0

@MESSIah16 Film z 2005 Szkoła życia .

0

Ter Stegena to niestety trzeba sprzedać i kupić innego bramkarza . On nie może dojść dla siebie po tych kontuzjach. Przydał by się wybiegany defensywny pomocnik no i napastnik . Nie powinno się trzymać starych zawodników w klubie do końca kariery bo potem nagle zbudować drużynę jest trudno.

0

@matirix20 Ważne że umie strzelać bramki.

0

@Ronin47 Nie ma dla niego miejsca .

1

Niech on wypierdala .

0

Drągowski by to obronił

0

@RomanHoffer Transfery z Arsenalu to więcej wtop.

1

@Katalończyk 99 Niech to opatentują może w innych ligach się sprawdzi.

0

Działo się coś ciekawego ? Pytam bo nie oglądałem pierwszych 10 minut

0

@Shroud Jeszcze bramkarza , lewego obrońcy i skrzydłowych

0

Nam jest potrzebny jakiś wybiegany czarny .

1

no i sobie na ps 5 teraz pogra

0

Luuk to niech lepiej zejdzie . Dawać tego z rezerw gorzej nie będzie

0

Czy poza Gavim i Nico był jakiś pozytyw tej pierwszej połowy. Pytam poważnie bo nie oglądałem całości tylko z doskoku

1

Długo się nie nacieszyliśmy z prowadzenia.

1

Wiesz co mnie jako Polaka wyraz polaczek obraża. Ludzie co nie mają do nas szacunku tak o nas mówią . Nie obchodzi mnie F1 i się tym nie ekscytuje .

2

@fcbarcafan19 Wolałbym tych dwóch niż ten atak co mamy obecnie .

0

Jakie to przykre co się stało z Barceloną

1

0

@kulek22 No właśnie z Cracovia to już przesada .

0

@Pawel13sz Ja to bym z Ajaxu chciał jeszcze Hallera

0

@Pawel13szTylko po co Barcelonie kolejny pomocnik . W tej chwili potrzeba środkowego obrońcy ( pozbyć się francuskiego duetu ) skrzydłowego i napastnika ( Aguero problemy z sercem , Martin to nie ten poziom a Holender tu bez komentarza)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@normasubiektywna Dzięki za odpowiedź.

0

Pytanie do tych co się orientują naprawdę nie ma w rezerwach nikogo wartościowego na tą pozycje?

0

Florian Wirtz w przyszłym sezonie zmieni klub .

2

Mam pytanie a kto to jest Michał Fijałkowski ?

1

Szczęście trenera

6

@Arkon Może nie najlepsze dla wszystkich ale moje top polskie
-Kiler ( 1,2)
- Poranek kojota
- jak rozpętałem drugą wojnę światową.

1

@sonek to zamieszanie z trenerem musiało się odbić za zawodnikach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?