5 lipca 2024, 23:06
1
Ronaldo jeszcze bardziej żałosny niż Robercik. Ten strzał Ronaldo :D Jak z okręgówki, albo jak kto woli z ligi pustynnej. Jota by soczyście przypierdolił po ladę. Martinez brawo! On w ogóle nie wpuści Diego. Chłop nie ma jaj.
5 lipca 2024, 22:50
0
Niny Francja takie zajebiste pokolenie, ale kreatywnych pomocników ni hu hu.
5 lipca 2024, 22:48
3
Nie lubię dziada ale Pepe to jest kozak!
5 lipca 2024, 21:33
13
Mbappe przy Yamalu na tym Euro to popierdółka.
5 lipca 2024, 21:04
Tylko Pedri i Carvalaj nie zagrają w półfinale?
5 lipca 2024, 21:00
Mbappe do do domu i piękny dzień z Euro!
5 lipca 2024, 20:28
@matirix20 Jak można tych zawodników porównywać XD
5 lipca 2024, 20:27
Bardzo dobrze, że mm nie dał karnego, i tak już na maxa pomógł Szwabom (czerwony Toni).
5 lipca 2024, 20:20
Gdzie Wy chcecie karnego? :D
5 lipca 2024, 20:11
Joselu gol i Złota Piłka!
5 lipca 2024, 19:44
7
Moim zdaniem głupota łysego, że ściągnąć Nico i Yamala. Hiszpania straci gola i w dogrywce będą w czarnej dupie.
5 lipca 2024, 19:26
5
Wielki Kroos % na tym Euro.
5 lipca 2024, 19:24
Co kur*, Yamal. Niemcy strzelą i łysy się przejdzie z Moratą i Rekin w ataku. Niech przynajmniej Hiszpańskie drewno zmieni.
5 lipca 2024, 19:14
Szwabiki dawać dawać faulować!
5 lipca 2024, 18:11
@Litman Co ty pieprzysz? Ta kontuzja to przez świński faul. Tu nic nie ma tego, że jest szklanką.
5 lipca 2024, 18:06
2
Jaksa świnia z tego Kroosa!
5 lipca 2024, 15:58
Jak tam z transferem Nicosia? Jest szansa na fichado?
3 lipca 2024, 12:04
@Faro Nie koniecznie. Wystarczy, że Anglia czy Niemcy nie wygra Euro.
2 lipca 2024, 23:27
@AmigoBlancos Tak ja Turcja i Ajustria, to oby nie, ciśgłę bronienie się i dwa/trzy strzały ..
2 lipca 2024, 22:49
skurr,. teraz będzie leżał. tfu
2 lipca 2024, 22:44
Szkoda będzie Austrii, grają i wiele lepszy futbol, Turcja to jeden wielki chaos i fart.
2 lipca 2024, 22:24
Jazda z kebabem!
2 lipca 2024, 22:20
Dawać finał Hiszpania - Turcja, zabawa Nico & Lamine i 5-1
2 lipca 2024, 22:15
Ale ta obrona Turcji to jest gówno. Oby to Austria odrobiła, ale jeśli nie to Pomarańcza przejedzie się po nich.
2 lipca 2024, 22:11
@Culer9002 Ja mam na myś,li, że tylko ukręcić kebababa. Nie porównuję.
2 lipca 2024, 21:26
Austria kręcić tego kebaba!
2 lipca 2024, 21:11
@okiemtypera_lucaxx95 Za duża stawkęz? Graty!
2 lipca 2024, 19:53
Holandia jak zagra x Anglią to może ich pyknąć. Finał Hiszpania - Holandia, dla mnie bardzo spoko.
2 lipca 2024, 19:40
Mieć takie piłkarza jak Frimpong i z niego nie korzystać. Koeman XD
2 lipca 2024, 19:24
Uwielbiam Gakbo! Wiadomo Liverpool. Wczoraj także tylko mental zjebał.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ronaldo jeszcze bardziej żałosny niż Robercik. Ten strzał Ronaldo :D Jak z okręgówki, albo jak kto woli z ligi pustynnej. Jota by soczyście przypierdolił po ladę. Martinez brawo! On w ogóle nie wpuści Diego. Chłop nie ma jaj.
0
Niny Francja takie zajebiste pokolenie, ale kreatywnych pomocników ni hu hu.
3
Nie lubię dziada ale Pepe to jest kozak!
13
Mbappe przy Yamalu na tym Euro to popierdółka.
0
Tylko Pedri i Carvalaj nie zagrają w półfinale?
0
Mbappe do do domu i piękny dzień z Euro!
0
@matirix20 Jak można tych zawodników porównywać XD
1
Bardzo dobrze, że mm nie dał karnego, i tak już na maxa pomógł Szwabom (czerwony Toni).
0
Gdzie Wy chcecie karnego? :D
0
Joselu gol i Złota Piłka!
7
Moim zdaniem głupota łysego, że ściągnąć Nico i Yamala. Hiszpania straci gola i w dogrywce będą w czarnej dupie.
5
Wielki Kroos % na tym Euro.
0
Co kur*, Yamal. Niemcy strzelą i łysy się przejdzie z Moratą i Rekin w ataku. Niech przynajmniej Hiszpańskie drewno zmieni.
0
Szwabiki dawać dawać faulować!
0
@Litman Co ty pieprzysz? Ta kontuzja to przez świński faul. Tu nic nie ma tego, że jest szklanką.
2
Jaksa świnia z tego Kroosa!
0
Jak tam z transferem Nicosia? Jest szansa na fichado?
0
@Faro Nie koniecznie. Wystarczy, że Anglia czy Niemcy nie wygra Euro.
0
@AmigoBlancos Tak ja Turcja i Ajustria, to oby nie, ciśgłę bronienie się i dwa/trzy strzały ..
0
skurr,. teraz będzie leżał. tfu
0
Szkoda będzie Austrii, grają i wiele lepszy futbol, Turcja to jeden wielki chaos i fart.
3
Jazda z kebabem!
0
Dawać finał Hiszpania - Turcja, zabawa Nico & Lamine i 5-1
5
Ale ta obrona Turcji to jest gówno. Oby to Austria odrobiła, ale jeśli nie to Pomarańcza przejedzie się po nich.
0
@Culer9002 Ja mam na myś,li, że tylko ukręcić kebababa. Nie porównuję.
0
Austria kręcić tego kebaba!
0
@okiemtypera_lucaxx95 Za duża stawkęz? Graty!
1
Holandia jak zagra x Anglią to może ich pyknąć. Finał Hiszpania - Holandia, dla mnie bardzo spoko.
0
Mieć takie piłkarza jak Frimpong i z niego nie korzystać. Koeman XD
0
Uwielbiam Gakbo! Wiadomo Liverpool. Wczoraj także tylko mental zjebał.