Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro Mecz Polska - Anglia też był pewnikiem a skończyło się tak że aviomarin musieli Anglicy zażywać.
0
@JaroCoach To niech już to wygrają .
0
@maxi186 to się w 3 setach nie skończy.
0
To się tak musiało skończyć. Niech do końca połowy wytrzymają i będzie dobrze.
0
@AmigoBlancos Pierwsza połowa remis
0
@Robert1603 Każdy kibic powinien wierzyć że się uda , że będzie lepiej.
1
@Kapitan hawk Dobrze ze nie grałam na to Cadiz. Miałem Dać na ich albo ze padnie chociaż jeden gol. Nie zdążyłem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Lola120 Myślę że każdemu jest ktoś przeznczony . Najgorsze że czasami oddajemy całe swoje serce osobie która na to nie zasługuje i to bardzo boli. Życzę znalezienia kogoś wyjątkowego.
2
@VeB 1899 Szacunek
0
@mikiiki dobrze że za 5 bo remis. Zrobiłem eksperyment i stawiam po jednym typie pod koniec meczów albo jak ktoś przegrywa . Wczoraj wpłaciłem 50 dziś jest 200zł
1
@ronni37 Ciasto jak najbardziej . U mnie w domu nawet jak są zwykłe spotkania z rodziną lub bliskimi to zawsze coś się daje.
1
Lech po kursie 11.50 postawiony na live.
3
Dla pewności dałem na Juve 5 zł żeby nie było niespodzianki
0
@BartqRKO Powiedzą że był zasłonięty i piłka miała rotacje .
0
@ChakalakaTarnów piekarnia Strusinianka chleb mieszany 3.65 .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca1992 Czyli co gilotyna dla wszystkich co zmuszali.
1
@donleo12 Można prosić źródło tych informacji.
0
@formentera2017 Zobacz kto rządzi w Hiszpanii a potem pytaj.
2
Polska the best
Taktyka the best
Lewy the best
Szczęsny ty beznadziejny
0
Takie spotkania chce się oglądać.
0
Co się odjebało
1
Dziś Krychowiak grał dobrze jak nie on. Ta żółta to problem i Sousa lepiej niech to zdejmie.
0
Możemy się modlić Krychowiak w składzie. Do dziś nie mogę uwierzyć że ten gość wziął nr 10
0
Powiem tak chciałem Patsona u nas ale niestety poszedł do Leicester. W Salzburgu ładował bramki aż miło a Anglii na razie nic ale jeszcze nie rozegrał nawet jednego pełnego meczu. Tego młodego nie śledzę ale trzeba go obserwować bo Salzburg ma ostatnio szczęście do napastników.
1
@Deviler Nigdy nie widziałem żeby zabiła ale pracowałem kiedyś z gościem który tracił pamięć. Zapominał co mówił 5 minut temu a jak nie miał towaru to zaczynał być agresywny.
2
@Roni/VEB Ninja warrior na polsacie
0
Zaraz Błachowicz startuje
0
@Gaz Mam nadzieję że się mylę i nie będzie nim tak jak z takim jednym talentem z Milanu co żąglowal z Neymarem