@okiemtypera_lucaxx95 Serio? :D Nieźle odlatujecie tu. Może remis z Atalantą i bęcki od Dortmundu, z czego te wnioski bierzesz? Tak, bo Bayern gra zajebiście, a męczy się z Wolfsburgiem. Przegramy 6-2. :D. Z Dortmundem i Atalantą spokojnie możemy wygrać. No ale wiadomo zagramy tak samo jak z Monaco. To, że 5 meczów zagraliśmy świetnie to nieistotne, z Gironą i Bilbao to każdy by wygrał. Rok temu było takie same gadanie, a byliśmy o krok od pófinału, a trzeba pamiętać, że mamy lepszego trenera.
Opóźnianie kolejnej kompromitacji. Nie wiem jak można być takim kibicem.. No, ale twoja sprawa. I do tego piszesz to po 1 porażce, gdzie mamy świetny początek sezonu. Wyczekuj sobie tej kompromitacji, ulży Ci..
@fart Nie no wiadomo, krytykować jak najbardziej można, ta porażka też mnie wkurzyła. Ale pisanie czarnych scenariuszy po pierwszej porażce to po prostu dzieciniada.
@Derean No a to jak rok temu grała nasz obrona to nie ma znaczenia, te pogromy od Bayernu, dramaty z Romą i The Reds, kompletnie nie dziwi tak dużo straconych goli. No ale widomo 80% to wina Niemca.
@karolup To są po prostu żadni kibice. Jeszcze to rozpalanie ognia po 1 porażce. Jak wygrywają czy sami piłkarze grają świetnie, to zachwyty aż za bardzo, a jak przegramy, ktoś popełni błąd czy będzie grał słabo to jazda jak ze szmatą. Szkoda gadać. Prawda jest taka, że na LR więcej "hejtu" po porażce niż radości po wygranej. Na szczęście nie wszyscy są tacy.
@ILovethisGame Jak na jego konto, po co Eric faulował? Mógł to puścić, jakbyśmy stracili gola to nic by się nie stało, nadal gralibyśmy w 11. Oczywiście ter Stegen zagrał słabym mecz, ale nie przegraliśmy tylko przez Marca.
Ludzie chyba myślą, że meczu nie przegramy. :D Co takiego wielkiego się stało, że przegraliśmy?
Nadal możemy wygrać 6 spotkań a nawet i z Bayernem, bo niby dlaczego nie? A wtedy spokojne będziemy w 8, takie City czy Arsenal ma tylko jeden punkt więcej. A nawet jeśli skończymy na 10, to nic wielkiego się nie stanie, nadal możemy grać w kolejnej fazie.
Tylko przyszła porażka, a sporo osób niepotrzebnie rozpala ogień i piszę czarne scenariusze. To nie jest kadra jaką miał Guardiola czy Enriqure z Messim na czele żeby każdego klepać. Hansi początek mamy świetny, a jak dopracuję zespół, to możemy grać jeszcze lepiej.
Przegraliśmy trudno, jak czekam z dużą niecierpliwością na kolejny meczy, to nadal może być piękny sezon, mistrzostwo można ogarnąć, tak jak półfinał w LM (dalej już jest wszystko możliwe). Na samo to, że Barca znów daję dużo radości jest czymś ważnym.
@Kuba_1 A głupie pieprzenie. cały mecz gramy w 10, i to dla ciebie wyznacznik na kolejne mecze. Śmieszny jesteś. Nawet jakby skończyli poza ósemką to nadal możemy grać w następnej fazie. Pierwsza porażka a Ty rozpalasz ogień. I nie tylko wina ter Stegen, po co Eric faulował na czrerwo.
@trolownik Skąd niby wiesz, że będzie niedostępny na pół sezonu? Jak zagra nawet te 25-30 spotkań w których będzie grał tak jak w tych ost meczach co teraz to i tak to będzie transferem na plus.
@Mitch_Atleta Zagrał świetnie, czyli pomógł wygrać drużynie, a ty piszesz co z tego. Jak zagra w tych ważniejszych meczach i będzie decydijący to nawet jeśli będą kontuzję to transfer będzie na plus. Czemy od razu zakładasz, że nie zagra 20 meczów? W Lipsku rok temu. nie zagrał 12 spotkań w lidze, to nie jest jakaś wielka nieobecność, to i taki Bellingham rok temu opuścił 10 w lidze. Jeśli na koniec sezonu będzie tak jak mówisz, to jak najbardziej będzie można krytykować, ale na razie wyleciał na niecałe 10 i już gadaniem, że transfer totalnie do niczego.
Jak ter Stegen wyciągnął w 45 minucie to żadnej pochwał, tylko popełnił błąd, gdzie ta bramka nic na nie robi to już jazda z Niemcem. Ja rozumiem bekę i krytykę, ale wielu tutaj nie ma do niego szacunku.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Serio? :D Nieźle odlatujecie tu. Może remis z Atalantą i bęcki od Dortmundu, z czego te wnioski bierzesz? Tak, bo Bayern gra zajebiście, a męczy się z Wolfsburgiem. Przegramy 6-2. :D. Z Dortmundem i Atalantą spokojnie możemy wygrać. No ale wiadomo zagramy tak samo jak z Monaco. To, że 5 meczów zagraliśmy świetnie to nieistotne, z Gironą i Bilbao to każdy by wygrał. Rok temu było takie same gadanie, a byliśmy o krok od pófinału, a trzeba pamiętać, że mamy lepszego trenera.
Opóźnianie kolejnej kompromitacji. Nie wiem jak można być takim kibicem.. No, ale twoja sprawa. I do tego piszesz to po 1 porażce, gdzie mamy świetny początek sezonu. Wyczekuj sobie tej kompromitacji, ulży Ci..
1
@fart Nie no wiadomo, krytykować jak najbardziej można, ta porażka też mnie wkurzyła. Ale pisanie czarnych scenariuszy po pierwszej porażce to po prostu dzieciniada.
0
@Derean No a to jak rok temu grała nasz obrona to nie ma znaczenia, te pogromy od Bayernu, dramaty z Romą i The Reds, kompletnie nie dziwi tak dużo straconych goli. No ale widomo 80% to wina Niemca.
0
@karolup To są po prostu żadni kibice. Jeszcze to rozpalanie ognia po 1 porażce. Jak wygrywają czy sami piłkarze grają świetnie, to zachwyty aż za bardzo, a jak przegramy, ktoś popełni błąd czy będzie grał słabo to jazda jak ze szmatą. Szkoda gadać. Prawda jest taka, że na LR więcej "hejtu" po porażce niż radości po wygranej. Na szczęście nie wszyscy są tacy.
0
@ILovethisGame Jak na jego konto, po co Eric faulował? Mógł to puścić, jakbyśmy stracili gola to nic by się nie stało, nadal gralibyśmy w 11. Oczywiście ter Stegen zagrał słabym mecz, ale nie przegraliśmy tylko przez Marca.
4
Ludzie chyba myślą, że meczu nie przegramy. :D Co takiego wielkiego się stało, że przegraliśmy?
Nadal możemy wygrać 6 spotkań a nawet i z Bayernem, bo niby dlaczego nie? A wtedy spokojne będziemy w 8, takie City czy Arsenal ma tylko jeden punkt więcej. A nawet jeśli skończymy na 10, to nic wielkiego się nie stanie, nadal możemy grać w kolejnej fazie.
Tylko przyszła porażka, a sporo osób niepotrzebnie rozpala ogień i piszę czarne scenariusze. To nie jest kadra jaką miał Guardiola czy Enriqure z Messim na czele żeby każdego klepać. Hansi początek mamy świetny, a jak dopracuję zespół, to możemy grać jeszcze lepiej.
Przegraliśmy trudno, jak czekam z dużą niecierpliwością na kolejny meczy, to nadal może być piękny sezon, mistrzostwo można ogarnąć, tak jak półfinał w LM (dalej już jest wszystko możliwe). Na samo to, że Barca znów daję dużo radości jest czymś ważnym.
Vamos Barca!
1
@Kuba_1 A głupie pieprzenie. cały mecz gramy w 10, i to dla ciebie wyznacznik na kolejne mecze. Śmieszny jesteś. Nawet jakby skończyli poza ósemką to nadal możemy grać w następnej fazie. Pierwsza porażka a Ty rozpalasz ogień. I nie tylko wina ter Stegen, po co Eric faulował na czrerwo.
6
No i nawet jak przegramy to nic wielkiego się nie stanie. A Wy już przeżywacie, i jeszcze wyzywanie piłkarzy.
0
@tbas Przesadazasz.
0
Kocham Cię chłopaku!
Co on pierdoli, źe 1 gol Yamala w LM :D Przecież strzelił z PSG.
0
@abram3k To było nie do obrony, gościu strzelił między 3 obrońców.
0
@abram3k Gra słabo ostatnio, ale nazywaniem go pseudo bramkarzem jest żałosne, o wiele więcej miwał świetnych sezonów. Trochę szacunku.
0
Aj było blisko.. Te dwa pierwsze jak pięknie weszły.
http://surl.li/syahga
0
To na zwykły canal+sport nie będzie żadnego meczu, tylko ns tych dodatkowych?
1
@xvcWinterSoldier Suarez słabszy od Kane, a Lewy lepszy od Titiego, chłop nieźle odleciał. Ciekawe co by wybrał przy Suarez - Lewy :D
0
Teraz LE i LK nie będzie grać w tym samym tygodniu co LM tak jak to było wcześniej?
0
@trolownik Skąd niby wiesz, że będzie niedostępny na pół sezonu? Jak zagra nawet te 25-30 spotkań w których będzie grał tak jak w tych ost meczach co teraz to i tak to będzie transferem na plus.
1
@Mitch_Atleta Zagrał świetnie, czyli pomógł wygrać drużynie, a ty piszesz co z tego. Jak zagra w tych ważniejszych meczach i będzie decydijący to nawet jeśli będą kontuzję to transfer będzie na plus. Czemy od razu zakładasz, że nie zagra 20 meczów? W Lipsku rok temu. nie zagrał 12 spotkań w lidze, to nie jest jakaś wielka nieobecność, to i taki Bellingham rok temu opuścił 10 w lidze. Jeśli na koniec sezonu będzie tak jak mówisz, to jak najbardziej będzie można krytykować, ale na razie wyleciał na niecałe 10 i już gadaniem, że transfer totalnie do niczego.
0
@D10SLEO A tk, że zagrał 2 świetne mecze to już nie jest istotne?
0
Teraz gdy Dani doznał kontuzji ludzie będą krytykować jego transfer. :D
0
@tbas Ale mi wielka kontuzja.
0
Jak ter Stegen wyciągnął w 45 minucie to żadnej pochwał, tylko popełnił błąd, gdzie ta bramka nic na nie robi to już jazda z Niemcem. Ja rozumiem bekę i krytykę, ale wielu tutaj nie ma do niego szacunku.
1
Blanco TV już montuję!
1
ter Stegen fajny ręcznik, uratował nas przed 2-1.
0
Kogo lepiej dać na celny strzał Olmo czy Raphinhe?
0
Mppanelo. Dzięki karnym nieudanie goni Robercika.
0
W sumie Lech jest mi obojętny, ale jak na razie fajnie się ogarniają. Oby to długo utrzymali. Mogli by tak zrobić mistrza i pograć w pucharach.
1
Ale kich bombardują! No co Real gra to jeden wielki chaos i wstyd. Aj, że teraz z nimi nie gramy, była by ubijana bita śmietana!
0
Jeśli obstsawi strzały celne danego zawodnika, a on nie wyjdzie w pierwszym składzie i nie wejdzie w trakcie meczu to kuponie czy jakieś rozliczenie?
0
@Azi Właśnie szukam jakiegoś serialu, i muszę przyznać że mega mnie zaciekawiłeś! Uwielbiam takie klimaty. Chyba na dniach zacznę oglądać. ;)