4

@robsesh z Arabia też mieli się przejechać

1

@galix22 Dapay też za darmo przyszedł i jakoś nie zanosi się żeby cokolwiek na nim Barcelona zarobi. Zawodnik też może powiedzieć że nigdzie się nie wybiera i odejść po zakończeniu kontraktu.

0

Za mało chyba dali łapówki

0

Jego sytuacja przypomina Alexa Songa . W Arsenalu dobrze grał a w Barcelonie nie mogł się odnaleźć.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Ludzie macie jakiś pomysł dlaczego gdy chciałem zarejestrować konto w fortunie to przerwano rejestracje ze względów bezpieczeństwa

0

Zapomniałem że dziś jest mecz i zdążyłem obejrzeć tylko kawałek pierwszej połowy. Jednym słowem tragedia . Na już zmienić formacje na 4-3-3 i prawie cała 11 do wymiany.

0

@Kidd Za Wengera też byli liderem w połowie sezonu a kończyli na 4 miejscu

0

@Keriox Jest wysoko ale jak widziałem Pepe to nie ma porównania .

0

@AmigoBlancos 3 czerwona . Pierwsza w zniczu potem BVB i teraz trzecią

1

@MesQueUnClub96 No mógł mu dac upomnienie że Jeszcze raz i wylatuje . Niestety nie ten sędzia

0

Może dobrze że to na początku spotkania bo jest czas na odrobienie strat. To że sędzia wał to wiadomo.

0

Angers - Lens
Patrząc na formę obu zespołów czysta 2 ale nie takie cuda się widziało.

1

@JimMorrisonFCB Zamykali kupon ale fart . 54 zł za 5

1

@JimMorrisonFCB Miałem w kuponie Win o i over 2.5 . Spalony

0

Jeszcze się mecz nie skończył ale ja City dziś straci punkty.

0

W końcu się skapneli. Niesamowite

0

W studiu mówią że PSG pierwsze

0

@Nazio87 Podniósł nogę

0

Nie było mi dane słyszeć gorszych komentatorów niż dzisiaj w spotkaniu Barcelony . Wiadomo że to jest mecz o nic ale trochę szacunku. Mylenie nazwisk zawodników i głupie gadanie szkodzi w oglądaniu spotkania.

0

@Messi1992 Na moje to oni na czymś muszą być . Ciężko się to słucha.

0

W ofensywie Alba dalej coś daje może zostawić go jako opcję na skrzydło. A co do meczu to Raków by dziś Barcelonę zjadł. Jak narazie bardzo słaby mecz Barcelony .

0

Dla mnie nie jest ważne z jakiej ligi przyjdzie napastnik ważne by umiał strzelać bramki. Josef Martínez potrafi to robić w MLS czy da w Hiszpanii nie wiem .

1

Bartomeu to na 10

4

Vinícius to powinien wylecieć za pchnięcie przeciwnika pierwsza żółta a druga za tą obrzydliwą symulkę

0

Był ktoś na filmie Egzorcyzmy siostry ann
Dobry jest , dużo jump scarów ?

0

@El dominatore Czyli oboje do skasowania.

0

Gavi nie jest wstanie grać. Załatwili chłopaka A kartki nie dostali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?