0

Nie co w tej kadrze robi Slisz.

1

Kompletnie nie rozumiem czemu zamiast Salamona gra Dawidiowicz i Slisz za Romanczuka. Chyba, że kontuzja.

2

I co kur*a? Zesrali się..
Pięknie! Do oboju Orzełki! Wchodzi Lewy i robimy mój wynik (3-1).

2

Ewidentny brak Lewego w ataku. Ale wiadomo Robercik blokuję kadrę. :D

0

@ACMaldini3 Czy ja mówię, że nie grają fatalnie? Ale gadanie, że już się zesrali i już są s kończeni jest żaółosne.

0

@mextexperu W naszej Barcelonie bywały takiej mecze.

2

11 min a Wy pierdolicie, że się już zesrali.. A jak Polska wyrówna to będziecie się podniecać.

2

Skończy się 3-1 dla Polaków. Róbcie screeny!

1

Cucu na tym Euro wygląda bardzo spoko.

0

Aj Nicuś marzenie..

0

Beznadziejny mecz Bellinghama.

0

@Stinger_ Dla mnie Gundogan wygląda jeszcze lepiej. Możesz mieć inne zdanie.

9

Gundogan na ten moment najlelszy pomocnik na tym Euro, a nie jakieś Bellinghamy.

0

@Aferzysta No w staku zajebiście grają, jakbym widział Barce.

0

Kreciki to biorą.

0

Lion? Kto to? ; )

1

@Faro To brawo dla młodego.

0

@Faro Rzeczywiście był taki najlepszy na boisku? Czy tylko piękny gol zadecydował? :D

0

@Arden Mówie o porównywanie talentu.

0

@MesQueUnClub_87 Obyy, ale cholera wie. :)

3

Guler Turecki Messi :D Guler lepszy od Yamala hah Porównywanie Gulera do talentu Nessiego to jakiś żart. Strzelił dziś pięknego gola i niczym większym nie zachwycał, poza tym, że ma świetną technikę, a to że młody piłkarz w tych czasach z jakimś talentem ma świetnego technikę to nic nadzwyczajnego.

Płaczecie jak dzieci, bo wybrał Real a nie Barce, no ale przecież straciiśmy nowego Messiego. :D

1

@Deviler Jak najbardziej potrzebny! y. Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że w meczu z Holandią mega brakowa o Lewandowskiego Jeśli ktoś uważa, że nasza dobra gra w meczu z Holandią była spowodowana brakiem Roberta to brak słów.. Na szczęście Lewy będzie dostępny na mecz z Austrią, a Probierz nie jest głupoty żeby z niego nie skorzystać.

0

Mbappe zszedł z boiska?

0

@DonCarletto Przecież napisałem - "raczej".

2

Anglia ma takich piłkarzy a gra takie gówno. :D
Oby tylko kiedyś Guardiola przypadkiem nie trafił do kadry Anglii. O z nich zrobiłby wielkiego potwora. Ale raczej na szczęście, to się nigdy nie wydarzy.

4

Jednak ten pomysł z Probierzem nie był taki zły. Mam nadzieję, że nie będziemy znów zwalniać trenera. Niech poprowadzi kadrę w eliminacjach do MŚ. A Wy jak to widzicie? Mi tą kadrę ogląda się znacznie przyjemniej niż za Brzęczka czy Michniewicza. Oczywiście nie jestem w pełni zadowolony czy zachwycony.

1

Tu skończy się 1-1.

1

@Aferzysta Bez przesady.

3

Bellingham wypuścił sobie piłki a się podniecają hah

0

@kigani Jak najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?