0

@JordiAlbion Ale człowireka z samego rana i to w poniedziałek wkur! :D

1

Ale chujowy ten nowy wygląd tworzenia kuponów na fortunie. Był pięknym łatwy i przyjemny minimalizm, a teraz zrobili jakieś kolumbryny wielkie. Nie wiem po cholery te zmiany..

0

@damianex10 w sumie racja. Czyli IO masz gdzieś? Można i tak;)

0

Jak dyscypliny lubicie najbardziej na Olimpiadzie? Poza tymi oczywistymi jak piłka nożna, siatkówka ręczna, koszykówka tenis?

Ja - skok o tyczce, wioślarstwom oraz szermierka.

0

@LukaszFan Dokładnie, no ale jak ktoś przemówi z X to 20/80.

0

Masakra jak ludzie idą w te przecieki, ploteczki itd, dziś Nico chcę skrócić sobie wakacje a za 3b dni będzie blisko Barcy. Nie takie pewne przecieki okazywały się nic warte. Ja tam czekam do końca okienka transferowego, na ten moment jest tak samo blisko jak i daleko od Barcy. Czas pokaże.

0

@Nazio_87 Ja akurat bardzo rzadki narzekam. Nie mogę napisać, że się nie podoba?

0

@RichardWinters To tak samom można w drugą stronę. Nie można napisać, że się nie podoba? Jedynie co ton zamiast żałosna mogłem napisać słaba.

0

@Nazio_87 Czyli nie można wyrazić swojej opinii. :D Jeśli komuś się podoba to super, musi się podobać?

0

Żałosna jest ta ceremonia. Olimpijczycy będą przypływać statkami, wow jesteśmy oryginalni! Większość występów artystycznych tanie i bez smaku. Momentami klimaty wesołego miasteczka.

1

@bartas97 Przehajpowany piłkarz. Poza tym nikogo to tutaj nie obchodzi. Nie wiem po co wstawiać coś od ASa. :D

0

Wasza ulubiona postać z Dragon Ball?

1

@KrychaFCB Na tych Igrzyskach to będzie się działo, nie koniecznie sportowo.

0

Jak najlepiej nazwać trio Williams, Lewy, Yamal? WLY czy YLW brzmi głupio.

0

Jazda z tą Argentynką!

1

@marcin62 Z czym się nabrali? Jak on jeszcze meczu nie zagrał? Nikt tu nie mówił o kontuzjach. Ta kontuzja oznacza, że w sezonie będzie grał słabo i co chwile kontuzja?

0

Czemu już dziś s ą mecze w piłkę, jak Olimpiada startuje za 2 dni?

0

Przypuśćmy Jaga przechodzi FCSB lub Maccabi i zostaję jedna runda, w której pewnie jakaśv Sparta czy Fenerbahce? I tak w ogóle ile jest wolnych miejsc do awansu LM? Mniej czy więcej niż w poprzednim formacie?

0

@mkord Ale we eliminacjach

3

@kuz To nie Legia.

13

Flick będzie miał ciężko zatrzymać Jagiellonie!

0

@mordini123 Powinien go pod podpalić skręconym blancikiem.

0

Z tych transferów Legii, to które są najciekawsze?

3

Masakra jak po Euro zmieniło się spojrzeniem ci doń Olmo,, chłop zagrać 3 dobre mecze i jest świetny. Moim zdaniem to duże ryzyko, że to bzie mega niewypał. Tyle było pieprzenia o tym DOP a pewnie nikogo nie kupią. Jeśli kupią Olmo zamiast DP to będzie kur** jakaś komedia!

0

Co robił Kylian w wieku Yamala?

2

@Kapitan hawk Piękna ta pomoc Realu!

0

@Atlas Dlaczego Bellingham wyżej?

0

@Firestone Tylko, że on większość meczy grał po 20 min do tego kontuzja. Ogólnie w PL zagrał 21 meczy z czego najwięcej po 45-71 min, z 15 spotkań jak nie więcej grał po max 25 min do tego kontuzja j utrata rytmu meczowego, to nie jest żadna kompromitacja. Jakby zagrał z 15 meczy po 90 min czy w pierwszym składzie i strzeli 2 gole to byłaby kompromitacja. Ale nawet jeśli mu nie wyszło i miał słaby sezon to, znaczy, że się skompromitował? Od kiedy słaby sezon piłkarza oznacza kompromitacje..

Skąd może wiedzieć jak będzie wyglądać w innym otoczeniu. Nie lepiej dać mu szansę niż sprzedawać za 5 mln? Powiedź mi dlaczego niby nie spróbować? Skąd ta pewność, że nie będzie np. świetnym rezerwowym? Z resztą zobaczymy po okienku transferowym czy będzie miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?