2

Ocenianie sezon po jednym meczu. Ale tutaj panuję dzieciniada. Przegramy mecz i Flick będzie wywalany a sezon skończony. :D

0

@Faro A 15 minut temu uratował nam dupę, Tego to nie widzisz. Jak robił nam mistrza to był cudowny.

0

@MesQueUnClub96 Milusio ; )

2

Jak zwykle Robercik ratuję dupsko. Brawo Lewy. Vamos!

0

@LukaszFan Jak można porównywać 1 mecz do ponadb 100.

1

LR pewnie zadoeolona/

0

@JoeSatriani Pierwszy mecz Flicka a Ty porównujesz, że to samo. :D

1

@wojopancer Oczywiste, że Delfin. Lewy wielokrotnie nas ratował. Tores nie ma argumentów żadnych.

0

@gasiciell Gdzie Toreres a Lewy :D

8

ter Stegen już zaczyna zamykać mordeczki. Oby tak dalej Mareczku! Fajny ręcznik. :D

0

@Patrykl145 Niby dlaczego? Xavi nadal trenuje? ;p Ja rozumiem jakby to był z 10 mecz to można by tak pisać. Po czym stwierdzasz, że tak będzie? Mecze towarzyskie wyznacznik?

2

@Gonzo_LZS Co roku są takie scenariusze.

1

@LukaszFan No chyba mamy 4 pomocników nie obecnych. :D Oczywiście brak DP to jest problem, choć nie ma co zakład m że Casado nie da rady, takim tropem myślenie Busquets nigdy by nie zaistniał.

0

Już eksperci osądzają skład Flicka XD A jak wygramy to będzie podnieta. Jeszcze nie dotknęli nawet piłki.. Strach pomyśleć jak Hansi nie wygra dwóch spotkań pod rząd. Nowy trener, pierwszy mecz i zero zaufania.
Lecimy 3-0! Vamos!

0

Teraz są cztery mecze angielskiej i transmitują tylko jeden na Canale?

1

Trener Brighton ms 31 lat. Wow! Chyba, że coś pomyliłem.

1

@tristan87 Co ty pieprzysz. :D

0

@zygzakmaklini Niby dlaczego? Przypominam, że Xaviego nie ma. Równie dobrze może być 3-11, ale lepiej przed meczem zakładać, że wymęczymy 1-0. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia.

0

Wielkie przypieprzenie się jak wygląda pomoc akurat na ten moment, będzie dostępny dostępny Gundogan, Fermin, Olmo i będzie to wyglądać bardzo spoko. A ludzie gadają, że Olmo to transfer nie potrzebny, dzisiejsza pomoc ;pokazuję, że rzeczywiście bardzo jest nie potrzebny. :D

0

@Fantastyczny Chłopiec Jak bez zagra, Casado - Pedr - Torre, no chyba, że na starcie zakłaasz, że zagrają fatalnie.

1

@Pawel13sz Tylko, że Barca wtedy nie była w dupie finansowej.

0

@kanver_ Przecież nie oceniam jak Flkck będzie do tego podchodził. Nawiązałem tylko do dawnych czasów gdy Xavi często szukał wymówek.

1

@Rewolucja123 Przecież wielokrotnie Xavi jak przegrywał mecze to szukał wymówek.

0

@Luciano99 Mimo wszystko chcę zobaczyć mecze de Jonga pod wodzą Flicka, ale jakieś większe wiary, że będzie grać świetnie to nie mam. Może się mylę, ale według mnie nie koniecznie musi grać mega słabo.

0

Ten nagłówek z konferencji to idealne przesłanie od Flicka do Xaviego. ;)

0

@Ziemny Ale to się nie wydarzy.

0

@Luciano99 Czyli co już zakładać, że zagra beznadziejny sezon?

0

@Rewolucja123 Czyli to ma oznaczać, że ten sezon będzie miał słaby? Pamiętajmy, że Flkck to lepszy trener, u Koemana i Xaviego cała formacja pomocy wyglądała wielokrotnie beznadziejne. Też bym chciał żeby go sprzedali, ale to się nie stanie. Niemiej jednak uważam, że żałosne jest takie skreślanie zawodnika gdy sezon dopiero co rusza. Tak samo to pieprzenie, że ter Stegen się nie nadaję, bo miał kiepski sezon. Jeszcze co do de Jonga to nie mam jakieś większy wiary cło do niego, ale chętnie zobaczę jaj będzie wyglądał u Flicka, moim zdaniem nie koniecznie musi grać słabo.

2

Jak tam jestem cieka jak de Jong będzie wyglądać w systemie i taktyce Flicka. Moim zdaniem u Xavjego wielokrotnie formacja pomocy to był jeden wielki burdel i bez pomysłu. Ostatnie sezony miał słabe, ale skreślanie go na starcie jest żałosne. Ogólnie LR tutaj nie wierzy prawie w żadnego piłkarza Barcy, Jeszcze sezon nie ruszył a już gadki kto będzie największym plackiem.

2

@Faro Melepety :D szacunku do swoich zawodników widzę nie ma. Tak jakby de Jong każdy sezon miał gówniany i nic nie dał Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?