@Faro 50 mln za 18 latka, który zagrał jeden dobry sezon w tylko niezłej lidze, zdecydowanie za dużo, a to raczej kot w worku. Dobrze, że Barca ma takich a nawet lepszych za darmo.
@kondziu88 Przecież z Szkocją i Węgrami zagrał świetnie, z Szwajcarią przyzwoicie, z Danią tylko nieźle, jedynie z Hiszpanią słabo, poza tym pamiętajmy, że on ma 35 lat, w Barcelonie też będzie miewał takie mecze, ale ja jestem o niego spokojny, że będzie naszym kluczowym ogniwem. Do tego wszystkiego to były tylko 5 meczy. Na pewno powinien dostawać więcej odpoczynku, Xavi go zajeżdżał. Poza tym, to żaden wyznacznik jak może grać w Barcelonie. Niemcy nie grają tym samy system co Barca, poza tym jeszcze niw wiemy jak będzie grać Flick.
@Encore Niby jak? Argentyna: Mundial 2014: Finał Copa America 2015: Finał Copa America 2016: Finał Mundial 2018: 1/8 Copa America 2019: Półfinał Copa America 2021: Finał Mundial 2022: Finał Copa America: Już półfinał
Francja grająca w trzech rozgrywkach ma jeden mniej finałów od Argentyny, która gra w dwóch rozrywkach. Ogólnie Argentyna ma Mistrzostwo Świata oraz Mistrzostwo swojego kontynentu, Francja Mistrzostwo Świata i ani razu nie wygrała na swoim kontynencie i do tego Liga Narodów.
0
Gdyby sędzia nie był debilem, to Carvalaj by dziś grał. Po doliczonym czasie dostał czerwo. Do tego brak Pedriego.
0
Spokojnie, Hiszpania w tą obronę będą wchodzić jak w masło.
1
Niech się cieszą. Jazda z nimi!
1
Bo nie ma maski hah
7
Pomnik Mańka XD
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/450233056_491194790088892_8896139069760782882_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=Wq9pBD8HwIAQ7kNvgE1d_Dl&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&oh=00_AYBD7DQsu_MOJPf8jXRNAMhNyJGeTsVHCKs-mcfexCXSKw&oe=6692FDFC
1
@Faro 50 mln za 18 latka, który zagrał jeden dobry sezon w tylko niezłej lidze, zdecydowanie za dużo, a to raczej kot w worku. Dobrze, że Barca ma takich a nawet lepszych za darmo.
0
@kondziu88 Przecież z Szkocją i Węgrami zagrał świetnie, z Szwajcarią przyzwoicie, z Danią tylko nieźle, jedynie z Hiszpanią słabo, poza tym pamiętajmy, że on ma 35 lat, w Barcelonie też będzie miewał takie mecze, ale ja jestem o niego spokojny, że będzie naszym kluczowym ogniwem. Do tego wszystkiego to były tylko 5 meczy. Na pewno powinien dostawać więcej odpoczynku, Xavi go zajeżdżał. Poza tym, to żaden wyznacznik jak może grać w Barcelonie. Niemcy nie grają tym samy system co Barca, poza tym jeszcze niw wiemy jak będzie grać Flick.
1
@LukaszFan Holandia nic tu nire przepchała.
0
Coś pięknego! Keba zakręcony! Do domu!
0
@BenyBlade I co tego?
0
Xavi tylko został łączony z Barcą i gra kupę.
6
Kręcić ten Kebab!
1
Za takie granie Bellingham ni ch.. nie dostanie ZP. A jak dostanie (jeśli wygra Euro) to będzie jednak z najsłabszych ZP w Historii.
0
Wchodzi Messi! Będzie golazo!
3
@FcPortoFan1999 To najgorsza.
1
Najlepsza opcja na finał Hiszpania - Holandia.
1
Oby przynajmniej Holandia przejechała się po Turcji.
0
@MesQueUnClub96 Nir będzie karnych, Szwajcaria gol w 93 lub 119.
0
Bellingham pięknie wyjaśniony.
0
@TaleOfUs Na Euro najgorsza 9 obok Robercika.
0
Komentarz usunięty
1
Dawać mnie Ekstraklasę!
6
Tragiczne zrobiło się to Euro.
6
Jaka żółta hah nie można dotknąć gwiazdeczki kur*.
0
@Encore Niby jak? Argentyna:
Mundial 2014: Finał
Copa America 2015: Finał
Copa America 2016: Finał
Mundial 2018: 1/8
Copa America 2019: Półfinał
Copa America 2021: Finał
Mundial 2022: Finał
Copa America: Już półfinał
Francja grająca w trzech rozgrywkach ma jeden mniej finałów od Argentyny, która gra w dwóch rozrywkach. Ogólnie Argentyna ma Mistrzostwo Świata oraz Mistrzostwo swojego kontynentu, Francja Mistrzostwo Świata i ani razu nie wygrała na swoim kontynencie i do tego Liga Narodów.
0
@BoRoWieC Przecież Portugalia bawiła się się z obroną Francji. Kounde wczoraj miał problemy. Ja bardziej obawiam się o obronę Hiszpanii.
1
@Bzyczekk Oby nigdy w Barcelonie!
4
Dzisiaj Szwajcaria lekko 2-0.
1
Ciekawa co dziś bandyta Bellingcham odwali.
0
@nuevojugador To jest inny typ zawodnika, będzie odczuwalny jego brak w pomocy.