12

Z 3-5 lat będziemy mieć jeszcze lepszego Mbappe i wychowanego u siebie ;)

Nie wiem jak Wy ale ja jeszcze bardziej czekam na starcie z Realem. To gadanie, że będą nas gwałcić tu gruba przesada, żeby jeszcze wszyscy się nie zdziwią, a przede wszystkim kibice Realu. Ogarnięty trener spokojnie jest w stanie zatrzymać Real tak jak ich dwie błyskawice. Flick może być taki trenerem, a do tego ma na czym budować, za cholerę nie mamy gorszej pomocy i obrony a to też jest istotne. A w dalszej przyszłości możemy mieć lepszy, finanse w pewnym momencie się poprawią, a do tego mamy mnóstwo talentów. Nie ma co się bać. Jeśli mamy się badać to po co grać? Zakładanie już teraz porażek po 5-0 i straty punktowej -30, jest po prostu dziecinadą.

Z tym że Real będzie wszystkich ,lał Europie to już w ogóle niektórzy odlatują, takie City spokojnie może z nimi rywalizować, a są jeszcze inne kluby, które fakt mają gorsze składy ale stać na walkę z Realem, oczywiście ta wielka będzie ciężka, ale będzie do wygrania. Jeśli ktoś myśli, że Real będzie jechał klasowych rywali po 3/4-0, to się głęboko przeliczy, to nie jest wszystko takie proste i oczywiście. To nie jest fifa.

1

@Stinger_ Niby dlaczego City ma mniejsze szansę od Realu?

2

@bartekvisca Wcale to nie jest takie oczywiste. zCzas pokaże.

0

W przyszłym sezonie Real największy faworyt LM? Czy ktoś ma podobne szanse?

2

@Jakchcesz My mając Nessiego - Suareza i Neya nie wygrywaliśmy łatwo i przyjemnie z rywalami z wyższej półki. Spokojnie może walczyć z Realem (oczywiście musimy się poprawić, a Flick może to zrobić). Będą mieć mocny skład ale nie można ich się bać, jeśli mamy się ich bać to po co w ogóle grać? Piłkarza na szczęście tak do tego nie odchodzą. Mnie to jeszcze bardziej ekscytuję. Z tym jak to Real będzie nas gwłałcić to duża przesada i bezsensowne myślenie, bo nie wiemy jak kto będzie wszystko wyglądać.

1

@Oskar00 Każdy atak można zatrzymać. Kompletnie nie rozumiem tego strachu już teraz, poczekamy zobaczymy d pierwszego meczu, ja tam nie mogę się doczekać tego meczu, śmieszne jest twierdzenie, że dojadą nas 5-0 zwłaszcza na tym etapie. Nie mam zamiaru bać się Realu, tym bardziej właśnie chcę tego pojedynku. Już nie przesadzajmy, to futbol a nie fifa.

0

@mordini123 ok, dzięki.

0

Te KMŚ do których się nie dostaliśmy, to jest co innego niż te KMŚ gdzie gra zwycięzca LM, Copa Libertadores itd.? Nadal zwycięzca LM będzie rozgrywka te "tradycyjne" KMŚ? Czy już tego nie będzie?

0

Jeśli Mbappe w Realu to proponuję rzucić białą flagę i nie zaczynamy ligi i tak nie mamy szans... Oby nasi piłkarze tak się nie bali Realu jak i kibice bo rzeczywiście będziemy przegrywać po 5-0. Po co już siać "panikę" czy strach? Nie lepiej poczekać na chociaż połowę sezonu.

0

@Stinger_ Już bez przesady z tym strachem, z Xavim gdzie graliśmy przeciętnie byliśmy blisko półfinału. To, że możemy nie wygrać LM w najbliższych 3 latach nie jest strachem, obecnie najważniejsze to wrócić do normalności. Co do Realu to nie zapominajmy o City, oni spokojnie mogą tak samo walczyć o wygrywanie LM.

Mbappe kosmiczne wzmocnienie, ale z tym Endrickiem to ciężko oceniać, nie koniecznie musi być kocurem, może zaczynać tak słabo jak Vini i nie koniecznie się poprawić i wejść na wyższy poziom.

0

@Emhyr Tu mogę się mylić. Niemiej jednak ostatnio fizycznie dobrze wyglądaliśmy pewnie z 7 lat temu, chyba w ost sezonie Enrique kolorowo z tym nie było. Jeśli teraz za Flicka nie będzie w tym poprawy, to chyba nigdy się nie doczekamy. Jakoś jestem spokojny że w tym aspekcie będzie duża poprawa, a jak zrobimy jakieś konkretne transfery i poprawimy taktykę to może być bardzo spoko. Myślisz, że tylko jest szansa kupić DP z wyższej półki czy np. transfer Nico jest realny?

0

@Encore No nie powiedziałbym, Jak Brazylia nie wygra Copa a Niemcy wygrają to Kroos jak najszybciej może wygrać, Modric dostał za wicemistrzostwo świata i LM, więc Kroos z Euro, LM i mistrzostwem także może dostać. Kylian jak wygra Euro to nie ma szans z Vinim, brak LM.

0

@Emhyr Jest to jak najbardziej realne. Z Realem można powalczyć, tylko potrzeba jakości w przygotowaniu fizycznym, taktycznym czy mentalnym oraz woększa świeżość w naszej grze, a nie ciągle to samo. Wreszcie przychodzi ktoś dla kogo przygotowanie fizyczne ma ogromne znaczenie. Xavi, Setien, Koeman czy Valeverde w tym wyglądali kiepsko. Obronę i pomoc (nowy DP) ma potencjał na świetne granie, w ataku mogą być większę problemy, choć może przesadzam.

0

@ricardo0705 Camavinga, Valverde :D Oczywiście przód sztos, a obrona najlepsza w historii.

0

@HighestInTheRoom Camavinga, Tchouameni, Valverde kompletnie nie nie powala, reszta tak, choć jest sporo klubów, które mają porównywalną obronę jak nie lepszą, atak i Judę robi wrażenie.

O mistrzostwie pewnie zadecyduję bezpośrednie mecze zakładając, że Barca Flicka nie będzie tracić pkt z ogórkami tak jak Barca Xaviego. Trzeba skupić się na sobie, moim zdaniem spokojnie możemy powalczyć, oczywiście nie z taką grą jak tym sezonie, i muszą być konkretne transfery. Wątpię, że będziemy z Realem przegrywać 3/5-0. Mie przesadzałbym z tym7 czarny i scenariuszami tworzonych przez wiele osób. Oczywiście nie twierdzę, że łomot od Realu czy strata z -12-15 jest niemożliwa.

0

Kroos - LM, Mistrzostwo i Euro da mu ZP?

1

@AmigoBlancos Podziwiam, że chciało Ci się to sprawdzać. ;) Na szczęściem i tak nigdy nie będzie stać obok Leo, którym nie był clownem. Z tym wiekiem 23 to też trochę pomyliłem. Lepiej porównywać do wieku 24, Vini ma za miesiąc i parę dni będzie miał 24, czyli jak dostanie ZP to w wieku 24, Messi w wieku 23 2 a w wieku 24 s aż 3 (kosmos , nie wierzę, że ktoś to powtórzy).

0

@Marcelinho99 Śmieszny jesteś z tym Xavim, b gry w 10 spokojnie byłby awans. W tym przypadku piłkarze dali dupy.

4

Trzeba przyznać, że Vini w wieku 23 lata, sporo już wygrał. 3x mistrzostw i 2x LM i teraz niestety s ą bardzo realne szansę na ZP. Szkoda, że chłop nie potrafi się zachować. I jeszcze robienie z siebie męczennika. Wiele na tym traci. Mam nadzieję, że nie zdobędzie MŚ bo zaraz będzie stawianie go obok Messiego czy Ronaldinho, co będzie śmieszne.

Tak z ciekawości ile Messi miał LM, mistrzostw oraz ZP w wielki 23 lat? Ja za cholerę nie będę tego pamiętać. :D

0

@malicinho Dokładnie tak. Wiadomo brawa dla Realu, ale Lm nigdy nie będzie dobry wyznacznikiem, że jesteś najlepszy, teraz i zawsze działo to bardziej jako wygranie najbardziej prestiżowych rozgrywek. Jeśli b bedzie większy hajs, to spokojnie może powstać coś rgakiegk o czym mówisz. UEFA nie musi mieć nic do gadania.

1

Do Flicknety tylko 58 dni! ;)

0

https://www.fcbarca.com/user/Dari0G" class="author__name"> @Dari0G No i oczywiście żadnej rzeczowej odp. :D Z resztą mnie nie obchodzi co ty myślisz, i tak nie wiesz jak jest.

0

@Arno Na samym końcu to i tak rozrywka. Dla mn6ie traktowanie piłki jak coś najważniejszego czy jak religię to jest przesada.

0

@Dari0G Ty znasz mnie lepiej. Jeśli uważasz, że przeżywam wygraną Realu LM to się mylisz. No, ale Ty jesteś w mojej głowie. Traktuję futbol jak rozrywkę, oglądam 2 trzy mecze w tygodniu, Barca to ci innego, jedynie w futbolu co mnie jeszcze jakoś rusza to właśnie te bardzo znaczące porażki Barcy. Jeśli nie wierzysz na słowo to trudno, tylko nie wiem po co bym miał kłamać.

Jakie komentarze? Pisałem m.in. i o superlidze (gdzie doceniam dominacje Realu) statystyce wygranych LM przez piłkarzy Realu, gdzie mówię, że mi to przeszkadza albo, że poro klubów by się znalazło, które by wygrały z Realem co jest faktem. Ogólnie po meczu 5 komentarzy w ty 2 swoje a nie odp. Rozumiem jeszcze jakby coś umniejszał, a nic takiego nie robię

Wymyślasz. Pokaż mi te komentarze. @Arno

0

@Arno Do klubu nie futbolu. Czy ja mówię, że przeżywanie to coś złego? To, że mnie średnio rusza np. wygrana Realu, to nie znaczy, że nie rozumiem osób, które mają np. ból dupska. Chodzi tylko o to, że dla wielu piłka jest najważniejsza w życiu jest dużą przesadą.

0

@lntrowertyk Co m Barcelona do Ronaldo?

0

@barcelonaLM Czylui dla idiotów.

2

@Herato No i co z tego? Tylko jakaś tam statyska. Poza tym to, że Modric , Kroos czy Nacho ma aż tyle mi nie przeszkadza. Jedynie ten Carvalaj.

1

Masakra jak niektórzy traktują futbol jakby był najważniejszy na świecie. :D Dla mnie to rozrywka, przywiązanie do danego klubu, czy tak zwana "miłość". Prawda jest taka, że połowa świata ma kompletnie wywalone na futbol. Nie ma co przesadzać. ;)

Ogólnie jedziemy kolejny sezon jak nowy sezon serialu. Ten będzie niemiecki. ;)

0

@FcPortoFan1999 Tylko w takiej super lidze kluby by więcej zarabiały i to w tedy będzie przyciągać. Coś z tego, że za kibice będą protestować duża część będzie za, poza tym nikt nie będzie patrzył na kibiców, i tak będą oglądać. Ja się nie dz2 jaj za 5 lat nie będzie LM. Jak największe kluby się dogadają to UWFA nie będzie miała nic do powiedzenia. najważniejsza jest kasa nic więcej, żaden romantyzm, historia czy kibic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?