@ViscaelBarca2007 Możesz z miejsca wymienić na piłkarza który równie da ci wielką jakość, nie zawsze wszystko musi być takie ciężkie. Często bywa również tak, że nowy piłkarz z miejsca ma kapitalny sezon, i jest twoim kluczowym ogniwem. Oczywiście równie diobrxe może być tak jak ty mówisz. Zobaczymy jak to ogarną. Akurat w tym klubie robią wszystko rozsądnie. Wątpię, że w najbliższych latach City nie będzie faworytem do wygrania LM.
@ViscaelBarca2007 Nadal mają świetną obronę, kapitalnego Rodriego, Foden, Haaland to mimo wszystko kapitalny napastnik, wystarczy, że wyciągną skrzydłowego i pomocnika z wyższej, a duża kasa to ułatwia.
@mekston Zobaczymy jakiego będą wyglądać składy, kto jak będzie grać. Na tym etapie ciężko powiedzieć. Real będzie mocnym faworytem do wygrania, ale City także. Nawet jak ta dwójką odejdzie, to City będzie mogło spokojnie kupić już gotowego świetnego piłkarza, Nie wierzę, że Rudy odchodzi a w jego miejsce przychodzi piłkarz ala Doku potrzebuję trochę czasu.
@panczo Nie chodzi mi o gdybanie, po prostu mam na myśli to, że Reali ttymi punktami odjechała głównie prze słabą postawę Barcy z słabymi rywalami i nie tylko. Nie "wygraliśmy z Granadą bo mamy za słaby skład", no chyba oszalałeś. My takie meczy z tym składem powinniśmy wygrywać po 3-0, my dostawaliśmy 5 goli od Villarrealu, z lepszym trenerem i lepszą taktyką spokojnie byśmy walczyli o mistrza do ostatnich kolejek. Tak przegraliśmy z Realem ale po wyrównanych meczach, więc nie gadaj, że był poza zasięgiem. Przy lepszej taktyce i lepszym przygotowaniu fizycznym (nam w 75 często brakowało sił) te mecze były do wygrania. Jak Real nie funkcjonował? Wygrali ligę i LM. Trzonem zespołu w tym sezonie także nadali byli ci bardziej wiekowi. Możesz tak uważać, że długo poczekamy na mistrza, ale moim zdaniem niekoniecznie. Za dwa trzy lata w futbolu potrafi się sporo zmienić.
@BarcaToSensZycia Mamy tylko gorszy atak. Gdy nie było jeszcze Kyliana to dwa lata temu zdobyliśmy mistrzostwo, w tym rok gdy doszedł Jude dwa mecze w lidze graliśmy jak równy, skończyliśmy z -10, gdzie traciliśmy pkt z totalnymi leszczami, a te mecz powinnty być wygrywane łatwo i przyjemnie. To jak daleko na odjechali to się okaże w tym sezonie, w tym minionym sezonie doskonale wiesz jak graliśmy głównie przez Xaviego.
@panczo Jakie poza zasięgiem? Wyszystarczyło wygrywać z tymi słabeuszami i nie było takiej przepaści. My z tym składem powiniśmy grać znacznie lepiej i z taką Granadą wygrywać łatwo i przyjemnie, tylko Xavi po prostu się nie nadawał. Same mecze z Realem graliśmy jak równy z równy, to pokazuję, że jak najbardziej był w zasięgu, te mecze mogły pójść i w tą drugą stronę. Real będzie silniejszy, a Barca także może być silniejsza, bo przychodzi zwyczajnie lepszy trener, a nie można wykluczyć, że Flick doskonale to ogarnię i będziemy grać świetną piłkę.
@krajana Mamy gorszy tylko przód a nie cały skład. Jak nie mogą? Pedri, Gavi, Cubarsi, Balde, Yamal, Fermin spokojnie mogą wchodzić na jeszcze wyższy poziom, już nie rób z nas jakiś średniaków. Jeśli Flick dobrze to poukłada to nie ma co się bać, za Xaviego gdzie wiadomo jak graliśmy graliśmy jak równy z równym, gdzie Real miał Viniego i Judę, teraz gdy przychodzi Flick jest na to jeszcze większa szansam, nawet jeśli doszedł Mbappe.
Ciekawe jakie planuję City transfery na przyszłe lata, Jak nie będzie rudego i Silvty, to skład City nie powoła, O sile ataku mogą stanowić Wiking, Foden, pan łydka (moim za kilka lat powinni go sprzedać), Doku, dość cieniutko. Obrona bardzo spoko, w środku pola praktycznie tylko Rodri. Ogólnie jestem ciekaw jak City będzie wyglądasz za 2-3 lata. Mogli by tak mieć słabszy okres, bo nuda w tej Anglii.
@KrwawiaceoczyVEB Jak nic się nie zmieni. Spokojnie może to poprawić. Z resztą wystarczy, że drugi obrońca to ma, najwiejze to żeby być świetnym w destrukcji, ustawieni się, decyzji, szybkości, decyzji. To nie jest jakimś wielki problem. Zagrał z 5 słabych spotkań, gdzie nazsza obrońca ogólnie słavbo funkcjonowała.
Jeszcze ludzie się zdziwią jak sprzedamy Araujo za marną kasę i skończymy z obrońcą ala Lenglet. Masakra jak ludzie nagle zrobili z Araujo totalnego średniaka, bo miał słabszym czas i zawalił mecz z PSG. Do tego robienie z niego mentalne zero przez sytuacje z Gundoganem i słabą reakcje na zawalenie meczu. Jeśli dla wielu jedna sytuacja jest wyznacznikiem to szkoda gadać. Zawsze trzeba postępować odpowiednio?
Niestety tutaj na LR gdy zawodnik ma słabszy czas to jest często poza klubem i jest wyśmiewany, a jak idzie to jest bogiem. Tak samo było z Kounde gdy był po formą był sprzedawany jak śmieć, gdy odzyskał formę wszystko się zmieniło.
Co do kontraktu to zobaczymy jak to się skończy, nie mam zamiaru oceniać na podstawie gazet, Jeśli będzie mu chodziło tylko o hajs to droga wolna.
0
@Cukson A tak z ciekawości dla bez Cubarsiego? ;)
0
@ViscaelBarca2007 Możesz z miejsca wymienić na piłkarza który równie da ci wielką jakość, nie zawsze wszystko musi być takie ciężkie. Często bywa również tak, że nowy piłkarz z miejsca ma kapitalny sezon, i jest twoim kluczowym ogniwem. Oczywiście równie diobrxe może być tak jak ty mówisz. Zobaczymy jak to ogarną. Akurat w tym klubie robią wszystko rozsądnie. Wątpię, że w najbliższych latach City nie będzie faworytem do wygrania LM.
0
@ViscaelBarca2007 Nadal mają świetną obronę, kapitalnego Rodriego, Foden, Haaland to mimo wszystko kapitalny napastnik, wystarczy, że wyciągną skrzydłowego i pomocnika z wyższej, a duża kasa to ułatwia.
0
@mekston Zobaczymy jakiego będą wyglądać składy, kto jak będzie grać. Na tym etapie ciężko powiedzieć. Real będzie mocnym faworytem do wygrania, ale City także. Nawet jak ta dwójką odejdzie, to City będzie mogło spokojnie kupić już gotowego świetnego piłkarza, Nie wierzę, że Rudy odchodzi a w jego miejsce przychodzi piłkarz ala Doku potrzebuję trochę czasu.
0
@ViscaelBarca2007 Nawet jak Rudy odejdzie, to City i tak nadal ma szanse na walkę z Realem.
1
@Mixtape Kurcze chciałbym mieć twoją ekscytacje do futbolu. :)
1
@robsesh To życzeniowe myślenie żebyś poczuł się lelpiej :D
0
@panczo Nie chodzi mi o gdybanie, po prostu mam na myśli to, że Reali ttymi punktami odjechała głównie prze słabą postawę Barcy z słabymi rywalami i nie tylko. Nie "wygraliśmy z Granadą bo mamy za słaby skład", no chyba oszalałeś. My takie meczy z tym składem powinniśmy wygrywać po 3-0, my dostawaliśmy 5 goli od Villarrealu, z lepszym trenerem i lepszą taktyką spokojnie byśmy walczyli o mistrza do ostatnich kolejek. Tak przegraliśmy z Realem ale po wyrównanych meczach, więc nie gadaj, że był poza zasięgiem. Przy lepszej taktyce i lepszym przygotowaniu fizycznym (nam w 75 często brakowało sił) te mecze były do wygrania. Jak Real nie funkcjonował? Wygrali ligę i LM. Trzonem zespołu w tym sezonie także nadali byli ci bardziej wiekowi. Możesz tak uważać, że długo poczekamy na mistrza, ale moim zdaniem niekoniecznie. Za dwa trzy lata w futbolu potrafi się sporo zmienić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gall Może rzeczywiście tak będzie. Czas pokaże. Mimo wszystko wie więcej niż jakieś przecieki od dziennikarzy. Oczywiście może pioprzyć głupoty.
0
@BarcaToSensZycia Mamy tylko gorszy atak. Gdy nie było jeszcze Kyliana to dwa lata temu zdobyliśmy mistrzostwo, w tym rok gdy doszedł Jude dwa mecze w lidze graliśmy jak równy, skończyliśmy z -10, gdzie traciliśmy pkt z totalnymi leszczami, a te mecz powinnty być wygrywane łatwo i przyjemnie. To jak daleko na odjechali to się okaże w tym sezonie, w tym minionym sezonie doskonale wiesz jak graliśmy głównie przez Xaviego.
0
@Faro Mbappe grał w PSG bez mentalu tłumaczenie z dupy.
0
@Faro Bo nie jest i nigdy nie będzie. Obok Messiego to nigdy nawet blisko nie stanie. To nie jest żadne pocieszanie.
0
@panczo Jakie poza zasięgiem? Wyszystarczyło wygrywać z tymi słabeuszami i nie było takiej przepaści. My z tym składem powiniśmy grać znacznie lepiej i z taką Granadą wygrywać łatwo i przyjemnie, tylko Xavi po prostu się nie nadawał. Same mecze z Realem graliśmy jak równy z równy, to pokazuję, że jak najbardziej był w zasięgu, te mecze mogły pójść i w tą drugą stronę. Real będzie silniejszy, a Barca także może być silniejsza, bo przychodzi zwyczajnie lepszy trener, a nie można wykluczyć, że Flick doskonale to ogarnię i będziemy grać świetną piłkę.
2
@krajana Mamy gorszy tylko przód a nie cały skład. Jak nie mogą? Pedri, Gavi, Cubarsi, Balde, Yamal, Fermin spokojnie mogą wchodzić na jeszcze wyższy poziom, już nie rób z nas jakiś średniaków. Jeśli Flick dobrze to poukłada to nie ma co się bać, za Xaviego gdzie wiadomo jak graliśmy graliśmy jak równy z równym, gdzie Real miał Viniego i Judę, teraz gdy przychodzi Flick jest na to jeszcze większa szansam, nawet jeśli doszedł Mbappe.
0
@BORO_12 Czyli lipa.
1
@Coutinho007 A co dokładnie potrzeba żeby spełnić FPP?
0
@PIWOSZ89 Transfer Kyliana już wszystko przesądził. Ja bym już dał walkowery.
0
Jest w ogóle jakaś szansa na transfer Nico? Kontrakt z Nike ułatwił by ten transfer?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Świetny transfer, ale na mnie nie robi wrażenia. I co to od razu oznacza że coś sobie wmawiam?
1
Ciekawe czy po transferze na LR będzie większe oblężenie białych. Przynajmniej będzie weselnej. ;)
0
Dest tl wróci do Barcy? ;p
2
Ech jeszcze 56 dni do Barcelony Flicka.. Dobrze, że to Euro zbiję trochę czasu.
0
Ciekawe jakie planuję City transfery na przyszłe lata, Jak nie będzie rudego i Silvty, to skład City nie powoła, O sile ataku mogą stanowić Wiking, Foden, pan łydka (moim za kilka lat powinni go sprzedać), Doku, dość cieniutko. Obrona bardzo spoko, w środku pola praktycznie tylko Rodri. Ogólnie jestem ciekaw jak City będzie wyglądasz za 2-3 lata. Mogli by tak mieć słabszy okres, bo nuda w tej Anglii.
0
@KrwawiaceoczyVEB Jak nic się nie zmieni. Spokojnie może to poprawić. Z resztą wystarczy, że drugi obrońca to ma, najwiejze to żeby być świetnym w destrukcji, ustawieni się, decyzji, szybkości, decyzji. To nie jest jakimś wielki problem. Zagrał z 5 słabych spotkań, gdzie nazsza obrońca ogólnie słavbo funkcjonowała.
0
@Gall Ale ogólnie jesteś za sprzedaniem czy nie?
0
@sen Przecież nie oto chodzi. Tak jestem dzieckiem i zakładam, że do ma znaczenie w kwestii decyzji piłkarza. Tylko stwierdzam fakt jak jest na LR
0
@Coutinho007 Ciekawe jak ma Laporta odpowiedzieć Perezowi, jak finansoewo to jest przepaść. Według Ciebie czym ma odpowiedź?
5
Jeszcze ludzie się zdziwią jak sprzedamy Araujo za marną kasę i skończymy z obrońcą ala Lenglet. Masakra jak ludzie nagle zrobili z Araujo totalnego średniaka, bo miał słabszym czas i zawalił mecz z PSG. Do tego robienie z niego mentalne zero przez sytuacje z Gundoganem i słabą reakcje na zawalenie meczu. Jeśli dla wielu jedna sytuacja jest wyznacznikiem to szkoda gadać. Zawsze trzeba postępować odpowiednio?
Niestety tutaj na LR gdy zawodnik ma słabszy czas to jest często poza klubem i jest wyśmiewany, a jak idzie to jest bogiem. Tak samo było z Kounde gdy był po formą był sprzedawany jak śmieć, gdy odzyskał formę wszystko się zmieniło.
Co do kontraktu to zobaczymy jak to się skończy, nie mam zamiaru oceniać na podstawie gazet, Jeśli będzie mu chodziło tylko o hajs to droga wolna.