Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Film z 2005 Szkoła życia .
0
Ter Stegena to niestety trzeba sprzedać i kupić innego bramkarza . On nie może dojść dla siebie po tych kontuzjach. Przydał by się wybiegany defensywny pomocnik no i napastnik . Nie powinno się trzymać starych zawodników w klubie do końca kariery bo potem nagle zbudować drużynę jest trudno.
0
@matirix20 Ważne że umie strzelać bramki.
0
@Ronin47 Nie ma dla niego miejsca .
1
Niech on wypierdala .
0
Drągowski by to obronił
0
@RomanHoffer Transfery z Arsenalu to więcej wtop.
1
@Katalończyk 99 Niech to opatentują może w innych ligach się sprawdzi.
0
Działo się coś ciekawego ? Pytam bo nie oglądałem pierwszych 10 minut
0
@Shroud Jeszcze bramkarza , lewego obrońcy i skrzydłowych
0
Nam jest potrzebny jakiś wybiegany czarny .
1
no i sobie na ps 5 teraz pogra
0
Luuk to niech lepiej zejdzie . Dawać tego z rezerw gorzej nie będzie
0
Czy poza Gavim i Nico był jakiś pozytyw tej pierwszej połowy. Pytam poważnie bo nie oglądałem całości tylko z doskoku
1
Długo się nie nacieszyliśmy z prowadzenia.
1
Wiesz co mnie jako Polaka wyraz polaczek obraża. Ludzie co nie mają do nas szacunku tak o nas mówią . Nie obchodzi mnie F1 i się tym nie ekscytuje .
2
@fcbarcafan19 Wolałbym tych dwóch niż ten atak co mamy obecnie .
0
Jakie to przykre co się stało z Barceloną
1
@TylkoBarca7273 Gavi
0
@kulek22 No właśnie z Cracovia to już przesada .
0
@Pawel13sz Ja to bym z Ajaxu chciał jeszcze Hallera
0
@Pawel13szTylko po co Barcelonie kolejny pomocnik . W tej chwili potrzeba środkowego obrońcy ( pozbyć się francuskiego duetu ) skrzydłowego i napastnika ( Aguero problemy z sercem , Martin to nie ten poziom a Holender tu bez komentarza)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@normasubiektywna Dzięki za odpowiedź.
0
Pytanie do tych co się orientują naprawdę nie ma w rezerwach nikogo wartościowego na tą pozycje?
0
Florian Wirtz w przyszłym sezonie zmieni klub .
2
Mam pytanie a kto to jest Michał Fijałkowski ?
1
Szczęście trenera
6
@Arkon Może nie najlepsze dla wszystkich ale moje top polskie
-Kiler ( 1,2)
- Poranek kojota
- jak rozpętałem drugą wojnę światową.
1
@sonek to zamieszanie z trenerem musiało się odbić za zawodnikach