0

Bum bum bum Lewy to jest król.

1

Lewandowski przynajmniej 2 strzelić powinien .

2

@Nano22 100 % prawda

8

@tristan87 Tylko z makaronem

0

0

Nie wiem czy było ale Angelino został zaoferowany Barcelonie. Możliwe wypożyczenie z opcją wykupu.

0

Jak on tego nie trafił.

1

@winiola chyba strumyk

0

@jutroIV Arsenal lubi liczbę 4

12

Ja będę spokojniejszy jak najpierw zarejestrują zawodników których kupili.
Bernardo świetny zawodnik ale czy potrzebny . W pomocy mamy kim grać i na skrzydłach tak samo.

2

@Mroziu No właśnie dlatego że był o tym artykuł że jest taki pomysł. Nie jest on mój tylko ludzi co się znają na piłce i na tym zarabiają. Chciałeś zabłysnąć i coś ci się nie udało.

3

@messi 94 Ja bym już nikogo nie kupował. Kounde może grać jako PO. Na lewej Dest nie spisywał się tragicznie A wiadomo że Alba to podstawa . Erica próbował bym na defensywnym pomocniku. Ogólnie najlepiej żeby wszyscy piłkarze byli wykorzystywani .

1

@Midast Dużo się rozpisałeś nie mam zamiaru krytykować ale Depay odejdzie bo nie ma dla niego miejsca w ataku . De Jong, Pjanić też gdy tylko zgodzą się na zmianę klubu podzielą los Depaya . W pomocy jest w czym wybierać a dodatkowo ich wysoka pensja . Jeśli Niemiec zostanie sprzedany to rozwiązania są dwa albo postawią na Pene albo kupią nowego bramkarza . Nie widzę tego by postawili na Neto . Zgodzę się z tym że Roberto nie prezentuje odpowiedniego poziomu i powinien odejść.

1

@Darek_Maruszczak Wszystko pięknie ale Barcelona według pracy chce jeszcze kupić Azpilicuete (32 ) i Alonso ( 31) . OK ktoś powie w młodym zespole potrzebne doświadczenie ale jeśli myślimy o przyszłości to czy powinni kupować kogoś młodszego jeśli już trzeba .

0

Hamann cichutko już.

2

@Kitek1640 Nie zostaje jutro o 5.30 trzeba wstać do pracy .

4

Ja mam pytanie czy zawodnicy którzy są już kupieni zostali już zarejestrowani . Pamiętam jak było w zimowym okienku i nie chce powtórki. Nie macie wrażenia że Barcelona jak dostała trochę gotówki to za bardzo ją szasta .

1

Polecam sobie obejrzeć i nigdy nie zapominać chociaż niektórzy chcieli by żebyśmy siedzieli cicho.


0

@Batys Z lini ataku to Ansu pierwszy do zmiany. Nie wykorzystał setki a przed uderzeniem miał jeszcze wolnego Roberta ale mu nie podał.

0

@pioz123 Głupio się pytasz dobrze wiesz że Umtiti doznał kontuzji A klub zamiast go zmusić do podjęcia operacji to się zgodził na szamana. Lenglet został wypożyczony jak nie wiesz i może się odbuduje . A co do dwóch pozostałych to nic na nich nie wydaliśmy bo byli z rezerw nie tak jak zawodnicy których Barcelona kupiła i nic z nich nie ma. Nie mam więcej nic do powiedzenia.

0

@pioz123 Bo ty wiesz że w następnych latach gość będzie trzymał formę i że wpasuje się w zespół. Jak kupujesz młodszych zawodników to zawsze jest możliwość że się jeszcze rozwiną A jak nie to uda się ich sprzedać eksperckie.

5

To już wole by ten Chadi Riad był obrońcą który w razie potrzeby wzmocni pierwszy zespół. Sprowadzić piłkarza żeby zagrał klika spotkań a resztę przesiedział na ławce to nie ma sensu.

1

@Patry10 Ja tylko napisałem kto powinien odejść aby była możliwość pozyskania nowych zawodników. Ci tutaj w większości nie wnoszą wiele a zabierają miejsce w kadrze i w budżecie. To jak sobie Barcelona poradzi z ich sprzedażą zależy od ludzi którzy znają się na tym biznesie .

1

@WWE1242 Nie jestem żadnym dyrektorem wyrażam tylko swoją opinie. Nie ubliżam ani nie kpie z nikogo. Tak tych zawodników trzeba sprzedać by móc zarejestrować nowych. Nie są niezbędni dla drużyny . A do znachora to ty idź lepiej i to prędko to może coś pomoże bo rzucasz się a nie masz nic sensownego do przekazania.

2

Barcelona każdego może chcieć ale najpierw niech zacznie sprzedawać.
Neto -do sprzedania
Arnau Tenas -wypożyczanie /sprzedasz
Umtiti -sprzedaż
Mingueza- sprzedaż
Frenkie de Jong - lubię go ale jeśli na nim dobrze zarobimy to sprzedać
Miralem Pjanic- sprzedać
Riqui Puig- sprzedać
Sergi Roberto- dla mnie to jest niezrozumiałe dlaczego przedłużono umowę z zawodnikiem który jako jedyny z 4 kapitanów nie pomógł klubowi i nie zmniejszył swojego wynagrodzenia. W tym okienku go nie sprzedadzą ale przy pierwszej lepszej okazji bez sentymentów bym go sprzedał.
Ez Abde- sprzedaż z opcja odkupu albo za mniejszą kwotę w zamian za procent od kolejnej sprzedaży .
Martin Braithwaite- nie ma dla niego miejsca i on musi to zrozumieć . Sprzedać nawet za symboliczna kwotę. .
Memphis Depay- lubię go ale nie ma miejsca w ataku . Gdyby Dembele nie podpisał nowej umowy nie byłoby tematu.
Nico - wolałbym żeby został ale jeśli już to wypożyczanie na sezon.
Álex Collado- dać szanse na jaką zasługuje w pierwszym zespole . Może spróbować z niego zrobić ofensywnego prawego obrońcę.
A z tych pozostałych opcji za Koundé to Milan Škriniar i Josko Gvardiol można spróbować . Tylko najpierw posprzedawać niepotrzebnych zawodników.

0

@Colon Moje skojarzenie to Goblin ze spidermana.

0

De Ligt piłkarzem Bayernu za 70 mln euro podstawy plus 10 mln euro w bonusach. Zawsze kojarzyłem ten klub że sprowadza piłkarzy za rozsądne pieniądze albo za darmo. Jak ten świat zwariował żeby tyle kasy dawać zza obrońcę.

0

Temat Lewandowskiego w śniadaniu u Rymanowskiego

2

@masq Zgadzam się powinni inwestować w obronę. Może jakieś młode talenty jak Pedri tylko do obrony by się udało pozyskać

2

Życzę króla strzelców naszemu rodakowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?