0

@takisobiektos Jednak 3 set ale było blisko

1

@FcPortoFan1999 Jakby naród droga głosowania wybrał skład i taktykę to czy byłoby gorzej.

0

Ja też jestem w szoku. Czy kiedyś Polska przegrywala 2-0 w tak krótkim czasie.

0

@xavi890 Zaoszczędza na pensji a tak grał nie będzie a płacić trzeba . Chelsea to nie Barcelona ale nigdy nic nie wiadomo.

0

Jak już brać Aubameyanga to lepiej go wypożyczyć i niech Chelsea płaci jego pensje a przynajmniej większość. Skoro on chce tylko do nas to może się to udać .

1

Rudiger czy Rodrygo tez są czarni dlaczego w ich stronę nic nie jest kierowane .

0

@JarekS Tylko kogo tu sprzedać żeby zarobić i zmieścić się w FFP ? Teraz są problemy z rejestracją Gaviego i kontraktami dla innych zawodników.

0

@cold_play Wszystkie problemy zaczęły się od odejścia Neymara. Gdyby był to nie kupiono by Coutinho, Dembele i filmowca . Leo przedłużył by kontrakt bo nie było by powodu żeby tego nie robił. Fati grałby mniej i nie była by nakładana na niego taka presja jak jest teraz.

1

Gdybym był arbitrem to bym powiedział za mecz minimum 200000 euro . Kto normalny za takie coś ryzykuje .

1

Czekam aż ktoś znajdzie na niego takie żeczy że nie wyjdzie z pierdla .

3

Właśnie miedzy innymi za takie akcje nie da się ich szanować.

3

„Real wybucha” – Marca donosi, że anulowany gol Asensio na Camp Nou mnoży skargi, a w połączeniu ze sprawą Negreiry umacnia się to przesłanie.
Oni są jacyś nienormalni żeby nie powiedzieć mocniej.
I teraz czekamy czy liga , Tebas i spółka wyciągnie wobec Madrytu , trenera i reszty konsekwencje.

0

@yoli Pytam bo na tym nagraniu wygląda tak jakby Carvajal podszedł do Tenasa i coś mu powiedział. To było by głupie gdyby nas zaczął i potem chciał się bić bo tamten mu odpowiedział.

0

@yoli wiadomo jaki był powód tego zajścia? Co ten Madrytu mu powiedział ?

0

@Esteban_ na torrentach sobie ściągnij i po sprawie

0

@shahman Gavi taki mały a taranuje wszystkich.

1

@VbamboeB Wszystko się zgadzam ale weź nie powtarzaj głupot że "ginął byś ty mógł spokojnie spać". Ukraińcy walczą za swój kraj i dla swoich bliskich nie dla Polski. Dziękujmy Bogu że nie daliśmy się wciągnąć w ten konflikt gry Ukraina tego chciała i mówiła że te rakiety co zabiły tych ludzi na naszym terytorium to Rosja wystrzeliła.

0

@sebqPL Bo real ma tylko chip na LM

1

Czarna perła z bramką

0

Po nim się tego chyba nikt nie spodziewał .

0

Jest Pep więc wypadało by wygrać.

1

@kuba1794 Mam Eleven więc tam oglądam. Zawsze mi mówiono że na C+ lepsi komentatorzy

1

@Pawel13sz Może nawet kibicować Getefe ważne by swoją pracę dobrze wykonywał.

0

Teraz patrzę na wynik PSG i aż uśmiech się pojawił.

0

@zabibarca Pamiętam że w poprzednim okienku to nawet 10 mln nie chcieli.

0

O Demirach też mówiono że mega talenty a jak się skoczyło każdy widział. Wole Alberto Moleiro było już o nim mowa że duży talent i nie powinien mieć problemów z aklimatyzacja

1

@Rust_Cohle Prawda ale w tym sezonie Liverpool do nich się nawet nie zakwalifikuje a do lidera traci ponad 20 pkt.

0

@rragon Gdyby posłuchał lekarzy a nie korzystał z usług szamana to może dalej by był bestia .

0

@Greenalley Może wypróbować Rafe na ofensywnego pomocnika .

0

@barteq Alonso wejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?