0

Trzeba wycisz komentarz! Jaka muzyka by najlepiej pasowała do tego meczu? :D

3

@Gibbon_FCB Jakie numery lotto?

0

@takisobiektos No i co z tego? Co w tym śmiesznego? Ma dopiero 20 lat. :D Spokojnie może to dopracować,. W jego dalszym słabym progresie dużo zrobiła ta kontuzja w końcówce poprzedniego sezonu, a teraz miał kolejną. Oczywiście to nie jest istotne.. To tego mówisz o weryfikacja, na weryfikację to jeszcze sporo czasu. Wielu najlepszych bocznych obrońców w tym wieku nie "istniało" na poważnie.

0

@Emhyr Ja tan nie mogę się doczekać jego powrotu. Spokojnie jeszcze może wejść na mega wysoki poziom. Chłop ma 20 lat a wielu go tutaj skreśla. To normalne , że w tak młody wieku bywa spadek formy, do tego grał po ciężkiej kontuzji. Wiadomo ma głównie problemy z ostatnim podaniem z wrzutkami, spokojnie może to poprawić, śmieszne jest to, że ludzie z tego się śmieją, chłopak praktycznie co zaczął grać w poważnym futbolu. Teraz to jaką miał kontuzje? B zapomniałem?

2

@barcelonaLM Sprzedać de Jonga i te Rekiny i lecimy.

0

@AdrianJaniak Nie no żartuje.

4

@blakkudium Dobre i tyle, lepiej mieć DP nić nie mieć.

1

@blakkudium Tyle będzie gadania Zubi, Kimmich a skończy się na niczym.

0

@barcelonaLM Wyglądało to jakby splunął na Real heh

5

/photo/1
Dla mnie jeden z najpiękniejszych momentów tej edycji LM. Przynajmniej ten futbol potrafi jeszcze ucieszyć, i tu nie chodzi nawet o PSG, a po prostu o Marco. Skoda tych jego kontuzji, kto wie może by trafił kiedyś do Barcy .

0

@michasfcb89 To jest wiadome, ogólnie porównywanie jego do Messiego jest głupie, wystarcz spojrzeć na umiejętności Leo, nie umniejszająć Kylianowi.

0

@Stinger_ A skąd wiesz, że tak myśli? Przecież nie wyjdzie i nie powie, że równa się z Messi, a w głowie może mieć ckś innego.

0

@Stinger_ Z tymi piłki to nie ma być argument, same umiejętności to argument.

0

@Encore Pewnie tak jest. Ja tylko mówię, źe takie porównywanie zawsze było śmieszne.

1

@SkilledHydra16 Widać w tych słowach też dużo doświadczenia i wykorbionego charakteru. Szkoda, że Laporta na siłę trzyma Xaviego, dobrze by Xaviemu zrobiło pójście do małego klubu bez presji do którego nie dąży tak wielkiej miłości. Chciałbym bym go zobaczyć jak zachowuję się w innym klubie, oczywiście nie powiedziane, że w jakiejś Celtie też by odwalał te śmieszne akcje.

1

@Encore Klasę mu trzeba przyznać, ale dla mnie jest jednym z słabszych najlepszych piłkarzy świata, patrząc na ost pokolenia. Do poziomu Maradony, Messiego, Ronaldinho czy Neymara (brak MŚ tego nie zmieni) to mu daleko. Turbo przehajpowany nie jest, ale trochę na pewno. Ma nadal tylko 25 lat, więc czas pokaże jego całokształt. Zagra w LM w barwach Realu dwa kosmiczne sezony i już to wiele zmieni.

32

Kylian tak miał kosić te Złote Piłeczki, a na ten moment w wieku 25 ma 0. Messi chyba w jego wieku miał 3. Wątpię, że w swojej karierze zdobędzie więcej niż 2. W Realu? jakąś zdobędzie, ale wątpię że nagle wygra rok w rok. Poza tym za 4-5 lata w futbolu może się pojawić nie jeden większy kozak. Największe będą jeszcze z 2/3 szanse za pomocą Francji, ale to też nie takie proste.

Porównywanie Kyliana do Leo było, jest u będzie brakiem szacunku do GOATA. Zawsze mnie to bawiło.

0

@Fake69 City miało mnóstwo sytuacji i co odpadło, ale to nie wina Pepa, Xaviego już tak (nie bronie Xaviego). To pokazuje, że najlepszym się zdarzą, wielokrotnie tak wyglądają mecze, oczywiście nie twierdze, że Barca Xaviego nie oddaję meczów, bo oddała z Girioną i to w komediowy usposób Głowie w moim komentarzu chodzi oto, że obwinianie Lewego jest śmieszne, Suarez wielokrotnie marnował takie sytuacje. Kluczowe było czerwi, a nie ta sytuacja.

0

Oczywiście już Dortmund skreślony w potencjalnym finale z Realem. :D Największy argument Real nie przegrywa finałów. Teraz skreślanie Dortmundu na starcie, a jak wyrają finał to będzie podnieta Dortmundem.

0

@HavertzKai Śmieszne porównanie.

3

Potężny Kylian! :D Dortmund bieżę LM po golu Mareczka. ;)
Myślałem, że nie będę musiał oglądać finału LM, no ale jeśli Dortmund i Reus to trzeba będzie oglądać. Jutro okaże się czy finał będzie całkiem przyjemny (Bayern) czy wkurwiający (Real).

0

@vangoor No rzeczywiście, my mamy problemy z Valencia a Girona nas gwałci, już widzę jak klepiemy Dortmund. Dla nas Chelsea/United to by nie była autostrada.

1

Dembele co chciał teraz zrobić. :D Kur.. jaki to komediowym człowiek.

0

@AmigoBlancos Nawet jak będzie taki finał, to przecież wiadomo, że Real rozjedzie Borussię 5-0. Real miał spore problemy z Lipskiem to czemu nie z Dortmundem? Oczywiście Real nie przegrywa finałów i byłby sporym faworytem, a nie można nie dawać Dortmundowi szans.

0

@Fake69 Tak zwiniaj na Lewego bk przy wyniku 2-4 zmarnował. :D Grając w 10 był wynik dwumeczu 5-6. No ale przecież wiadomo, że jakby było 0-2 to czerwa by już nie była.

0

@bari_94 Głupie gadanie, spokojnie były by problemy nawet z lepszym trenerem. Niby skąd ta pewność? Jedynie co byłoby można lepiej przygotować to bronie. A My nie mamy jakiś świetnych obrońców, jedynie Kounde, który jest w świetnej formie.

1

@Kaamilos87 Bez przesady z tym wielkim frajerstwem, gra w 10 była kluczowa, poszedłbyś w atak to byśmy z 7 dostali, bronienie wyniku też ciężko, bo nasza obrona też średnio broni tym bardziej w 10. Oczywiście można było awansować. Niektórzy tego nie widzą, a jeszcze porównywanie niektórych do Livepoolu i Romy to już odlot. Spokojnie każdy większy klub, który ma lepszy skład miałby problem z awansem.

0

@Encore W sumie jutro także mecz o ZP, no chyba, że PSG jeszcze ogarnie. Jutro będzie bardzo wyrównany mecz.

0

@mekston Myślisz, że jakby Kane nastrzelał sporo goli i poprowadziłby Anglię po złoto i nie wygrałby LM to miałby szansę?

0

@Encore Zobaczymy jutro, jakv Bayern awansuje to Kanę będzie miał największą szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?