Guler Turecki Messi :D Guler lepszy od Yamala hah Porównywanie Gulera do talentu Nessiego to jakiś żart. Strzelił dziś pięknego gola i niczym większym nie zachwycał, poza tym, że ma świetną technikę, a to że młody piłkarz w tych czasach z jakimś talentem ma świetnego technikę to nic nadzwyczajnego.
Płaczecie jak dzieci, bo wybrał Real a nie Barce, no ale przecież straciiśmy nowego Messiego. :D
@Deviler Jak najbardziej potrzebny! y. Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że w meczu z Holandią mega brakowa o Lewandowskiego Jeśli ktoś uważa, że nasza dobra gra w meczu z Holandią była spowodowana brakiem Roberta to brak słów.. Na szczęście Lewy będzie dostępny na mecz z Austrią, a Probierz nie jest głupoty żeby z niego nie skorzystać.
Anglia ma takich piłkarzy a gra takie gówno. :D Oby tylko kiedyś Guardiola przypadkiem nie trafił do kadry Anglii. O z nich zrobiłby wielkiego potwora. Ale raczej na szczęście, to się nigdy nie wydarzy.
Jednak ten pomysł z Probierzem nie był taki zły. Mam nadzieję, że nie będziemy znów zwalniać trenera. Niech poprowadzi kadrę w eliminacjach do MŚ. A Wy jak to widzicie? Mi tą kadrę ogląda się znacznie przyjemniej niż za Brzęczka czy Michniewicza. Oczywiście nie jestem w pełni zadowolony czy zachwycony.
0
Nie co w tej kadrze robi Slisz.
1
Kompletnie nie rozumiem czemu zamiast Salamona gra Dawidiowicz i Slisz za Romanczuka. Chyba, że kontuzja.
2
I co kur*a? Zesrali się..
Pięknie! Do oboju Orzełki! Wchodzi Lewy i robimy mój wynik (3-1).
2
Ewidentny brak Lewego w ataku. Ale wiadomo Robercik blokuję kadrę. :D
0
@ACMaldini3 Czy ja mówię, że nie grają fatalnie? Ale gadanie, że już się zesrali i już są s kończeni jest żaółosne.
0
@mextexperu W naszej Barcelonie bywały takiej mecze.
2
11 min a Wy pierdolicie, że się już zesrali.. A jak Polska wyrówna to będziecie się podniecać.
2
Skończy się 3-1 dla Polaków. Róbcie screeny!
1
Cucu na tym Euro wygląda bardzo spoko.
0
Aj Nicuś marzenie..
0
Beznadziejny mecz Bellinghama.
0
@Stinger_ Dla mnie Gundogan wygląda jeszcze lepiej. Możesz mieć inne zdanie.
9
Gundogan na ten moment najlelszy pomocnik na tym Euro, a nie jakieś Bellinghamy.
0
@Aferzysta No w staku zajebiście grają, jakbym widział Barce.
0
Kreciki to biorą.
0
Lion? Kto to? ; )
1
@Faro To brawo dla młodego.
0
@Faro Rzeczywiście był taki najlepszy na boisku? Czy tylko piękny gol zadecydował? :D
0
@Arden Mówie o porównywanie talentu.
0
@MesQueUnClub_87 Obyy, ale cholera wie. :)
3
Guler Turecki Messi :D Guler lepszy od Yamala hah Porównywanie Gulera do talentu Nessiego to jakiś żart. Strzelił dziś pięknego gola i niczym większym nie zachwycał, poza tym, że ma świetną technikę, a to że młody piłkarz w tych czasach z jakimś talentem ma świetnego technikę to nic nadzwyczajnego.
Płaczecie jak dzieci, bo wybrał Real a nie Barce, no ale przecież straciiśmy nowego Messiego. :D
1
@Deviler Jak najbardziej potrzebny! y. Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że w meczu z Holandią mega brakowa o Lewandowskiego Jeśli ktoś uważa, że nasza dobra gra w meczu z Holandią była spowodowana brakiem Roberta to brak słów.. Na szczęście Lewy będzie dostępny na mecz z Austrią, a Probierz nie jest głupoty żeby z niego nie skorzystać.
0
Mbappe zszedł z boiska?
0
@DonCarletto Przecież napisałem - "raczej".
2
Anglia ma takich piłkarzy a gra takie gówno. :D
Oby tylko kiedyś Guardiola przypadkiem nie trafił do kadry Anglii. O z nich zrobiłby wielkiego potwora. Ale raczej na szczęście, to się nigdy nie wydarzy.
4
Jednak ten pomysł z Probierzem nie był taki zły. Mam nadzieję, że nie będziemy znów zwalniać trenera. Niech poprowadzi kadrę w eliminacjach do MŚ. A Wy jak to widzicie? Mi tą kadrę ogląda się znacznie przyjemniej niż za Brzęczka czy Michniewicza. Oczywiście nie jestem w pełni zadowolony czy zachwycony.
1
Tu skończy się 1-1.
1
@Aferzysta Bez przesady.
3
Bellingham wypuścił sobie piłki a się podniecają hah
0
@kigani Jak najbardziej.