Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Daliśmy Griezmanna za frajer i teraz gra od początku i kolejny mecz im wygrywa.
0
Można wyłączyć . Skończy się z 3-0 albo wyżej
0
@cinero1996 może wypad do SPA albo jakiś przyrząd do masażu
0
@Recha_0684 Ferran, Fati i De Jong przecież grali od początku . Ok wpuścił Bellerina Ale Pique to mógł sobie odpuścić tak samo Sergio.
10
Po zejściu Lewego można było wyłączyć mecz. Mieć taką przewagę i nie wpuścić zawodników do ogrania. Nie zrozumiem tego .
0
@SmoothCriminal A jak Alba robił kryminał czy trafiał samobóje to też na niego gwizdali? To co się dzieje nie powinno się nigdy stać .
0
Pablo Torre to on chyba na stałe będzie przyspawany do ławki. W Racing pokazał że umie grać i że posiada talent trochę dziwne ze Xavi go stale pomija .
0
Witam mam pakiet telewizja + Internet w UPC i myślę nad zmianą na Vectre . Korzysta ktoś z was z Vectry , jak obsługa klienta i czy polecacie zmienić.
0
Dziękuję Robert że dajesz nadzieję
0
Kur... Dramat . Dembele nie liczyć bramki to samo pomyłka
0
LEWANDOWSKI !!!!!!!
0
@hurek12. Jest legendą i ma autorytet ale nie ma w tej chwili żadnego doświadczenia by zostać trenerem czy dyrektorem sportowym. Ja bym go widział w roli skauta który wypatrzy dobrze zapowiadających się zawodników .
0
@tbas Główna pozycja ofensywny pomocnik ale może też grać jako lewy napastnik.
0
@AlexDark00 Główna pozycja ofensywny pomocnik ale może też grać jako lewy napastnik. Gorzej od Ferrana nie zagra.
1
Wpuścił by Torre za kogoś na skrzydło.
0
Jest Var ale wałki dalej zostały
0
@Emhyr Ja miałem że wygra pierwszego seta więc do śmiechu mi nie było . Dobrze że ostatecznie wygrała .
2
@FcPortoFan1999 Dobrze że dałem że Iga wygra 1 seta i mam spokój. Dużo błędów dziś popełnia , wali po autach .
0
Iga to dziś po autach wali i zamiast wygrać seta 7-5 to jest TB.
0
@dv7wisnia Asysta o bramka . Został oddany na darmo.
1
I bardzo dobrze wykonany karny
2
@Lionel_Messi10 mi też a miałem 3000 do wygrania . Najlepsze że pod koniec chyba 96 minuta pisze wielka szansa na bramkę i już się mam cieszyć a tu taki wał.
0
Niech Feyenoord sobie jaj nie robi tylko wygra mecz
0
@Michu94 Nie wiem czy nie lepiej by wyszedł walkower
2
@Medium Sędzia się nie cacka
2
@Kgorecki2500 jeszcze dwie
0
Jaki trener musiał by przejąć reprezentacje by to nie był chaos .
1
Dali by Ukrainie tą jedną bramkę strzelić
1
@Kgorecki2500 Ja dałem dwa single
1. Steven Berghuis strzeli
2.Steven Bergwijn srrzeli
0
Powiem tak dziś jeden kupon przejebał mi Inter przez co nie wygrałem ponad 600 zł a drugi Juventus przez co nie weszło 99. Dobrze że Górnik i Getafe uratowało dzień i 300 plus. Liga włoska wtopiła i to mocno.