Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to loteria .
1
Leo się troi ale ci co weszli to nie pomagają.
4
Nie miał kto skończyć to zrobił to sam . Król jest tylko jeden.
4
Jak to mówią 2-0 to najbardziej niebezpieczny wynik. Żółw klasa za drugą bramkę.
0
@icon3520 Mogli go brać wcześniej to odpuścili.
1
Jak narazie Dembele fatalny.
0
Dlaczego nie ma sprawdzania tego karnego . Jest technologia a sędzia i tak ma to w dupie.
0
@hayek Jak już by mieli wygrać to po bramce samobójczej w ostatniej minucie.
0
Na Japonie się zapatrzyli
0
Przydało by się jakaś zmiana na skrzydło i kogoś za kiwiora bo dziś jest nerwowy.
0
Polska ma sytuację ale brakuje tego wykończenia. Francja miała nas wpierdolić A wygrywają tylko 1 -0.
0
Polska wytrzymała chociaż pierwszą połowę
1
@Dari0G Dziękuję za zwrócenie uwagi. Wstyd że zrobiłem taki błąd
3
Dania , Niemcy, Belgia i Urugwaj na papieże są to zespoły które powinny awansować dalej. No dobra Urugwaj nie był takim pewniakiem bo Nunez to nie Luis Suarez. Dobrze że Barcelona nie zwariowała i nie wywaliła na niego kasy. Mistrzostwa niech wygra najlepszy zespół .
0
Belgia do domu.
2
Mam over 2.5 ale jakby Niemcy odpali z grupy to przeboleje .
1
Był spalony ale takie coś powinien kończyć.
0
Ten mundial jest pełen niespodzianek.
4
Messi bramka i asysta . Nie jestem trenerem ale według mnie Czasiu da mu plaster . Pytanie tylko kto
0
@damiano996 Remis będzie
0
@Graczdari91 Co im z tej gry jak trafić do bramki nie mogli.
0
@draxidox Normalnie strzelili mniej bramek
0
@HavertzKai Bez kontaktu też.
0
Krychowiaka się naprawić nie da. Niech on lepiej podaje do najbliższego tak przynajmniej piłki nie straci
0
@tbas poleciała za piłką Ramosa
2
Pojebało ich tymi faulami. Jak tak dalej pójdzie to zaraz ktoś wyleci.
3
@norbi77 U nas w firmie tak samo ludzie teraz tracą pracę a od nowego roku kolejne zwolnienia . Ukraińcy robią w Inposcie i dobrze tam zarabiają bo jest ich dużo i jakby im nie dali podwyżki to by wszyscy poszli. A ukraina tak nasz szanuje że robią z banderowca wiceministra .
3
@kynio302 Fenerbahce
2
Jedyny plus tego mundialu to jest zakaz mieszania polityki i innych zjawisk ze sportem. Pamiętam jak Polska grała w siatkówkę a jakiś mądry zamiast dopingować to się darł konstytucja .
3
Polska ma chociaż punkt nie to co Niemcy czy Argentyna