0

@Faro Mbappe grał w PSG bez mentalu tłumaczenie z dupy.

0

@Faro Bo nie jest i nigdy nie będzie. Obok Messiego to nigdy nawet blisko nie stanie. To nie jest żadne pocieszanie.

0

@panczo Jakie poza zasięgiem? Wyszystarczyło wygrywać z tymi słabeuszami i nie było takiej przepaści. My z tym składem powiniśmy grać znacznie lepiej i z taką Granadą wygrywać łatwo i przyjemnie, tylko Xavi po prostu się nie nadawał. Same mecze z Realem graliśmy jak równy z równy, to pokazuję, że jak najbardziej był w zasięgu, te mecze mogły pójść i w tą drugą stronę. Real będzie silniejszy, a Barca także może być silniejsza, bo przychodzi zwyczajnie lepszy trener, a nie można wykluczyć, że Flick doskonale to ogarnię i będziemy grać świetną piłkę.

2

@krajana Mamy gorszy tylko przód a nie cały skład. Jak nie mogą? Pedri, Gavi, Cubarsi, Balde, Yamal, Fermin spokojnie mogą wchodzić na jeszcze wyższy poziom, już nie rób z nas jakiś średniaków. Jeśli Flick dobrze to poukłada to nie ma co się bać, za Xaviego gdzie wiadomo jak graliśmy graliśmy jak równy z równym, gdzie Real miał Viniego i Judę, teraz gdy przychodzi Flick jest na to jeszcze większa szansam, nawet jeśli doszedł Mbappe.

0

@BORO_12 Czyli lipa.

1

@Coutinho007 A co dokładnie potrzeba żeby spełnić FPP?

0

@PIWOSZ89 Transfer Kyliana już wszystko przesądził. Ja bym już dał walkowery.

0

Jest w ogóle jakaś szansa na transfer Nico? Kontrakt z Nike ułatwił by ten transfer?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Świetny transfer, ale na mnie nie robi wrażenia. I co to od razu oznacza że coś sobie wmawiam?

1

Ciekawe czy po transferze na LR będzie większe oblężenie białych. Przynajmniej będzie weselnej. ;)

0

Dest tl wróci do Barcy? ;p

2

Ech jeszcze 56 dni do Barcelony Flicka.. Dobrze, że to Euro zbiję trochę czasu.

0

Ciekawe jakie planuję City transfery na przyszłe lata, Jak nie będzie rudego i Silvty, to skład City nie powoła, O sile ataku mogą stanowić Wiking, Foden, pan łydka (moim za kilka lat powinni go sprzedać), Doku, dość cieniutko. Obrona bardzo spoko, w środku pola praktycznie tylko Rodri. Ogólnie jestem ciekaw jak City będzie wyglądasz za 2-3 lata. Mogli by tak mieć słabszy okres, bo nuda w tej Anglii.

0

@KrwawiaceoczyVEB Jak nic się nie zmieni. Spokojnie może to poprawić. Z resztą wystarczy, że drugi obrońca to ma, najwiejze to żeby być świetnym w destrukcji, ustawieni się, decyzji, szybkości, decyzji. To nie jest jakimś wielki problem. Zagrał z 5 słabych spotkań, gdzie nazsza obrońca ogólnie słavbo funkcjonowała.

0

@Gall Ale ogólnie jesteś za sprzedaniem czy nie?

0

@sen Przecież nie oto chodzi. Tak jestem dzieckiem i zakładam, że do ma znaczenie w kwestii decyzji piłkarza. Tylko stwierdzam fakt jak jest na LR

0

@Coutinho007 Ciekawe jak ma Laporta odpowiedzieć Perezowi, jak finansoewo to jest przepaść. Według Ciebie czym ma odpowiedź?

5

Jeszcze ludzie się zdziwią jak sprzedamy Araujo za marną kasę i skończymy z obrońcą ala Lenglet. Masakra jak ludzie nagle zrobili z Araujo totalnego średniaka, bo miał słabszym czas i zawalił mecz z PSG. Do tego robienie z niego mentalne zero przez sytuacje z Gundoganem i słabą reakcje na zawalenie meczu. Jeśli dla wielu jedna sytuacja jest wyznacznikiem to szkoda gadać. Zawsze trzeba postępować odpowiednio?

Niestety tutaj na LR gdy zawodnik ma słabszy czas to jest często poza klubem i jest wyśmiewany, a jak idzie to jest bogiem. Tak samo było z Kounde gdy był po formą był sprzedawany jak śmieć, gdy odzyskał formę wszystko się zmieniło.

Co do kontraktu to zobaczymy jak to się skończy, nie mam zamiaru oceniać na podstawie gazet, Jeśli będzie mu chodziło tylko o hajs to droga wolna.

0

@karolszymek Skąd możesz wiedzieć, że będzie dominacja? Może być ale nie musi, nie wiesz też co będzie za np. 3 lata.

0

@MesQueUnClub_87 Jak nie pobije, 70 to minium ;p

0

@FioletoweOczy Niby dlaczego go mamy sprzedać? Po co pozbywać się bardzo dobrego obrońcy. Tak sprzedać i postawić na kogoś z szkółki :D Zajebisty plan. Jedyny sens sprzedania to za wielką kasę. Spłycanie Araujo do visca el barca, i zatrzymanie viniego jest żałosne. Chłop wielokrotnie ratował nam dupsko, zawsze jest walczakiem i zostawia serce na boisku, w ost latach i teraz jest nie wiele takich nie ma. Robisz z niego jakiegoś totalnego leszcza, Tak samo jak wszyscy robią z niego zero mentalne po jednej sytuacji. Jak jesteś ciąglę świetny to jesteś bogiem, jak masz gorszy czas podziękować i skasować.

0

Ciekawe ile Mbappe strzeli goli w lidze Jaki jest w ogóle rekord?

0

@mientusek1407 Kurde sorry. :D Ja założyłem, że Ty masz moje słowo za debilstwo. Cóż odcieło myślenie. Teraz mam sam bekę z siebie.xD Dobrej nocy.

0

@Arden Ja, pieprze serio? Przecież to nie jest na poważnie.. Mam o qielen więcej problemów (chociażby walkę z chorobą), żeby to był problem. Oczywiście zauważyłeś już ten komentarz i robisz z tego nie wiem co. Jeśli myślisz, że kwestie futbolu, zawodnika czy jakieś komentarze ba LR mogą być życiowymi problemami to szkoda gadać. Widocznie zakładasz wszystkich na starcie za odklejeńców. Kompletnie nie rozumiem w jakim celu ten komentarz?

0

@mientusek1407 Wcześniej napisałeś, że tak piszą debile, oczywiście nie napiszesz o co dokładnie Ci chodziło. Wychodzi, na to że trzeba się bać, zakładać, że każdy mecz 5-0 na łeb, w lidze -30, a mistrzostwo za 8 lat. Nie wiem o Ci chodzi, napisałem realne rzeczy i fakty. To co do Yamala, to wychodzi na to, że tu trzeba tłumaczyć jak dzieciom i trzeba było napisać "chyba będzie". Niemiej jednak zakładam, że będzie przekotem, bo niby dlaczego ma okazać się np. Bojanem.

Co ost przed żółwiem?

0

@creativeopinion Mamy się stać Milanem jak rok temu zdobyliśmy mistrza. Do United to nam daleko. Niby dlaczego ma być taki Milan hah? :D Oni się tułali po 7/10 miejscach w lidze, United nadal. Tak sobie mów.

To, że Barca po Messim mało wygrywa, to nie przez to że go nie ma, tylko przez to jak Bartomeu zniszczył Barcę. Jeśli sytuacja klub się poprawi, a raczej na pewno się poprawi to spokojnie Barca będzie rywalizować z Realem, a kiedy to czas pokaże. Barca z Messiego czy bez niego potrafi i potrafić będzie wygrywać. Nic się nie sprawdza z tym, że jak Messim odejdzie to Barca się skończy, to chyba oczywiste, że Barca przestała wygrywać gdy klub był zniszczony pod względem finansów i to ma o wiele większe znaczenie niż brak Leo. Piszesz tak jakby te problemy nie miała wpływu a Barca bez niego nic nie osiągnęła.

1

@oleoleole Serio porównujesz Pereza z Laportą.. W odmiennych sytuacjach..

0

@korn234 Bo ty wiesz ile ktk faktycznie będzie zarabiać. :D

2

Jedno jest pewne podczas meczów Realu z Kylianem trzeba będzie się ewakuować. ;p Zleci się chorda wielbicieli i będzie masowe spuszczanie się. Ależ mi brakuję LR gd Ronaldo grał w Realu.. Teraz raczej bekowania nie będzie ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?