3

Nie ma Ronalda i wszystko się wali .

2

Torre to nawet w przy takim wyniku nie pogra. Uparty ten Xavi

0

Manita coraz bliżej

2

@MOLESTA Jeden jest biały A drugi nie .

1

@Poro6niec Wszyscy wyglądają lepiej. Odpoczynek robi swoje.

1

Żeby nie zaczęli kosic za to że spadają.

2

Robert jeszcze 3 wiem że potrafisz.

2

Balde spuszcza ich na zaplecze .

1

Dobić ich żeby nie było nerwówki.

1

Robert z bramka ale 90%To bramka Balde

0

@KamQiX Nie wiem czy nie Mourinho z Porto a potem Inter .

0

Brawa dla pana typera za bramkę Nottingham.

0

@Pawlak1992 Messi jest geniuszem piłki i legenda Barcelony i nikt normalny mu tego nie ujmuję . Myślę że kolega trochę mało delikatnie ale trochę racji ma . Wiesz wiek robi swoje i nawet najlepsi nie mogą go oszukać. Sam się trochę obawiam że Leo przyjdzie coś będzie nie tak albo kontuzja i zacznie się nagonka . Ronald Koeman też jest legenda Barcelony a jak został potraktowany .

0

"W moim przypadku zawsze naszym priorytetem jest patrzenie na to, co jest w klubie. Ten, kto może przyjść z zewnątrz, musi być lepszy od tego, kto jest w klubie. To absolutny priorytet. Kiedy uważamy, że nie ma takiego poziomu, trzeba go poszukać poza klubem" Można też wyszkolić młodego i nie wydawać pieniędzy w błoto ale trzeba chcieć. Ile Barcelona wydawała na beznadziejnie transfery pieniędzy to głowa mała. Potem taki zawodnik siedział na ławie albo ma trybunach.

2

@Kapiczek To niech wysyłają Ukraińców co uciekli ze swojego kraju. Dlaczego Polak ma ginąć za Ukrainę? Nie bądźmy idiotami.

0

@VegetaPolska Kessie przyszedł za darmo Z drużyny która dopiero co zdobyła mistrza . Był kluczowym zawodnikiem . Ten drugi jest średniakiem w drużynie z doła tabeli.

0

Ten pan ze zdjęcia.

1

Klub w długach ,problemy z rejestracja np Gaviego a w planach wydawanie grubych milionów na zawodników. Wygrać szubko ligę i szukać zawodników w rezerwach . Gdyby Koeman miał taka sytuacje to na bank by to zrobił. Był jaki był ale dawał szanse młodym.

1

@Harnas2 Pau Prim i Marc Casado liga wygrana to powinni ich sprawdzić .

0

@Hadim Ale on nie jest w reprezentacji Hiszpanii

2

0

Te tytuły brzmią tak jakby on umarł. Sergio to legenda i wygrał wszystko w Barclonie . Niech mu się wiedzie w nowym klubie.

0

@Volk Szkoda go tam dawać bo ma ciąg a bramkę . Klub mógłby sprowadzić Amrabata i tego młodego z Urugwaju. Do wzmocniona pomocy postarać się o Kamade . Tak wiem że Gundogan jest do wzięcia ale wiek i pensja to sprawia że Japończyk powinien być lepsza opcja ( plus pozyskanie fanów w Azji ).

1

Gdyby miał zmiennika i nie grał od deski do deski to może jego gra wyglądała by lepiej . Jest Legenda klubu ale wieku się niestety nie oszuka . Pozostaje życzyć powodzenia w dalszej karierze.

0

@4drian0 Ciemne to słońce

1

Może w tej butelce Pep ma coś więcej .

1

Po co zwalniają akcję. City musi przyspieszyć bo inaczej nie przejdą autobusu.

0

@mateusz33 I co im z tego klepania jak dalej bramki nie trafili. Celitic z Barcelona też nie istniał A wygrał .

0

@barteq Nie wiesz tego. Ja pamiętam jak Suarez miał na początku problem z przyjęciem piłki. Potem wystrzelił ale w LM zawodził.

0

@RomanHoffer Ty się ciesz że ktoś chce Ci pomóc. Widoczne jesteś lubiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?