Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Jednak 3 set ale było blisko
1
@FcPortoFan1999 Jakby naród droga głosowania wybrał skład i taktykę to czy byłoby gorzej.
0
Ja też jestem w szoku. Czy kiedyś Polska przegrywala 2-0 w tak krótkim czasie.
0
@xavi890 Zaoszczędza na pensji a tak grał nie będzie a płacić trzeba . Chelsea to nie Barcelona ale nigdy nic nie wiadomo.
0
Jak już brać Aubameyanga to lepiej go wypożyczyć i niech Chelsea płaci jego pensje a przynajmniej większość. Skoro on chce tylko do nas to może się to udać .
1
Rudiger czy Rodrygo tez są czarni dlaczego w ich stronę nic nie jest kierowane .
0
@JarekS Tylko kogo tu sprzedać żeby zarobić i zmieścić się w FFP ? Teraz są problemy z rejestracją Gaviego i kontraktami dla innych zawodników.
0
@cold_play Wszystkie problemy zaczęły się od odejścia Neymara. Gdyby był to nie kupiono by Coutinho, Dembele i filmowca . Leo przedłużył by kontrakt bo nie było by powodu żeby tego nie robił. Fati grałby mniej i nie była by nakładana na niego taka presja jak jest teraz.
1
Gdybym był arbitrem to bym powiedział za mecz minimum 200000 euro . Kto normalny za takie coś ryzykuje .
1
Czekam aż ktoś znajdzie na niego takie żeczy że nie wyjdzie z pierdla .
3
Właśnie miedzy innymi za takie akcje nie da się ich szanować.
3
„Real wybucha” – Marca donosi, że anulowany gol Asensio na Camp Nou mnoży skargi, a w połączeniu ze sprawą Negreiry umacnia się to przesłanie.
Oni są jacyś nienormalni żeby nie powiedzieć mocniej.
I teraz czekamy czy liga , Tebas i spółka wyciągnie wobec Madrytu , trenera i reszty konsekwencje.
0
@yoli Pytam bo na tym nagraniu wygląda tak jakby Carvajal podszedł do Tenasa i coś mu powiedział. To było by głupie gdyby nas zaczął i potem chciał się bić bo tamten mu odpowiedział.
0
@yoli wiadomo jaki był powód tego zajścia? Co ten Madrytu mu powiedział ?
0
@Esteban_ na torrentach sobie ściągnij i po sprawie
0
@shahman Gavi taki mały a taranuje wszystkich.
1
@VbamboeB Wszystko się zgadzam ale weź nie powtarzaj głupot że "ginął byś ty mógł spokojnie spać". Ukraińcy walczą za swój kraj i dla swoich bliskich nie dla Polski. Dziękujmy Bogu że nie daliśmy się wciągnąć w ten konflikt gry Ukraina tego chciała i mówiła że te rakiety co zabiły tych ludzi na naszym terytorium to Rosja wystrzeliła.
0
@sebqPL Bo real ma tylko chip na LM
1
Czarna perła z bramką
0
Po nim się tego chyba nikt nie spodziewał .
0
Jest Pep więc wypadało by wygrać.
1
@kuba1794 Mam Eleven więc tam oglądam. Zawsze mi mówiono że na C+ lepsi komentatorzy
1
@Pawel13sz Może nawet kibicować Getefe ważne by swoją pracę dobrze wykonywał.
0
Teraz patrzę na wynik PSG i aż uśmiech się pojawił.
0
@zabibarca Pamiętam że w poprzednim okienku to nawet 10 mln nie chcieli.
0
O Demirach też mówiono że mega talenty a jak się skoczyło każdy widział. Wole Alberto Moleiro było już o nim mowa że duży talent i nie powinien mieć problemów z aklimatyzacja
1
@Rust_Cohle Prawda ale w tym sezonie Liverpool do nich się nawet nie zakwalifikuje a do lidera traci ponad 20 pkt.
0
@rragon Gdyby posłuchał lekarzy a nie korzystał z usług szamana to może dalej by był bestia .
0
@Greenalley Może wypróbować Rafe na ofensywnego pomocnika .
0
@barteq Alonso wejdzie