3

Dobrze , że chociaż jeden z francuzów sprawdza się tak świetnie jak Kounde. Moim zdaniem aktualnie żaden PO nie ma do niego podjazdu, zwłaszcza w grze w obronie. Oczywiście patrząc na ostanie 10 czy 15 lat, bo Giuly i Henry dużo dali Barcy, Thuram z tego ci pamiętał dawał radę., choć mogę się mylić.

Najbardziej szkoda, Umtitiego, gdyby nie kontuzję,, to jestem przekonany, że obecnie byłby jednym z najlepszych obrońców świata. Duet Umtiti - Cubarsi byłby kapitalny.

0

@Transu96 Nie wiedziałem.

0

Ile kosztuje taki najbardziej podstawowy Photoshop?
@macio_944

6

Najważniejsza, że mecz z Getafe z głowy.

0

Szczęsny wchodź już!

0

Getafe już gra w kości. Mógłbym ten pieprzony Bordalás pójść w cholerę do innej ligi, do szkockiej idealnie by pasował.

0

Raphina jakie dogranie!

0

No właśnie pomyślałem o tej zmianie.

0

Ale rakieta leciała.

3

Wkurza ,mnie ten łysy chu*. Jak zwykle dala przeciwników Barcy karteczek niw ma. No wreszcie dał!

1

Delfin wchodzi zaraz!

4

Tylko 1-0. Hansi będzie wkur**!

0

Jakie piękne to czasy La Masi. Bernal się połamał, Casado wchodzi i kozakuje. Po co nam jakiś Kimmich.

4

Kounde obecnie najlepsze PO na świecie. Zajebisty jest.

0

Oby Pawełek znów z asystą!
Vamos! Jazda z dziadami!

1

pięknie białe pieski sczekają na trybunach.

0

Chyba jestem jakiś ułomny :D ale LR chyba pomoże. ;)
Jak w tym buliderze zsunąć niżej żeby było więcej zawodników do wyboru? :D

https://i.ibb.co/rZD0b0n/Fire-Shot-Capture-004-Fortuna-zak-ady-bukmacherskie-online-Legalny-bukmacher-efortuna-pl-www-efortun.png

3

Messi to chyba naszego Yamalka w tej wanience musiał długo szorować. ;) Teraz tylko czekać na duet Yamal - Messi Jr.. Ależ to byłby piękny scenariusz.

0

@Dankho94isback Ja mówię o nowym sezonie.

0

@tbas Twoje też głupie gadanie z ter Stegenem i Bernalem , w ich kontuzjach nie ma znaczenia ile mieli minut w nogach. Równie dobrze Yamal może odpocząć a w kolejnym meczu doznać takiej kontuzji jak wspomniana dwójka. Mógł Flick ost zdjąć Yamala w tej 75 min gdy było 4-1, ale nie przesadzajmy. Jak będą jakieś przeciążenia to w tych czasach można to sprawdzić i kontrolować, zawodnik też sam wie jak się czuję.

0

@JordiAlbion Nie no wiadomo, no ale wtedy Iniesta, Xavi, Messi i najlepiej grającą drużyna w historii futbolu ;) Za kilka miesięcy będzie 3x szybciej.

0

@macio_944 Kiedyś to była normalność, teraz człowieka nawet takie małe rzeczy mega cieszą. ;)

0

@bartekvisca Zdecydowanie się nie zgadzam. Bravo nigdy nie miał takiego sezonu jak ter Stegen 2 lata temu.

0

@Encore Tylko, że Savio udowadnia to w City, a Endrick jak na razie świetnie to grał w Palmerias. Co niby pokazał takiego w Realu? To czy dzięki niemu futbol będzie piękniejszy to nadal zagadka. Nie takie talenty bywały w lidze brazylijskiej a potem przepadały. Endrick to nie jest talent o skali Neymara czy Ronaldo. Oczywiście Endrick może okazać się świetnym piłkarzem, ale zobaczymy za 2 lata jak zacznie więcęj grać i robić jakieś liczby. Yamal to jest pewny przykład, że futbol będzie lepszy

2

Według mnie Raphinha ze wszystkich piłkarzy to najlepsza opcja na pierwszego kapitana. Ogólnie coś pięknego jaka biję od niego przede wszystkim pewność siebie, a także mądrość i dowództwo na boisku.

0

@Tasde Napisałem, szkoda, że konfuzja terb zStegena jeśli już się wydarzyła, to nie przed decyzją Wojtka. Teraz już wiadomo, że nie ma szans. Jeśli są tylko takie akcje to najlepiej będzie pociągnąć z Peną do zimowego okienka i kogoś kupić czy wypożyczyć.

0

@Sau_Ron Po Yamal nie ma odporniej barwy czarnego koloru.

1

@tomekjd Tak chcieli zmiany to mają, jak nikogo nie ściągną to mamy przesrane, już widzę Pene przeciwko Bayernowi czy Realowi. :D ter Stegen ma słabsze mecze teraz, ale nazywanie go ręcznikiem jest żałosne, dzisiaj miał ze 3 bardzo dobre interwencje.

0

Jest w ogóle jakaś ciekawa opcja w miejsce ter Stegena z tych bez kontraktu? Kurczę mega szkoda, że ze stało się tak przed decyzja Szczęsnego, to byłby świetna opcja i jak najbardziej realna.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ale bez sensu, że jest 75 min wynik 4-1 a a nie zmienia Yamala. Co to da, że będzie nadal grać? Grammy teras co 3 dni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?