie najlepszy napad.