0

@Comentateiro Mecz Polska - Anglia też był pewnikiem a skończyło się tak że aviomarin musieli Anglicy zażywać.

0

@JaroCoach To niech już to wygrają .

0

@maxi186 to się w 3 setach nie skończy.

0

To się tak musiało skończyć. Niech do końca połowy wytrzymają i będzie dobrze.

0

@AmigoBlancos Pierwsza połowa remis

0

@Robert1603 Każdy kibic powinien wierzyć że się uda , że będzie lepiej.

1

@Kapitan hawk Dobrze ze nie grałam na to Cadiz. Miałem Dać na ich albo ze padnie chociaż jeden gol. Nie zdążyłem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Lola120 Myślę że każdemu jest ktoś przeznczony . Najgorsze że czasami oddajemy całe swoje serce osobie która na to nie zasługuje i to bardzo boli. Życzę znalezienia kogoś wyjątkowego.

2

@VeB 1899 Szacunek

0

@mikiiki dobrze że za 5 bo remis. Zrobiłem eksperyment i stawiam po jednym typie pod koniec meczów albo jak ktoś przegrywa . Wczoraj wpłaciłem 50 dziś jest 200zł

1

@ronni37 Ciasto jak najbardziej . U mnie w domu nawet jak są zwykłe spotkania z rodziną lub bliskimi to zawsze coś się daje.

1

Lech po kursie 11.50 postawiony na live.

3

Dla pewności dałem na Juve 5 zł żeby nie było niespodzianki

0

@BartqRKO Powiedzą że był zasłonięty i piłka miała rotacje .

0

@ChakalakaTarnów piekarnia Strusinianka chleb mieszany 3.65 .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca1992 Czyli co gilotyna dla wszystkich co zmuszali.

1

@donleo12 Można prosić źródło tych informacji.

0

@formentera2017 Zobacz kto rządzi w Hiszpanii a potem pytaj.

2

Polska the best
Taktyka the best
Lewy the best
Szczęsny ty beznadziejny

0

Takie spotkania chce się oglądać.

0

Co się odjebało

1

Dziś Krychowiak grał dobrze jak nie on. Ta żółta to problem i Sousa lepiej niech to zdejmie.

0

Możemy się modlić Krychowiak w składzie. Do dziś nie mogę uwierzyć że ten gość wziął nr 10

0

Powiem tak chciałem Patsona u nas ale niestety poszedł do Leicester. W Salzburgu ładował bramki aż miło a Anglii na razie nic ale jeszcze nie rozegrał nawet jednego pełnego meczu. Tego młodego nie śledzę ale trzeba go obserwować bo Salzburg ma ostatnio szczęście do napastników.

1

@Deviler Nigdy nie widziałem żeby zabiła ale pracowałem kiedyś z gościem który tracił pamięć. Zapominał co mówił 5 minut temu a jak nie miał towaru to zaczynał być agresywny.

2

@Roni/VEB Ninja warrior na polsacie

0

Zaraz Błachowicz startuje

0

@Gaz Mam nadzieję że się mylę i nie będzie nim tak jak z takim jednym talentem z Milanu co żąglowal z Neymarem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?