Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@robsesh z Arabia też mieli się przejechać
1
@galix22 Dapay też za darmo przyszedł i jakoś nie zanosi się żeby cokolwiek na nim Barcelona zarobi. Zawodnik też może powiedzieć że nigdzie się nie wybiera i odejść po zakończeniu kontraktu.
0
Za mało chyba dali łapówki
0
Jego sytuacja przypomina Alexa Songa . W Arsenalu dobrze grał a w Barcelonie nie mogł się odnaleźć.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Ludzie macie jakiś pomysł dlaczego gdy chciałem zarejestrować konto w fortunie to przerwano rejestracje ze względów bezpieczeństwa
0
Zapomniałem że dziś jest mecz i zdążyłem obejrzeć tylko kawałek pierwszej połowy. Jednym słowem tragedia . Na już zmienić formacje na 4-3-3 i prawie cała 11 do wymiany.
0
@Kidd Za Wengera też byli liderem w połowie sezonu a kończyli na 4 miejscu
0
@Keriox Jest wysoko ale jak widziałem Pepe to nie ma porównania .
0
@AmigoBlancos 3 czerwona . Pierwsza w zniczu potem BVB i teraz trzecią
1
@MesQueUnClub96 No mógł mu dac upomnienie że Jeszcze raz i wylatuje . Niestety nie ten sędzia
0
Może dobrze że to na początku spotkania bo jest czas na odrobienie strat. To że sędzia wał to wiadomo.
0
Angers - Lens
Patrząc na formę obu zespołów czysta 2 ale nie takie cuda się widziało.
1
@JimMorrisonFCB Zamykali kupon ale fart . 54 zł za 5
1
@JimMorrisonFCB Miałem w kuponie Win o i over 2.5 . Spalony
0
Jeszcze się mecz nie skończył ale ja City dziś straci punkty.
0
W końcu się skapneli. Niesamowite
0
W studiu mówią że PSG pierwsze
0
@Nazio87 Podniósł nogę
0
Nie było mi dane słyszeć gorszych komentatorów niż dzisiaj w spotkaniu Barcelony . Wiadomo że to jest mecz o nic ale trochę szacunku. Mylenie nazwisk zawodników i głupie gadanie szkodzi w oglądaniu spotkania.
0
@Messi1992 Na moje to oni na czymś muszą być . Ciężko się to słucha.
0
W ofensywie Alba dalej coś daje może zostawić go jako opcję na skrzydło. A co do meczu to Raków by dziś Barcelonę zjadł. Jak narazie bardzo słaby mecz Barcelony .
0
Dla mnie nie jest ważne z jakiej ligi przyjdzie napastnik ważne by umiał strzelać bramki. Josef Martínez potrafi to robić w MLS czy da w Hiszpanii nie wiem .
1
Bartomeu to na 10
4
Vinícius to powinien wylecieć za pchnięcie przeciwnika pierwsza żółta a druga za tą obrzydliwą symulkę
0
Był ktoś na filmie Egzorcyzmy siostry ann
Dobry jest , dużo jump scarów ?
0
@El dominatore Czyli oboje do skasowania.
0
Gavi nie jest wstanie grać. Załatwili chłopaka A kartki nie dostali.