1

No to loteria .

1

Leo się troi ale ci co weszli to nie pomagają.

4

Nie miał kto skończyć to zrobił to sam . Król jest tylko jeden.

4

Jak to mówią 2-0 to najbardziej niebezpieczny wynik. Żółw klasa za drugą bramkę.

0

@icon3520 Mogli go brać wcześniej to odpuścili.

1

Jak narazie Dembele fatalny.

0

Dlaczego nie ma sprawdzania tego karnego . Jest technologia a sędzia i tak ma to w dupie.

0

@hayek Jak już by mieli wygrać to po bramce samobójczej w ostatniej minucie.

0

Na Japonie się zapatrzyli

0

Przydało by się jakaś zmiana na skrzydło i kogoś za kiwiora bo dziś jest nerwowy.

0

Polska ma sytuację ale brakuje tego wykończenia. Francja miała nas wpierdolić A wygrywają tylko 1 -0.

0

Polska wytrzymała chociaż pierwszą połowę

1

@Dari0G Dziękuję za zwrócenie uwagi. Wstyd że zrobiłem taki błąd

3

Dania , Niemcy, Belgia i Urugwaj na papieże są to zespoły które powinny awansować dalej. No dobra Urugwaj nie był takim pewniakiem bo Nunez to nie Luis Suarez. Dobrze że Barcelona nie zwariowała i nie wywaliła na niego kasy. Mistrzostwa niech wygra najlepszy zespół .

0

Belgia do domu.

2

Mam over 2.5 ale jakby Niemcy odpali z grupy to przeboleje .

1

Był spalony ale takie coś powinien kończyć.

0

Ten mundial jest pełen niespodzianek.

4

Messi bramka i asysta . Nie jestem trenerem ale według mnie Czasiu da mu plaster . Pytanie tylko kto

0

@damiano996 Remis będzie

0

@Graczdari91 Co im z tej gry jak trafić do bramki nie mogli.

0

@draxidox Normalnie strzelili mniej bramek

0

@HavertzKai Bez kontaktu też.

0

Krychowiaka się naprawić nie da. Niech on lepiej podaje do najbliższego tak przynajmniej piłki nie straci

0

@tbas poleciała za piłką Ramosa

2

Pojebało ich tymi faulami. Jak tak dalej pójdzie to zaraz ktoś wyleci.

3

@norbi77 U nas w firmie tak samo ludzie teraz tracą pracę a od nowego roku kolejne zwolnienia . Ukraińcy robią w Inposcie i dobrze tam zarabiają bo jest ich dużo i jakby im nie dali podwyżki to by wszyscy poszli. A ukraina tak nasz szanuje że robią z banderowca wiceministra .


3

@kynio302 Fenerbahce

2

Jedyny plus tego mundialu to jest zakaz mieszania polityki i innych zjawisk ze sportem. Pamiętam jak Polska grała w siatkówkę a jakiś mądry zamiast dopingować to się darł konstytucja .

3

Polska ma chociaż punkt nie to co Niemcy czy Argentyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?