@Messibestplayerintheworld Serio po towarzyskim meczu nakręcać wielką krytykę. Niezłych mamy kibiców. :D Jeśli chodzi o stracone gole, to niby przy której bramcę coś zawalił?
@PaPo Już nie gadaj, że ich pomoc i obrona to jakaś wielka paka. Jeśli nasi wróć ą z kontuzji, to w cale nie mamy gorszych tych formacji. Jak ekstraklasa już nie przesadzaj.
Może się mylę, ale wydaję mi się, że SPE nigdy nie bywał tak poważnie traktowany jak w tym sezonie. Nie przypominam sobie żeby rok temu wygrana City była czymś istotnym. Szkoda, że Atalanta nie wygra, narracja szybko by się zmieniła. :p
@MesQueUnClub_87 Oczywiście mój komentarz to bardziej głośne myślenie, ale nie zdziwiłbym się jakby nie brał pod uwagę Barcy lub widział też inne pozycje. Wiadomo można łączyć kropki. ta sama, kumpel, ale to że chcę dołączyć do Barcy wiemy tylko z przecieków, a to, że Barca po Euro będzie łączą z Nico to coś oczywistego, Grubasek i reszta sami mogą nakręcać temat. Może być też tak, że nas zarząd był już z nim ustnie dogadany, a przed brak ogarnięcia zasady 1-1 sami to spieprzyli. Ogólnie też nie chcę tym komentarzem tłumaczyć brak tego transferu.
Ja to bym się nie zdziwił jakby Williams miał kompletnie gdzieś Barcę i w ogólnie nie brał jej pod uwagę, a nie wypowiadał się o swoje przyszłości, bo czekał jak przyjdzie oferta od jakiegoś giganta ala City. a nie Barcy, która ostatnio się kompromituje, przeliczył się i podjął decyzje o pozostaniu w Bilbao.
W te wszystkie pierdololo grubego i innych to nie ma co wierzyć, nie muszą wszystkiego wiedzieć. Jestem też ciekaw czy rzeczywiście odrzucał ta wielką kasę od Chelsea czy PSG. Żeby jeszcze wszyscy się nie zdziwili jak za rok będzie śmigał w Londynie czy Paryżu inkasując 15 melonów. Ogólnie podziwiam ludzi, którzy nawet w małym procencie aż tak ufają w każde pierdololo.
@kanver_ Jak możemy mieć sporo słabszą jak nie ma tylko dwóch zawodników? Gdzie jeden praktycznie tylko wchodził ławki i miał przebłyski. Cancelo główna powstać, tylko dlatego bo grał w pierwszym składzie składzie, a bronił beznadziejnie. Jak nawet będzie grał Balde nie będzie różnicy, jedynej w grze do przodu trochę stracimy, choć i tak Cancelo nie był jakiś świetny i regularny. Jeszcze pomijasz wzmocnienie Olmo, pisząc, że zawsze nie mieliśmy problemy z 10, a skąd wiesz że nie da nam więcej od Gundogana i Fermina i okaże się kapitalnym wzmocnieniem? Z tym Guiu i 1/1 to też nie wiadomo, bo Guiu nie grał wcale, a Pau może zagrać świetne mecze w sezonie (to jest możliwe) a wtedy to już nie będzie 1/1. Moim zdaniem przesadzasz, ale to twoje zdanie.
0
@KrzysekFCB Gra video to była Barca Pepa. Nie mów mi, że ich obrona i pomoc to coś mega świetnego.
0
@Jacuss15 Ofensywę tak ale cały zespół na pewno nie, parząc na City cały skład wcale nie mają gorszego zespołu.
2
@Messibestplayerintheworld Serio po towarzyskim meczu nakręcać wielką krytykę. Niezłych mamy kibiców. :D Jeśli chodzi o stracone gole, to niby przy której bramcę coś zawalił?
0
@scotti Co? Człowieku gdzie Mbappe na napastniku do Suareza, tak jak Vini do Neymara, czy Messiego.
0
@Rupert_Haubica Chyba zwariowałeś. :D
0
@PaPo Już nie gadaj, że ich pomoc i obrona to jakaś wielka paka. Jeśli nasi wróć ą z kontuzji, to w cale nie mamy gorszych tych formacji. Jak ekstraklasa już nie przesadzaj.
0
@szymonekk Nie wiesz jak będą grać a ty już takie teorie. Spokojnie mośna powalczyć z Realem. Niby skąd ta pewność?
0
@szymonekk Piszesz tak jakbyśmy ich nire mieli.
1
Atalanta tu zagrała jak amatorzy a ludzie się podniecają piłkarzami Realu. :
0
@daniel32778 Jak się lubi bufonów to i owszem.
2
Piękny sędzia! Nie ma zabawy w dobrego wujka jak w Hiszpanii. Od razu karteczbka i mordka zamknięta.
0
Mbappe czytany jak dziecko.
3
Może się mylę, ale wydaję mi się, że SPE nigdy nie bywał tak poważnie traktowany jak w tym sezonie. Nie przypominam sobie żeby rok temu wygrana City była czymś istotnym. Szkoda, że Atalanta nie wygra, narracja szybko by się zmieniła. :p
0
@Rust_Cohle Przecież to redakcja notatnika.
2
@fart Rok temu ten sam atak i był bliski, teraz lepszy trener. ;p
0
Myślicie, że z tym atakiem jesteśmy w stanie powalczyć o półfinał LM?
0
@MesQueUnClub_87 Oczywiście mój komentarz to bardziej głośne myślenie, ale nie zdziwiłbym się jakby nie brał pod uwagę Barcy lub widział też inne pozycje. Wiadomo można łączyć kropki. ta sama, kumpel, ale to że chcę dołączyć do Barcy wiemy tylko z przecieków, a to, że Barca po Euro będzie łączą z Nico to coś oczywistego, Grubasek i reszta sami mogą nakręcać temat. Może być też tak, że nas zarząd był już z nim ustnie dogadany, a przed brak ogarnięcia zasady 1-1 sami to spieprzyli. Ogólnie też nie chcę tym komentarzem tłumaczyć brak tego transferu.
2
Ja to bym się nie zdziwił jakby Williams miał kompletnie gdzieś Barcę i w ogólnie nie brał jej pod uwagę, a nie wypowiadał się o swoje przyszłości, bo czekał jak przyjdzie oferta od jakiegoś giganta ala City. a nie Barcy, która ostatnio się kompromituje, przeliczył się i podjął decyzje o pozostaniu w Bilbao.
W te wszystkie pierdololo grubego i innych to nie ma co wierzyć, nie muszą wszystkiego wiedzieć. Jestem też ciekaw czy rzeczywiście odrzucał ta wielką kasę od Chelsea czy PSG. Żeby jeszcze wszyscy się nie zdziwili jak za rok będzie śmigał w Londynie czy Paryżu inkasując 15 melonów. Ogólnie podziwiam ludzi, którzy nawet w małym procencie aż tak ufają w każde pierdololo.
0
Kto w ogóle jest zarejestrowany z obrońców?
1
@kanver_ Jak możemy mieć sporo słabszą jak nie ma tylko dwóch zawodników? Gdzie jeden praktycznie tylko wchodził ławki i miał przebłyski. Cancelo główna powstać, tylko dlatego bo grał w pierwszym składzie składzie, a bronił beznadziejnie. Jak nawet będzie grał Balde nie będzie różnicy, jedynej w grze do przodu trochę stracimy, choć i tak Cancelo nie był jakiś świetny i regularny. Jeszcze pomijasz wzmocnienie Olmo, pisząc, że zawsze nie mieliśmy problemy z 10, a skąd wiesz że nie da nam więcej od Gundogana i Fermina i okaże się kapitalnym wzmocnieniem? Z tym Guiu i 1/1 to też nie wiadomo, bo Guiu nie grał wcale, a Pau może zagrać świetne mecze w sezonie (to jest możliwe) a wtedy to już nie będzie 1/1. Moim zdaniem przesadzasz, ale to twoje zdanie.
0
@FcPortoFan1999 Bez wątpienia.
1
@Pawel13sz Ta jasne, fajne źródło.
0
@Kamiloza91 Skończyłem pisać a tu gol Malmo :D
1
Cóż za powrót Malmo! Ogólnie ten dwumecz to piękno walka. Jakby to powiedział Fornal "napierdalają się"! W dwu meczu 5-5. Oby awans Malmo!
0
@Kondziubarca Wszystko tak łykasz od sportu? Pewnie kolejne pierdololo.
0
Araujo z Cubarsim będę mieć ciężko z tym Pululu. Ależ to będzie meczycho!
0
Gdzie transmisja Jagieloni?
1
@DLFCB Lepiej wykastrować.
0
@tristan87 Ja tam się nie znam. ;)
0
@Safrani Płatny daję więcej opcji?