1

@ObiektywnyKibic121 W punkt. Nic mu nie umniejszam, ale to jest dramat, że to jest niby najlepszy piłkarz świata. Według mnie Yamal może być o wiele lepszy w wieku Kyliana.

3

@FCB24 Gra w 10 nie istotna.

0

@MesQueUnClub96 Boli i tyle.

2

Alę LR boli Robercik. Lewy taki goli to z 50 ma ;)

0

@P33ck Żaden problem ;p

4

Dortmund po LM idzie!

0

@Xxxbarca4ever No rzeczywiście. :D

0

@FCB_dimiC Tu masz racje.

0

Komentarz jak przy sparingu.

0

@Bilon87 Nie ma szans, że Bayern strzeli tylko jednego gola, słaba Barca strzeliła 2.

2

@NeroTFP1 Nigdy takiego drugiego nie będzie.. Aj aż człowiekowi przypomina się jak jeszcze się ,mocno pasjonował futbolem, teraz to już nie to samo, chyba wiek robi swoje. ;)

0

@Bilon87 Jakieś argumenty na to?

0

@Encore Chelsea 3 lata temu, chyba 5 la temu Ajax, to nie jest jak zwykle, to jak zwykle l panowało za Łysego. City to City, ale 2 razy oni chyba 2 Real.

0

@RosjaninBut To jest niebywałe, że Bayeren marnuje sytuacje, ale real oczywiście nie strzelili z normalnej akcji tylko Kim zachował się jak dzieciak. Jeśli Bayern będzie skuteczny to spokojnie może awansować. Bayern znaczniej lepiej wygląda w ataku, szkoda, że nie mają skuteczności jak Real.

0

@Encore No trok temu jakoś nie ;)

0

Tak na serio, dajecie szanse Bayernowi na awans?

0

@Uukasz_93 Mam tak samo, jestem już przesycony futbolem (oglądam tylko Barcę i jakiś jeden mecz z ligi angielskiej) jak i sukcesami, wiadomo chcę żebyśmy wygrywali, ale jeśli nie uda, to nie bede dramatyzował. Tak samo jak Real by wygrał LM to trudno, nie zamierza się tym przejmować.

Emocje podczas meczu są zawsze, ale po co futbolem psuć sobie np. humor. Dobrze, że gdy jarałem się futbolem to była era Ronaldinho, Messiego i Guardioli. Teraz jedynie czego najbardziej bym chciał, to, żeby Barcą grał przyjemnie dla oka. ;)

0

@HighestInTheRoom Real wcale u siebie nie jest taki mocny. Jakie 90-10 :D, 60-40 na luzie. Pewny awans bo zremisowali pierwszy mecz, pewny awans to byłby jakby wygrali 0-2.

0

@Traba727 Jakie sytuacje strzał Kroosa i Viniego, bez przesady z tą solidną obroną. No może nie gówniany a przeciętny.

To tylko gdybanie, i poza tym to była kapitalna interwencja Manuela (chyba po to jest bramkarz>), to nie było tak, że Kroos spudłował. Pogdybaj w drugą stronę to byłoby z 3/4-1, Bayern miał wiele świetny sytuacji, które były zmarnowali..

0

I tak jak miało być Real ma świetny wynik. Nie oglądam już dalej LM, chyba, że jakimś cudem Dortmund - Bayern. Najgorsze jest to, że Real gra gówno a ma 2-2. Niech wygrywają. Walić ten futbol.

0

Trzeba nadal na odwrót będzie 2-3.

0

Skończy się z 1-3. Śmieszne, że fauluj Musiałe i brak kartki, zaraz był faul Bayernu i od razu żółta. Trudbno niech przynajmniej szejków zatrzymają.

0

@Lucyfffer Civcho! Jestem za Bayernem.

0

Vamos Madritttt!

0

@okiemtypera_lucaxx95 Cierpienie przev Real, wygrają to wygrają.

0

@Pedri16Future A jakie to ma znaczenie?

2

@mekston Auba miałby już z 35 goli.

3

Ogólnie Lewy nadal het kapitalny w powietrzu. Niestety w tym sezonie wiele konkretnych piłka na głowę nie dostaję. A przecież Raphinha potrafi wkręcić na nosa.

0

@Chaoss Oby był kocurem. Ale nie chcę kolejnych

0

@MesQueUnClub_87 Roque i Guiu - potrójna korona!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?