@DLFCB Jestem przekonany, że gruby będzie się dławił szynką jak Gundogan będzie robił mega liczby. Ja pieprze dwa lata temu chłop był kluczem w zdobyciu LM, potem w Barcelonie to potwierdza, a te Janusze oddają go za darmo. :D
@Maker0 Wiadomo Gundogan dałby więcęj nazwijmy to dowództwa, ale z drugiej strony tylko na ten sezon. Ja wierzę, że bez Gundogana może być równie świetnie jak i z nim. Niemiej jednak jak pomyślę, że już go nie zobaczę to robi się mega smutno, do tego wszystkie potraktowali gościa jak śmiecia..
@Arden Nie jest tak, że nie doceniam, nie chcę żeby odchodził. Nie wymyślaj, że go nie doceniam bo nigdzie tak nie napisałem. Wymieniłem wady, który ja widzę, to ma oznacza, że go nie doceniam? Wiedział, że jak napiszę co złego o Niemcu to będzie gadka, że go nie doceniam..
Nie wiesz, że Olmo/Fermin będzie gorszą opcją od Gundogana bo zwyczajnie nie może tego wiedzieć. Dużo osób panikuje, że bez niego będziemy wyglądać gorzej, a w cale tak nie musi być. Nie wiesz nawet w jakiej firmie jest Gundogan, nie koniecznie musi dać taką jakość jak w poprzednim sezonie, poza tym jeśli nie widzisz, że Gundogan sporo razy zwyczajnie nie nadążał to widzisz tylko co chcesz widzieć. Skąd wiesz, że u Flicka Gundogan w hierarchii byłby wyżej od Fermin i nie wchodził z ławki? Ty wiesz, że nie jest gotów, tak samo jak kto da więcej. Znasz się lepiej? Jak Flick wystawia Fermina wy ważnym meczu, to też powiesz, że nie jest gotowy?
Ogólnie chodzi mi o to, że odejście Gundogana nie oznacza, że nasza gra musi być słabsza. Jeśli ktoś tak uważa, to zwyczajnie nie docenia swoich piłkarzy, nie powiedziane, że Olmo nie podobnych liczb co Gundogam, kontuzji nie musi mieć na połowę sezonu. Ogólnie traktowanie tutaj Olmo jest żałosne, więcej beczki z tego transferu niż szacunku do Daniego.
@adi7adi8 Wiele też nie, ale może przesadzam. Zarząd to dla mnie jest skończymy już dawno, w Nico tylko trochę wierzyłem, tak bardziej po cichu. Kompletnie nie chcę mi się śledzić ich dalszych ruchów, tylko się wkurzasz a nie zrobisz. Pozostaje wiara w trenera i zawodników, szkoda tylko, że Janusze podcinają skrzydła wielkimi ohydnymi nożycami. Mimo wszystko nie chcę psuć sobie sezonu na który mocno czekałem, choć jak zwykle musieli go zniesmaczyć. Myślisz, że za rok będzie szansa ich pogosznić?
Ja wiem, że szkoda Gundogana, ale będziecie płakać tak do końca sezonu? Bez Gundogana możemy mieć równie mocno pomoc jak i z nim. Nie mówię, że nic nam nie dawał, bo mnóstwo kreował, ale miewał też mecze w który nie nadążał. No ale niektórzy widzą tylko co chcą widzieć. Ton wyciąganie szatni to mediów też nie było dobre, to tylko pogorsza sprawę. Wypominane błędów innych to też bardzo wygodne, a on także popełniał błędy, ale o tym to już cisza. Niełatwo mi się o nim tak piszę, bo go uwielbiam, ale nie był wcale taki idealny, no ale wiadomo najważniejsze, że wyszedł do mediów i "opieprzył" drużynę i ma wielkie jaja. Poza tym i tak nie wiecie jak to wszystko 1-1 wyglądało w szatni.
Dzięki odejściu Niemca, Fermin będzie miał więcej minut, a on jest naszym zawodnikiem na przyszłość i musi grać regularnie. Jak Gundogan za rok by odszedł trzeba by było on nowa budować grę pod innego zawodnika. Choć też nie zdziwiłbym się jakby u Flicka Gundogan grał mnie od Fermina i nie tylko, no ale wiadomo eksperci z LR wiedzą lepiej, że gadanie o tym, że Gundogan mógł nie być pierwszym wyborem Flicka, to wymysł, a równie dobrze Hansi właśnie miał taki plan, bo dlaczego niby nie? Prawda nie poznamy i zawsze to będzie dla nas 50-50. Wracając do pomocy to tak jakbyście nie wierzyli w naszym pomocników czy np. samego Fermina.
Potraktowali go jak śmiecia, co mnie też wkurwia, ale nie róbcie dramatu, że bez niego będziemy grać gówno i nie powalczymy o trofea. Bez niego ze słabszym trenerem zdobyliśmy mistrza. Pozostaję Gundoganowi życzyć kolejnych pięknych chwil w City.
*Oczywiście te komentarze odnoście Gundogana, w których ostro jedziecie po zarządzie jak najbardziej rozumiem.
Ciekaw jakie byłby kłótnie na LR gdyby istniała za czasów cudownej ery Guardioli? ;p Czy po prostu byłaby sielanka i milusia atmosfera? Ogólnie szkoda, że wtedy tego jeszcze nie było.
@Ronin47 Ja tam po cichu liczę na to, że dzięki braku transferu DP, np. Casado dostanie szansę i historia podobnie potoczy się tak jak z Busquetsem. Nie dziwiłoby mnie jakby przyjście np. Kimmicha okazało by się gorsze, a znając nasz zarząd to by wymyślili jakiegoś piłkarza z dupska. Oczywiście jest to ryzykowne i może się skończyć dramatycznie, no ale zobaczymy, bo raczej DP nie przyjdzie.
@Bartas7VeB Skąd wiesz, że pomoc bez Gundogana, a z Fermimem/Olmo nie będzie lepsza? Odejście Gundogana da więcęj minut Ferminowi, który jest naszą przyszłością, tak samo jak Olmo może być. Oczywiście zarząd wypad!
#milionxniedlaNeymara! Jeszcze Neymara by mi tu brakowało. Niesmacznie oglądało by się mecze Barcy z Neymarem w koszulce Barcy. Na szczęście to się nie wydarzy. Chcieć to se może wrócić do Szejka. Dał Barcelonie wiele, a również na nią napluł jak na szmatę. Legendą nigdy nie będzie. Coś pięknego, że spieprzył sobie karierę odchodząc do tego burdelu.
@Sawik_10 Przecież United, Chelsea czy PSG z palcem w dupie dałoby 2x lub 3x więcej niż w Barcelonie. On po prostu nie chcę od chodzić z Barcy, w ostatnich latach każdy trener go chwalił i na niego stawiał. Miał odchodzić, bo dali mu taki kontrakt. Ma kontrakt to się gon trzyma, co w tym świńskiego? Jestem ciekaw co ty byś zrobił na jego miejscu.
@patrykzmc2000 Co Lewy? Dał 2x więcej njiż Gundogan. Śmieszne jest przypieprzanie się do Lewego. Tak samo de Jong ma kontrakt to siedzi, co sam sobie dał? Co ma zrobić według Ciebie zarząd? Na siłę mają go sprzedać? Nie bronie zarządu, ale te przykłady są słabe. Tak jakby sprzedawało się piłkarza bez jego decyzji. Do tego de Jonga to Bartomeu nam wpieprzył.
0
Można gdzież zobaczyć rozpiska jaki mecz na jakim kanale?
0
@Pnog37 A tak na serio?
1
@Katalończyk 99 Laporta na szpicy?
0
Dzisiaj ost szansa ma rejestrację Olmo? Czy chdzi o dzisiejszy mecz?
1
Dzisiaj gol Robercika to pewniak.
0
@sergio5 Ja będę emocjonował się meczami Barcy.
0
Bayern to w ogóle kogoś kupił?
0
Młodszy Grosicki czy Torres aka Delfin?
0
@Herbert Przecież nie chodzi o zdrowie, tylko oto że nie był gotowy, zaliczył kilka treningów. Nie robiłbym z tego wykrętów.
0
@BulaKG Nie to samo mimo wszystko.
8
@DLFCB Jestem przekonany, że gruby będzie się dławił szynką jak Gundogan będzie robił mega liczby. Ja pieprze dwa lata temu chłop był kluczem w zdobyciu LM, potem w Barcelonie to potwierdza, a te Janusze oddają go za darmo. :D
0
@Maker0 Wiadomo Gundogan dałby więcęj nazwijmy to dowództwa, ale z drugiej strony tylko na ten sezon. Ja wierzę, że bez Gundogana może być równie świetnie jak i z nim. Niemiej jednak jak pomyślę, że już go nie zobaczę to robi się mega smutno, do tego wszystkie potraktowali gościa jak śmiecia..
0
@Arden Nie jest tak, że nie doceniam, nie chcę żeby odchodził. Nie wymyślaj, że go nie doceniam bo nigdzie tak nie napisałem. Wymieniłem wady, który ja widzę, to ma oznacza, że go nie doceniam? Wiedział, że jak napiszę co złego o Niemcu to będzie gadka, że go nie doceniam..
Nie wiesz, że Olmo/Fermin będzie gorszą opcją od Gundogana bo zwyczajnie nie może tego wiedzieć. Dużo osób panikuje, że bez niego będziemy wyglądać gorzej, a w cale tak nie musi być. Nie wiesz nawet w jakiej firmie jest Gundogan, nie koniecznie musi dać taką jakość jak w poprzednim sezonie, poza tym jeśli nie widzisz, że Gundogan sporo razy zwyczajnie nie nadążał to widzisz tylko co chcesz widzieć. Skąd wiesz, że u Flicka Gundogan w hierarchii byłby wyżej od Fermin i nie wchodził z ławki? Ty wiesz, że nie jest gotów, tak samo jak kto da więcej. Znasz się lepiej? Jak Flick wystawia Fermina wy ważnym meczu, to też powiesz, że nie jest gotowy?
Ogólnie chodzi mi o to, że odejście Gundogana nie oznacza, że nasza gra musi być słabsza. Jeśli ktoś tak uważa, to zwyczajnie nie docenia swoich piłkarzy, nie powiedziane, że Olmo nie podobnych liczb co Gundogam, kontuzji nie musi mieć na połowę sezonu. Ogólnie traktowanie tutaj Olmo jest żałosne, więcej beczki z tego transferu niż szacunku do Daniego.
1
@adi7adi8 Wiele też nie, ale może przesadzam. Zarząd to dla mnie jest skończymy już dawno, w Nico tylko trochę wierzyłem, tak bardziej po cichu. Kompletnie nie chcę mi się śledzić ich dalszych ruchów, tylko się wkurzasz a nie zrobisz. Pozostaje wiara w trenera i zawodników, szkoda tylko, że Janusze podcinają skrzydła wielkimi ohydnymi nożycami. Mimo wszystko nie chcę psuć sobie sezonu na który mocno czekałem, choć jak zwykle musieli go zniesmaczyć. Myślisz, że za rok będzie szansa ich pogosznić?
4
Komentarz usunięty
2
Ja wiem, że szkoda Gundogana, ale będziecie płakać tak do końca sezonu? Bez Gundogana możemy mieć równie mocno pomoc jak i z nim. Nie mówię, że nic nam nie dawał, bo mnóstwo kreował, ale miewał też mecze w który nie nadążał. No ale niektórzy widzą tylko co chcą widzieć. Ton wyciąganie szatni to mediów też nie było dobre, to tylko pogorsza sprawę. Wypominane błędów innych to też bardzo wygodne, a on także popełniał błędy, ale o tym to już cisza. Niełatwo mi się o nim tak piszę, bo go uwielbiam, ale nie był wcale taki idealny, no ale wiadomo najważniejsze, że wyszedł do mediów i "opieprzył" drużynę i ma wielkie jaja. Poza tym i tak nie wiecie jak to wszystko 1-1 wyglądało w szatni.
Dzięki odejściu Niemca, Fermin będzie miał więcej minut, a on jest naszym zawodnikiem na przyszłość i musi grać regularnie. Jak Gundogan za rok by odszedł trzeba by było on nowa budować grę pod innego zawodnika. Choć też nie zdziwiłbym się jakby u Flicka Gundogan grał mnie od Fermina i nie tylko, no ale wiadomo eksperci z LR wiedzą lepiej, że gadanie o tym, że Gundogan mógł nie być pierwszym wyborem Flicka, to wymysł, a równie dobrze Hansi właśnie miał taki plan, bo dlaczego niby nie? Prawda nie poznamy i zawsze to będzie dla nas 50-50. Wracając do pomocy to tak jakbyście nie wierzyli w naszym pomocników czy np. samego Fermina.
Potraktowali go jak śmiecia, co mnie też wkurwia, ale nie róbcie dramatu, że bez niego będziemy grać gówno i nie powalczymy o trofea. Bez niego ze słabszym trenerem zdobyliśmy mistrza. Pozostaję Gundoganowi życzyć kolejnych pięknych chwil w City.
*Oczywiście te komentarze odnoście Gundogana, w których ostro jedziecie po zarządzie jak najbardziej rozumiem.
1
@kamiVeB Rzeczywiście większość to panienki, już nie przesadzaj. Jakoś bez niego te panienki zdobyły mistrzostwo.
0
@krol211 Yamalowi gra z Olmo i Lewym na bank odpowiada.
1
Ciekaw jakie byłby kłótnie na LR gdyby istniała za czasów cudownej ery Guardioli? ;p Czy po prostu byłaby sielanka i milusia atmosfera? Ogólnie szkoda, że wtedy tego jeszcze nie było.
0
@Ronin47 Ja tam po cichu liczę na to, że dzięki braku transferu DP, np. Casado dostanie szansę i historia podobnie potoczy się tak jak z Busquetsem. Nie dziwiłoby mnie jakby przyjście np. Kimmicha okazało by się gorsze, a znając nasz zarząd to by wymyślili jakiegoś piłkarza z dupska. Oczywiście jest to ryzykowne i może się skończyć dramatycznie, no ale zobaczymy, bo raczej DP nie przyjdzie.
0
@PatrychoO Spoko. ;) Oczywiście nie mówię, że syfu nie było, bo jest to możliwe.
0
@Bartas7VeB Skąd wiesz, że pomoc bez Gundogana, a z Fermimem/Olmo nie będzie lepsza? Odejście Gundogana da więcęj minut Ferminowi, który jest naszą przyszłością, tak samo jak Olmo może być. Oczywiście zarząd wypad!
0
#milionxniedlaNeymara!
Jeszcze Neymara by mi tu brakowało. Niesmacznie oglądało by się mecze Barcy z Neymarem w koszulce Barcy. Na szczęście to się nie wydarzy. Chcieć to se może wrócić do Szejka. Dał Barcelonie wiele, a również na nią napluł jak na szmatę. Legendą nigdy nie będzie. Coś pięknego, że spieprzył sobie karierę odchodząc do tego burdelu.
1
@Arden Podoba mi się to porównanie. ;)
0
@KrwawiaceoczyVEB Kolejny pelikan. Zajebiste źródło, za 5 godziń będzie narracja w drugą stronę.
0
@Sawik_10 Przecież United, Chelsea czy PSG z palcem w dupie dałoby 2x lub 3x więcej niż w Barcelonie. On po prostu nie chcę od chodzić z Barcy, w ostatnich latach każdy trener go chwalił i na niego stawiał. Miał odchodzić, bo dali mu taki kontrakt. Ma kontrakt to się gon trzyma, co w tym świńskiego? Jestem ciekaw co ty byś zrobił na jego miejscu.
1
@patrykzmc2000 Co Lewy? Dał 2x więcej njiż Gundogan. Śmieszne jest przypieprzanie się do Lewego. Tak samo de Jong ma kontrakt to siedzi, co sam sobie dał? Co ma zrobić według Ciebie zarząd? Na siłę mają go sprzedać? Nie bronie zarządu, ale te przykłady są słabe. Tak jakby sprzedawało się piłkarza bez jego decyzji. Do tego de Jonga to Bartomeu nam wpieprzył.
0
Widzę, że ciąglę La Gundogan.
0
@PatrychoO Bo już wiesz, że był syf. A no tak sytuacja z Araujo. Na jakiej podstawie tak uważasz? Co niby się działo?
0
@DLFCB Co za skur!