@Marcelinho99 Mnie to już wszystko bawi i śmieszy niż boli. To jest też mega popieprzone, że Neuer najlepszym piłkarz Bayernu w tym meczu robi takie coś XD W finale pewnie Real wygra pewnie po samobóju Hummelsa 97 minucie. A ,udzie nmówią, że to nie jest fart a mental.
@tomek8756 Na samą myśl Królewscy jest mi nie dobrze :D Cieszę się, że wybrałem Barcą, wolę te wszystkie chwile z Ronaldinho czy Messim, Guardiolą niż Real i dominacja w LM. Tak żyję przeszłością ;) Może i minimalistyczne, ale dla mnie Barca nie musi być pod względem statystyk najlepszym klubem w historii.
@Uukasz_93 Ogólnie co do tych transferów to mam wywalone na te plotki i kto przyjdzie, może jedynie nadzieja i zainteresowanie Nico mnie ciekawi. I tak nie liczę na bi c w przyszłym sezonie. Tu jakby przyszedł nawet jakiś Rodrigo to nic nie da, z Laportą i Xavvim zawsze będzie mydlenie oczu i momentami delikatny progres.
@daro22 Zależy od podejścia. Ja długo by się tym nie jarał (w moim życiu futbol to tylko mały zabijać czasu no i przywiązanie do Barcy) Za 3 lata i tak najważniejsze będzie aktualny sezon, a nie to co było.
@Cataloniec94 No jak nie fart? Przecież Manuel uratował Real. Co nie oznacza ,że Real nie zasłużył. Oczywiście gadanie, że Real wygrał tyle LM fartem jest żałosne i dziecinne, a,le takich komentarzy jest 1 na 50.
@Kaziol47 No jak nie? Real przegrywał i odrobił Barca także. Przecież głównie chodzi o to, że przegrywasz a ostatecznie wygrywasz, tak to odebrałem no chyba, że @Godlo miał co innego na myśli więc sorry. Poza tym Barca miała jeszcze gorzej wygrywała a potem przegrywała, więc tym bardziej wspomniany scenariusz nie koniecznie skońvztłoby się łomotem. Ogólnie wracając do głównego komentarza, to mała przypadków w których przegrywamy 1-0 i dostajemy kolejne 3.
@Szklaner No chyba, że tak Raphinha, Yamal, Nico i ten Torres (ciężko będzie sprzedać) na jakieś słabsze mecze wygląda bardzo spoko, poza tym Raphinha może grać na lewej a Nico na prawej. Tylko jak sprzedaż de Jonga i kupisz Nico, to skąd kasa na DP?
@RosjaninBut Ten Nico chyba ma klauzulę 40? Przypuśćmy Chelsea daję 80 (jest to realne), więc byłoby nas stać. No chyba, że z Nico się mylę. Niemiej jedna ja w ciemno biorę Sprzedaż Raphinhi i transfer Nico.
Jakby ktoś sypnął sporo kasę za Raphinhe i moglibyśmy kupić Nico to wchodzicie w to? Oczywiście wtedy Nico na lewą a na prawą musiałby ktoś przyjść żeby rotować się z Yamalem, ale to nie musiałby być jakiś kozak.
@Godlo Pieprzenie. Właśnie około tej minuty z PSG było 2-1 i co Xavi zrobił świetne zmiany i wygraliśmy 3-2. Widzisz tylko co sam chcesz widzieć. Ile było tych porażek w których przegrywaliśmy i nie potrafiliśmy tego odmienić? Pewnie podobna liczba w których potrafiliśmy odmnieniać wynik.
Oby tylko nie skończyło się jakimś 4-0 w finale. szkoda byłoby Dortmundu. Z jednej strony z Liverpoolem też miał mieć problem, a oni nic wielkie nie pokazali, może Dortmund skazywanyn na łatwą porażkę zaskoczy w tą drugą stronę.
@Katalonik97 Bez przesady, że tak zajebisty w ligowych meczach graliśmy jak równy z równy. Jak najbardziej można ich pokonać, Barcę na to stać, ale nie z Xavim.
@LukaszFan Dokładnie. Mnie też kiedyś mocno piekło. Teraz tylko jakieś lekkie zdenerwowania podczas meczu. To tylko futbol, dla mnie to już tylko rozrywka. Niestety nawet jak Barca zdobyła mistrza, to po kilku dniach zeszły emocje. Traktowanie futbolu jak religia to przesada, dla pół świata futbol jest po prostu obojętny. Ja to mam wrażenie, że dla niektórych futbol to w pewnym sensie wtyznacznik Świata. Najlepiej jak kibica pieczę gdy twój klub zawodzi, a nie gdy przeciwnik wygrywa.
@Adran360 Nikt raczej nie dobije do 10, wątpię, że LM będzie istnieć z 5-7 lat. Dla mnie ta Superliga byłaby świetna, w pewnie sposób futbol wszedł by w nowy etap. Jakby była taka Superliga to nie była by liczona razem z LM. Niech Real będzie królem LM, a w Super lidze walka od nowa. ;) Może tak będzie. Ogólnie nie wierzę, że futbiol długo taki zostanie jaki jest teraz.
@ACRAB95 Alaba pół sezonu grał, poza tym Nacho gra lepiej. Ciągle mieli świetnego Rudigera. Mieli kontuzje dwóch francuzów, ale nadal mieli czterech pomocników. (od 1/8 miał wszyskich pomocników). Największy problem to bramkarz.
W Barcelonie brak eter Stegena gdzie Pena był ręcznikiem, my mieliśmy momenty gdzie w pomocy był tylko Gundogan, Fermin, de Jong i Romeu, to się nazywa problem, na skrzydle mógł grać tylko dzieciak. A Ty tylko widzisz bełkot Xaviego. Xavi za cholerę nie miał mniejszych problemów, do tego Xvavi musi się wiele nauczyć a Catrrlo to stara wyga trenerska. Real nie ma zniszczonego klubu od środka.
Jak człowiek się dłużej zastanowi, że te może być 15 lm to w cholerę robi wrażenie. Chyba nikt nawet 8 nie ma. Dalii by tą Superligę, nuda jest w cholerę, ta nowa LM doda tylko trochę świeżości.
@Encore Co z tego, że zagrali słaby mecz? Real nie strzelił gola do 90 min. Co wynikało z tej lepszości? Manuel świetnie bronił, to nie było tak, że Real pudłował. Pio co mają mówić, że Real bgł lepszy, jak sędzia ich wydymał.
1
@Hindus Ale tu chodzi lo ilość.
5
@Marcelinho99 Mnie to już wszystko bawi i śmieszy niż boli. To jest też mega popieprzone, że Neuer najlepszym piłkarz Bayernu w tym meczu robi takie coś XD W finale pewnie Real wygra pewnie po samobóju Hummelsa 97 minucie. A ,udzie nmówią, że to nie jest fart a mental.
0
@Danny Gaucho Jak Guardiola będzie pracował tyle co Carlo to spokojnie mu odjedzie,.
0
@macio_944 Kiedy wygrywqał Real gdy transmitowali poza Polsatem?
1
@tristan87 I to jest wiadomość, a nie jakiś Real.
1
@tomek8756 Na samą myśl Królewscy jest mi nie dobrze :D Cieszę się, że wybrałem Barcą, wolę te wszystkie chwile z Ronaldinho czy Messim, Guardiolą niż Real i dominacja w LM. Tak żyję przeszłością ;) Może i minimalistyczne, ale dla mnie Barca nie musi być pod względem statystyk najlepszym klubem w historii.
0
@Uukasz_93 Ogólnie co do tych transferów to mam wywalone na te plotki i kto przyjdzie, może jedynie nadzieja i zainteresowanie Nico mnie ciekawi. I tak nie liczę na bi c w przyszłym sezonie. Tu jakby przyszedł nawet jakiś Rodrigo to nic nie da, z Laportą i Xavvim zawsze będzie mydlenie oczu i momentami delikatny progres.
0
@tristan87 Nie znam człowieka ;)
0
@daro22 Zależy od podejścia. Ja długo by się tym nie jarał (w moim życiu futbol to tylko mały zabijać czasu no i przywiązanie do Barcy) Za 3 lata i tak najważniejsze będzie aktualny sezon, a nie to co było.
0
Nie wiem w jakim celu w newsie jest dopisany Krychowiak. :D
0
@Szklaner W sumie to sprzedaż de Jonga ma większy sens, Raphinha więcej daję, a de Jong więcej zabiera.
0
@Cataloniec94 No jak nie fart? Przecież Manuel uratował Real. Co nie oznacza ,że Real nie zasłużył. Oczywiście gadanie, że Real wygrał tyle LM fartem jest żałosne i dziecinne, a,le takich komentarzy jest 1 na 50.
0
@Kaziol47 No jak nie? Real przegrywał i odrobił Barca także. Przecież głównie chodzi o to, że przegrywasz a ostatecznie wygrywasz, tak to odebrałem no chyba, że @Godlo miał co innego na myśli więc sorry. Poza tym Barca miała jeszcze gorzej wygrywała a potem przegrywała, więc tym bardziej wspomniany scenariusz nie koniecznie skońvztłoby się łomotem. Ogólnie wracając do głównego komentarza, to mała przypadków w których przegrywamy 1-0 i dostajemy kolejne 3.
2
@Bilon87 Nie no mocno suię zdziwię jak Real przegra, ale są scenariusze w których wygra Dortmund.
0
@Szklaner No chyba, że tak Raphinha, Yamal, Nico i ten Torres (ciężko będzie sprzedać) na jakieś słabsze mecze wygląda bardzo spoko, poza tym Raphinha może grać na lewej a Nico na prawej. Tylko jak sprzedaż de Jonga i kupisz Nico, to skąd kasa na DP?
0
@RosjaninBut Ten Nico chyba ma klauzulę 40? Przypuśćmy Chelsea daję 80 (jest to realne), więc byłoby nas stać. No chyba, że z Nico się mylę. Niemiej jedna ja w ciemno biorę Sprzedaż Raphinhi i transfer Nico.
0
@Szklaner Moim zdaniem z atakiem Rapinha, Lewy, Yamal wiele nie zdziałamy.
0
Jakby ktoś sypnął sporo kasę za Raphinhe i moglibyśmy kupić Nico to wchodzicie w to? Oczywiście wtedy Nico na lewą a na prawą musiałby ktoś przyjść żeby rotować się z Yamalem, ale to nie musiałby być jakiś kozak.
0
@Godlo Pieprzenie. Właśnie około tej minuty z PSG było 2-1 i co Xavi zrobił świetne zmiany i wygraliśmy 3-2. Widzisz tylko co sam chcesz widzieć. Ile było tych porażek w których przegrywaliśmy i nie potrafiliśmy tego odmienić? Pewnie podobna liczba w których potrafiliśmy odmnieniać wynik.
0
Oby tylko nie skończyło się jakimś 4-0 w finale. szkoda byłoby Dortmundu.
Z jednej strony z Liverpoolem też miał mieć problem, a oni nic wielkie nie pokazali, może Dortmund skazywanyn na łatwą porażkę zaskoczy w tą drugą stronę.
0
@Katalonik97 Bez przesady, że tak zajebisty w ligowych meczach graliśmy jak równy z równy. Jak najbardziej można ich pokonać, Barcę na to stać, ale nie z Xavim.
0
@masik86 Co w tym takiego? Widocznie rehabilitacja toczy się w odpowiednim sposłób.
1
@LukaszFan Dokładnie. Mnie też kiedyś mocno piekło. Teraz tylko jakieś lekkie zdenerwowania podczas meczu. To tylko futbol, dla mnie to już tylko rozrywka. Niestety nawet jak Barca zdobyła mistrza, to po kilku dniach zeszły emocje. Traktowanie futbolu jak religia to przesada, dla pół świata futbol jest po prostu obojętny. Ja to mam wrażenie, że dla niektórych futbol to w pewnym sensie wtyznacznik Świata. Najlepiej jak kibica pieczę gdy twój klub zawodzi, a nie gdy przeciwnik wygrywa.
1
@Adran360 Ja to się nie orientuję w tej SL, ale futbol pottzebuje czegoś nowego i nie wierzę, że nie powstanie nic nowego.
0
@Benz Ja nie mam na myśli, że Real przeszedł dzięki sędzią. Dla mnie Bayern odpda po babolu Manuela, z ,le;szej gry nic nie wynikło.
0
@Encore To nie jest takie proste.
3
@Adran360 Nikt raczej nie dobije do 10, wątpię, że LM będzie istnieć z 5-7 lat. Dla mnie ta Superliga byłaby świetna, w pewnie sposób futbol wszedł by w nowy etap. Jakby była taka Superliga to nie była by liczona razem z LM. Niech Real będzie królem LM, a w Super lidze walka od nowa. ;) Może tak będzie. Ogólnie nie wierzę, że futbiol długo taki zostanie jaki jest teraz.
0
@ACRAB95 Alaba pół sezonu grał, poza tym Nacho gra lepiej. Ciągle mieli świetnego Rudigera. Mieli kontuzje dwóch francuzów, ale nadal mieli czterech pomocników. (od 1/8 miał wszyskich pomocników). Największy problem to bramkarz.
W Barcelonie brak eter Stegena gdzie Pena był ręcznikiem, my mieliśmy momenty gdzie w pomocy był tylko Gundogan, Fermin, de Jong i Romeu, to się nazywa problem, na skrzydle mógł grać tylko dzieciak. A Ty tylko widzisz bełkot Xaviego. Xavi za cholerę nie miał mniejszych problemów, do tego Xvavi musi się wiele nauczyć a Catrrlo to stara wyga trenerska. Real nie ma zniszczonego klubu od środka.
4
Jak człowiek się dłużej zastanowi, że te może być 15 lm to w cholerę robi wrażenie. Chyba nikt nawet 8 nie ma. Dalii by tą Superligę, nuda jest w cholerę, ta nowa LM doda tylko trochę świeżości.
6
@Encore Co z tego, że zagrali słaby mecz? Real nie strzelił gola do 90 min. Co wynikało z tej lepszości? Manuel świetnie bronił, to nie było tak, że Real pudłował. Pio co mają mówić, że Real bgł lepszy, jak sędzia ich wydymał.