Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rebic bramka i jest po 1
2
Leo zdjęty , będzie o czym pisać
0
@kuz 89 minuta
0
Tak dalej i szejk wybuchnie . Kto by nie chciał tego zobaczyć
0
Milan zwycięstwo
Valencia zwycięstwo
Lyon zwycięstwo
9
Jak mnie to denerwuje jak trener mówi że drużyna nie może dobrze grać bo nie ma dobrych zawodników. Jakoś biedniejsze zespoły co mają teoretycznie słabszych zawodników potrafią dobrze sobie radzić na boisku ( Club Brugge) . Niech on dalej tak ich traktuje to wylądujemy poza pucharami. Jakby mnie tak motywowali w pracy to bym odszedł. Trzeba wierzyć w swoich i mówić im że dadzą rade.
0
@Emhyr Ostatnio coś pisano że się nim Barcelona interesuje.
2
Ale się musiał wkurzyć ten szejk po dzisiejszym meczu . Tyle kasy a tu taki mały klub i remis.
0
@barcelonaLM Kontuzja
0
@KrwawiaceoczyVEB Grzał innym miejsce
0
Niech Porto wciśnie tą bramkę
0
Ja mam to samo ale jakoś tak mniej przykro.
0
a trzeba było grać na Rael przecież oni zawsze wcisną
0
@norbi77 Dokładnie
0
To zbrodnia że tyle dobrych meczy jest jednego dnia.
0
@czosnekfcb On też umie grać głową i z głową . Mógł Rudy o niego prosić
1
Sebastien Haller ma dziś dzień już 4 bramki a Ajax prowadzi już 1-5
0
Po wczorajszym meczu mój kumpel dał propozycję by Barca zatrudniła Paulo Souse to będzie wtedy top .
0
Żółw Ninja schodzi
2
@budel17 Już myślałem że Inter prowadzi.
0
@Mat97 Mecz przegrywa się w głowie. Nie od dziś wiadomo ze top trener musi być też dobrym motywatorem .
0
na kuponie zostało mi że w meczu psg będą min 3 bramki także może nie siąść ( 16zł ) .
1
Bardzo dobrze Milan
0
Sebastien Haller świetny w Niemczech odbił się od ligi Angielskiej a w Ajaxie wraca do formy. Może Barcelona się nim zainteresuje bo przecież Ajax grał jak my za najlepszych lat.
1
Donnarumma mógł mieć w innym klubie pierwszy skład a tu ławka. Tylko PSG może sobie na to pozwolić żeby taki bramkarz nie grał w pierwszym składzie.
0
AS: Sergi Roberto podłamany gwiazdami ze strony kibiców
To co oni rzucali w niego gwiazdy?
1
Komentator ma rację Barcelona jest ośmieszana
0
@heniek168 Ale nie jest Holendrem
0
@Kurkmen Widzisz gdyby grał w Barcy Glik to byłoby inaczej
7
Brawo dla siatkarzy rozniesli Rosję