Ale chujowy ten nowy wygląd tworzenia kuponów na fortunie. Był pięknym łatwy i przyjemny minimalizm, a teraz zrobili jakieś kolumbryny wielkie. Nie wiem po cholery te zmiany..
Masakra jak ludzie idą w te przecieki, ploteczki itd, dziś Nico chcę skrócić sobie wakacje a za 3b dni będzie blisko Barcy. Nie takie pewne przecieki okazywały się nic warte. Ja tam czekam do końca okienka transferowego, na ten moment jest tak samo blisko jak i daleko od Barcy. Czas pokaże.
Żałosna jest ta ceremonia. Olimpijczycy będą przypływać statkami, wow jesteśmy oryginalni! Większość występów artystycznych tanie i bez smaku. Momentami klimaty wesołego miasteczka.
@marcin62 Z czym się nabrali? Jak on jeszcze meczu nie zagrał? Nikt tu nie mówił o kontuzjach. Ta kontuzja oznacza, że w sezonie będzie grał słabo i co chwile kontuzja?
Przypuśćmy Jaga przechodzi FCSB lub Maccabi i zostaję jedna runda, w której pewnie jakaśv Sparta czy Fenerbahce? I tak w ogóle ile jest wolnych miejsc do awansu LM? Mniej czy więcej niż w poprzednim formacie?
Masakra jak po Euro zmieniło się spojrzeniem ci doń Olmo,, chłop zagrać 3 dobre mecze i jest świetny. Moim zdaniem to duże ryzyko, że to bzie mega niewypał. Tyle było pieprzenia o tym DOP a pewnie nikogo nie kupią. Jeśli kupią Olmo zamiast DP to będzie kur** jakaś komedia!
@Firestone Tylko, że on większość meczy grał po 20 min do tego kontuzja. Ogólnie w PL zagrał 21 meczy z czego najwięcej po 45-71 min, z 15 spotkań jak nie więcej grał po max 25 min do tego kontuzja j utrata rytmu meczowego, to nie jest żadna kompromitacja. Jakby zagrał z 15 meczy po 90 min czy w pierwszym składzie i strzeli 2 gole to byłaby kompromitacja. Ale nawet jeśli mu nie wyszło i miał słaby sezon to, znaczy, że się skompromitował? Od kiedy słaby sezon piłkarza oznacza kompromitacje..
Skąd może wiedzieć jak będzie wyglądać w innym otoczeniu. Nie lepiej dać mu szansę niż sprzedawać za 5 mln? Powiedź mi dlaczego niby nie spróbować? Skąd ta pewność, że nie będzie np. świetnym rezerwowym? Z resztą zobaczymy po okienku transferowym czy będzie miejsce.
0
@JordiAlbion Ale człowireka z samego rana i to w poniedziałek wkur! :D
1
Ale chujowy ten nowy wygląd tworzenia kuponów na fortunie. Był pięknym łatwy i przyjemny minimalizm, a teraz zrobili jakieś kolumbryny wielkie. Nie wiem po cholery te zmiany..
0
@damianex10 w sumie racja. Czyli IO masz gdzieś? Można i tak;)
0
Jak dyscypliny lubicie najbardziej na Olimpiadzie? Poza tymi oczywistymi jak piłka nożna, siatkówka ręczna, koszykówka tenis?
Ja - skok o tyczce, wioślarstwom oraz szermierka.
0
@LukaszFan Dokładnie, no ale jak ktoś przemówi z X to 20/80.
0
Masakra jak ludzie idą w te przecieki, ploteczki itd, dziś Nico chcę skrócić sobie wakacje a za 3b dni będzie blisko Barcy. Nie takie pewne przecieki okazywały się nic warte. Ja tam czekam do końca okienka transferowego, na ten moment jest tak samo blisko jak i daleko od Barcy. Czas pokaże.
0
@Nazio_87 Ja akurat bardzo rzadki narzekam. Nie mogę napisać, że się nie podoba?
0
@RichardWinters To tak samom można w drugą stronę. Nie można napisać, że się nie podoba? Jedynie co ton zamiast żałosna mogłem napisać słaba.
0
@Nazio_87 Czyli nie można wyrazić swojej opinii. :D Jeśli komuś się podoba to super, musi się podobać?
0
Żałosna jest ta ceremonia. Olimpijczycy będą przypływać statkami, wow jesteśmy oryginalni! Większość występów artystycznych tanie i bez smaku. Momentami klimaty wesołego miasteczka.
1
@bartas97 Przehajpowany piłkarz. Poza tym nikogo to tutaj nie obchodzi. Nie wiem po co wstawiać coś od ASa. :D
0
Wasza ulubiona postać z Dragon Ball?
1
@KrychaFCB Na tych Igrzyskach to będzie się działo, nie koniecznie sportowo.
0
Jak najlepiej nazwać trio Williams, Lewy, Yamal? WLY czy YLW brzmi głupio.
0
Jazda z tą Argentynką!
1
@marcin62 Z czym się nabrali? Jak on jeszcze meczu nie zagrał? Nikt tu nie mówił o kontuzjach. Ta kontuzja oznacza, że w sezonie będzie grał słabo i co chwile kontuzja?
0
Czemu już dziś s ą mecze w piłkę, jak Olimpiada startuje za 2 dni?
0
Przypuśćmy Jaga przechodzi FCSB lub Maccabi i zostaję jedna runda, w której pewnie jakaśv Sparta czy Fenerbahce? I tak w ogóle ile jest wolnych miejsc do awansu LM? Mniej czy więcej niż w poprzednim formacie?
0
@mkord Ale we eliminacjach
3
@kuz To nie Legia.
13
Flick będzie miał ciężko zatrzymać Jagiellonie!
0
@mordini123 Powinien go pod podpalić skręconym blancikiem.
0
I to jest piękna zmiana herbu!
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/452622794_891114533043969_3248034334060870088_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=yJ8vrGYIzCcQ7kNvgEgbyYX&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AYCSaxNL_Am_QZE_g0NMA4M_HZfZ1wBWQxLW-NRvLjrjxg&oe=66A4765A
0
Z tych transferów Legii, to które są najciekawsze?
3
Masakra jak po Euro zmieniło się spojrzeniem ci doń Olmo,, chłop zagrać 3 dobre mecze i jest świetny. Moim zdaniem to duże ryzyko, że to bzie mega niewypał. Tyle było pieprzenia o tym DOP a pewnie nikogo nie kupią. Jeśli kupią Olmo zamiast DP to będzie kur** jakaś komedia!
3
heh
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451351970_1066421538205425_2261609981170197264_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=NZyGOoi7b1MQ7kNvgETig6b&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&oh=00_AYAygwdIB-m8jvK3pa-T95Xo0QXViOqqv4mA8wbx_oHncg&oe=669DAD03
0
Co robił Kylian w wieku Yamala?
2
@Kapitan hawk Piękna ta pomoc Realu!
0
@Atlas Dlaczego Bellingham wyżej?
0
@Firestone Tylko, że on większość meczy grał po 20 min do tego kontuzja. Ogólnie w PL zagrał 21 meczy z czego najwięcej po 45-71 min, z 15 spotkań jak nie więcej grał po max 25 min do tego kontuzja j utrata rytmu meczowego, to nie jest żadna kompromitacja. Jakby zagrał z 15 meczy po 90 min czy w pierwszym składzie i strzeli 2 gole to byłaby kompromitacja. Ale nawet jeśli mu nie wyszło i miał słaby sezon to, znaczy, że się skompromitował? Od kiedy słaby sezon piłkarza oznacza kompromitacje..
Skąd może wiedzieć jak będzie wyglądać w innym otoczeniu. Nie lepiej dać mu szansę niż sprzedawać za 5 mln? Powiedź mi dlaczego niby nie spróbować? Skąd ta pewność, że nie będzie np. świetnym rezerwowym? Z resztą zobaczymy po okienku transferowym czy będzie miejsce.