1

Ronaldo jeszcze bardziej żałosny niż Robercik. Ten strzał Ronaldo :D Jak z okręgówki, albo jak kto woli z ligi pustynnej. Jota by soczyście przypierdolił po ladę. Martinez brawo! On w ogóle nie wpuści Diego. Chłop nie ma jaj.

0

Niny Francja takie zajebiste pokolenie, ale kreatywnych pomocników ni hu hu.

3

Nie lubię dziada ale Pepe to jest kozak!

13

Mbappe przy Yamalu na tym Euro to popierdółka.

0

Tylko Pedri i Carvalaj nie zagrają w półfinale?

0

Mbappe do do domu i piękny dzień z Euro!

0

@matirix20 Jak można tych zawodników porównywać XD

1

Bardzo dobrze, że mm nie dał karnego, i tak już na maxa pomógł Szwabom (czerwony Toni).

0

Gdzie Wy chcecie karnego? :D

0

Joselu gol i Złota Piłka!

7

Moim zdaniem głupota łysego, że ściągnąć Nico i Yamala. Hiszpania straci gola i w dogrywce będą w czarnej dupie.

5

Wielki Kroos % na tym Euro.

0

Co kur*, Yamal. Niemcy strzelą i łysy się przejdzie z Moratą i Rekin w ataku. Niech przynajmniej Hiszpańskie drewno zmieni.

0

Szwabiki dawać dawać faulować!

0

@Litman Co ty pieprzysz? Ta kontuzja to przez świński faul. Tu nic nie ma tego, że jest szklanką.

2

Jaksa świnia z tego Kroosa!

0

Jak tam z transferem Nicosia? Jest szansa na fichado?

0

@Faro Nie koniecznie. Wystarczy, że Anglia czy Niemcy nie wygra Euro.

0

@AmigoBlancos Tak ja Turcja i Ajustria, to oby nie, ciśgłę bronienie się i dwa/trzy strzały ..

0

skurr,. teraz będzie leżał. tfu

0

Szkoda będzie Austrii, grają i wiele lepszy futbol, Turcja to jeden wielki chaos i fart.

3

Jazda z kebabem!

0

Dawać finał Hiszpania - Turcja, zabawa Nico & Lamine i 5-1

5

Ale ta obrona Turcji to jest gówno. Oby to Austria odrobiła, ale jeśli nie to Pomarańcza przejedzie się po nich.

0

@Culer9002 Ja mam na myś,li, że tylko ukręcić kebababa. Nie porównuję.

0

Austria kręcić tego kebaba!

0

@okiemtypera_lucaxx95 Za duża stawkęz? Graty!

1

Holandia jak zagra x Anglią to może ich pyknąć. Finał Hiszpania - Holandia, dla mnie bardzo spoko.

0

Mieć takie piłkarza jak Frimpong i z niego nie korzystać. Koeman XD

0

Uwielbiam Gakbo! Wiadomo Liverpool. Wczoraj także tylko mental zjebał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?