1

Daliśmy Griezmanna za frajer i teraz gra od początku i kolejny mecz im wygrywa.

0

Można wyłączyć . Skończy się z 3-0 albo wyżej

0

@cinero1996 może wypad do SPA albo jakiś przyrząd do masażu

0

@Recha_0684 Ferran, Fati i De Jong przecież grali od początku . Ok wpuścił Bellerina Ale Pique to mógł sobie odpuścić tak samo Sergio.

10

Po zejściu Lewego można było wyłączyć mecz. Mieć taką przewagę i nie wpuścić zawodników do ogrania. Nie zrozumiem tego .

0

@SmoothCriminal A jak Alba robił kryminał czy trafiał samobóje to też na niego gwizdali? To co się dzieje nie powinno się nigdy stać .

0

Pablo Torre to on chyba na stałe będzie przyspawany do ławki. W Racing pokazał że umie grać i że posiada talent trochę dziwne ze Xavi go stale pomija .

0

Witam mam pakiet telewizja + Internet w UPC i myślę nad zmianą na Vectre . Korzysta ktoś z was z Vectry , jak obsługa klienta i czy polecacie zmienić.

0

Dziękuję Robert że dajesz nadzieję

0

Kur... Dramat . Dembele nie liczyć bramki to samo pomyłka

0

LEWANDOWSKI !!!!!!!

0

@hurek12. Jest legendą i ma autorytet ale nie ma w tej chwili żadnego doświadczenia by zostać trenerem czy dyrektorem sportowym. Ja bym go widział w roli skauta który wypatrzy dobrze zapowiadających się zawodników .

0

@tbas Główna pozycja ofensywny pomocnik ale może też grać jako lewy napastnik.

0

@AlexDark00 Główna pozycja ofensywny pomocnik ale może też grać jako lewy napastnik. Gorzej od Ferrana nie zagra.

1

Wpuścił by Torre za kogoś na skrzydło.

0

Jest Var ale wałki dalej zostały

0

@Emhyr Ja miałem że wygra pierwszego seta więc do śmiechu mi nie było . Dobrze że ostatecznie wygrała .

2

@FcPortoFan1999 Dobrze że dałem że Iga wygra 1 seta i mam spokój. Dużo błędów dziś popełnia , wali po autach .

0

Iga to dziś po autach wali i zamiast wygrać seta 7-5 to jest TB.

0

@dv7wisnia Asysta o bramka . Został oddany na darmo.

1

I bardzo dobrze wykonany karny

2

@Lionel_Messi10 mi też a miałem 3000 do wygrania . Najlepsze że pod koniec chyba 96 minuta pisze wielka szansa na bramkę i już się mam cieszyć a tu taki wał.

0

Niech Feyenoord sobie jaj nie robi tylko wygra mecz

0

@Michu94 Nie wiem czy nie lepiej by wyszedł walkower

2

@Medium Sędzia się nie cacka

2

@Kgorecki2500 jeszcze dwie

0

Jaki trener musiał by przejąć reprezentacje by to nie był chaos .

1

Dali by Ukrainie tą jedną bramkę strzelić

1

@Kgorecki2500 Ja dałem dwa single
1. Steven Berghuis strzeli
2.Steven Bergwijn srrzeli

0

Powiem tak dziś jeden kupon przejebał mi Inter przez co nie wygrałem ponad 600 zł a drugi Juventus przez co nie weszło 99. Dobrze że Górnik i Getafe uratowało dzień i 300 plus. Liga włoska wtopiła i to mocno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?