Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie ma Ronalda i wszystko się wali .
2
Torre to nawet w przy takim wyniku nie pogra. Uparty ten Xavi
0
Manita coraz bliżej
2
@MOLESTA Jeden jest biały A drugi nie .
1
@Poro6niec Wszyscy wyglądają lepiej. Odpoczynek robi swoje.
1
Żeby nie zaczęli kosic za to że spadają.
2
Robert jeszcze 3 wiem że potrafisz.
2
Balde spuszcza ich na zaplecze .
1
Dobić ich żeby nie było nerwówki.
1
Robert z bramka ale 90%To bramka Balde
0
@KamQiX Nie wiem czy nie Mourinho z Porto a potem Inter .
0
Brawa dla pana typera za bramkę Nottingham.
0
@Pawlak1992 Messi jest geniuszem piłki i legenda Barcelony i nikt normalny mu tego nie ujmuję . Myślę że kolega trochę mało delikatnie ale trochę racji ma . Wiesz wiek robi swoje i nawet najlepsi nie mogą go oszukać. Sam się trochę obawiam że Leo przyjdzie coś będzie nie tak albo kontuzja i zacznie się nagonka . Ronald Koeman też jest legenda Barcelony a jak został potraktowany .
0
"W moim przypadku zawsze naszym priorytetem jest patrzenie na to, co jest w klubie. Ten, kto może przyjść z zewnątrz, musi być lepszy od tego, kto jest w klubie. To absolutny priorytet. Kiedy uważamy, że nie ma takiego poziomu, trzeba go poszukać poza klubem" Można też wyszkolić młodego i nie wydawać pieniędzy w błoto ale trzeba chcieć. Ile Barcelona wydawała na beznadziejnie transfery pieniędzy to głowa mała. Potem taki zawodnik siedział na ławie albo ma trybunach.
2
@Kapiczek To niech wysyłają Ukraińców co uciekli ze swojego kraju. Dlaczego Polak ma ginąć za Ukrainę? Nie bądźmy idiotami.
0
@VegetaPolska Kessie przyszedł za darmo Z drużyny która dopiero co zdobyła mistrza . Był kluczowym zawodnikiem . Ten drugi jest średniakiem w drużynie z doła tabeli.
0
Ten pan ze zdjęcia.
1
Klub w długach ,problemy z rejestracja np Gaviego a w planach wydawanie grubych milionów na zawodników. Wygrać szubko ligę i szukać zawodników w rezerwach . Gdyby Koeman miał taka sytuacje to na bank by to zrobił. Był jaki był ale dawał szanse młodym.
1
@Harnas2 Pau Prim i Marc Casado liga wygrana to powinni ich sprawdzić .
0
@Hadim Ale on nie jest w reprezentacji Hiszpanii
2
@osa91 Od razu skojarzył mi się ten film
https://www.filmweb.pl/film/Gattaca+Szok+przysz%C5%82o%C5%9Bci-1997-5787
0
Te tytuły brzmią tak jakby on umarł. Sergio to legenda i wygrał wszystko w Barclonie . Niech mu się wiedzie w nowym klubie.
0
@Volk Szkoda go tam dawać bo ma ciąg a bramkę . Klub mógłby sprowadzić Amrabata i tego młodego z Urugwaju. Do wzmocniona pomocy postarać się o Kamade . Tak wiem że Gundogan jest do wzięcia ale wiek i pensja to sprawia że Japończyk powinien być lepsza opcja ( plus pozyskanie fanów w Azji ).
1
Gdyby miał zmiennika i nie grał od deski do deski to może jego gra wyglądała by lepiej . Jest Legenda klubu ale wieku się niestety nie oszuka . Pozostaje życzyć powodzenia w dalszej karierze.
0
@4drian0 Ciemne to słońce
1
Może w tej butelce Pep ma coś więcej .
1
Po co zwalniają akcję. City musi przyspieszyć bo inaczej nie przejdą autobusu.
0
@mateusz33 I co im z tego klepania jak dalej bramki nie trafili. Celitic z Barcelona też nie istniał A wygrał .
0
@barteq Nie wiesz tego. Ja pamiętam jak Suarez miał na początku problem z przyjęciem piłki. Potem wystrzelił ale w LM zawodził.
0
@RomanHoffer Ty się ciesz że ktoś chce Ci pomóc. Widoczne jesteś lubiany.