@BORO_12 Wątpię żeby ter Stegen chciał iść do Arabii, ale kto wie. Nadal jest ,w świetnym wieku i na pewno jest ambitny, spokojnie mógłbym grać np. w Arsenalu. Bułka ma 1 bardzo dobry sezon (chyba, że się mylę), nie jest to jakiś pewny transfer,
@Kuba_1 Ta wszśędzie XD Niby gdzie jeszcze? Trochę to żałosne, że spadasz z ligi a robisz takie coś, bardziej beka z Granady. Szukasz "problemu" w niczym. Powini jechać ze swoim trenerem.
@Encore Może zaskoczy, jego pierwszy sezon nie był taki słaby. Niemiej jednak i tak zero oczekiwań na nowy sezon dopóki on tu jest. Szkoda, że Laporta go trzyma na siłę, może Xavi poszedłby to jakieś Celty i zaczął tam gezie powinien.
@Kubsoleon Szkoda, że to nikt nie widzi, a my z nimi wyglądaliśmy po prostu dobrze, tylko nie potrafiliśmy dojechać do końca meczu. Wiadomo jest lipa, ale nie jesteśmy totalnie beznadziejni, co pokazuje wyrównane mecze z tym wielkim i cudownym Realem. Szkoda, że z taką Gironą czy jakimś ogórkiem widać inne podejście zawodników.
Jak myślicie jak będą wyglądać nasze mecze z Realem jak dojdzie do nich Kylian i pewnie nie tylko? Będzie nas stać na wyrównany czy bardziej obawiacie się jakiś wyników ala 3-1, 4-0?
0
@tbas Co takiego jest źle?
0
Całkiem perzyjsmnie gramy. Dodać tylko Nico i nawet Guido zamiast Duńczyka i można śmigać.
1
@BORO_12 Jeśliby to pozwoliło na transfer Nico oraz DP (na wyższym poziomie niż Guido). To jestem na tak.
0
@BORO_12 Wątpię żeby ter Stegen chciał iść do Arabii, ale kto wie. Nadal jest ,w świetnym wieku i na pewno jest ambitny, spokojnie mógłbym grać np. w Arsenalu. Bułka ma 1 bardzo dobry sezon (chyba, że się mylę), nie jest to jakiś pewny transfer,
0
@malicinho A co Pedri nie kreuje? Tylko nie mów mi o tym kontuzje.
0
@mekston Czemu akurat 5? Jaka spojrzysz na ost 10 to My 5 Real 4.
1
@DonCarletto Czyli wspólny rekord jest. ;) Dobrze, że nie przebiliście ;p Atletico Wam to zabrało. ;)
1
@Kuba_1 Ta wszśędzie XD Niby gdzie jeszcze? Trochę to żałosne, że spadasz z ligi a robisz takie coś, bardziej beka z Granady. Szukasz "problemu" w niczym. Powini jechać ze swoim trenerem.
0
Pewnie Real ,leci po 99, przynajmniej nie pobiją 100 Barcy, chyba nikt więcej nie miał.
0
@Encore Może zaskoczy, jego pierwszy sezon nie był taki słaby. Niemiej jednak i tak zero oczekiwań na nowy sezon dopóki on tu jest. Szkoda, że Laporta go trzyma na siłę, może Xavi poszedłby to jakieś Celty i zaczął tam gezie powinien.
0
@mekston Dobrze tylko 10, mogło być z 15. Za 3/4 lata Lamine będzie jeszcze większym kozakiem ;) (nawet jest to realne).
0
Pewnie jak ogłoszą transfer Kyliana to w sklepach zabraknie pampersów i wiadomo kto je wykupi. :D Ja to się boje naszych transferów a nie Kyliana.
0
@Faro Padły te słowa nab konferencjii?
0
@Encore Nie koniecznie.
7
Pytanie w Familiadzie jacy są super bohaterzy a jakiaś babka Policeman :D
0
@Kubsoleon Ale napisałem jako na ławie.
0
@Mow_mi_Douglas Mnie tylko interesują jakieś doniesienia na tematv Nico.
0
A jakby zagrać takim ustawieniem w pomocy?
Simons/Pedri
Gundogan - DP?
0
@mekston Trzeba sobie zrobić maratony meczy albo skrótów Miami. Wiesz jak jest różnica między nimi?
0
@Kubsoleon W tym pirewszym było coś? Wiadomo to 3-2n to frakjerstwo, ale co tam kradzież gola to tylko płacz o sędziowanie. :D
0
@mekston Messi coraz bardziej zagrożony.
1
@Kubsoleon Szkoda, że to nikt nie widzi, a my z nimi wyglądaliśmy po prostu dobrze, tylko nie potrafiliśmy dojechać do końca meczu. Wiadomo jest lipa, ale nie jesteśmy totalnie beznadziejni, co pokazuje wyrównane mecze z tym wielkim i cudownym Realem. Szkoda, że z taką Gironą czy jakimś ogórkiem widać inne podejście zawodników.
1
@ranger3120 Moim zdaniem jesteśmy w stanie ppstawoać się Realu, ale ktoś na skrzydło i DP musi do nas dołączyć.
0
Jak myślicie jak będą wyglądać nasze mecze z Realem jak dojdzie do nich Kylian i pewnie nie tylko? Będzie nas stać na wyrównany czy bardziej obawiacie się jakiś wyników ala 3-1, 4-0?
0
@Antimadridista_WR Super będzie mecz, moim zdaniem takie 60-40.
0
Leverkusen czy Atalanta?
1
@AFA Przydałby się jeszcze Argentyńczyk na skrzydło i sekstet nasz. Na dwóch Messich jeszcze trochę poczekamy
5
@Arden To ona tu śpiewa? Nie zauważyłem.
0
@kuz Nie boli a wpływa na moje zdrowie. Może go pozwać do sądu?, Przy okazji nie zagra w finale.
1
@blakkudium Trudno, jest Guiu. Szkoda tylko kasy, Zobaczymy co jeszcze pokaże pre-sezon.