Myślicie, że na przestrzeni najbliższych lat w LM tymi największymi grubymi rybami, które będą mieć największe sza se na wygrywanie LM będą tylko City i Real, czy widzicie jeszcze kogoś? Oczywiście nie mówię, że nie będą się trafiać niespodzianki i czarne konie jak Dortmund czy kilka lat temu Ajax.
@VegetaPolska Gadać to sobie można. Nikt nie wie jak Kylian by do tego podszedł. Jakaś odp dziennikarzowi to żaden wyznacznik, no ale jak widać nie starali się i Kylian będzie gnębić Barcę.
@mesulete Ale masz problem, połowę osób tuta j przeczyta i zainteresuję w tym ja a druga połowa nie. Czy wszystkie artykuły muszą być poważne i związane z samym klubem? Ja lubię wejść tutaj i prxeczytać bardziej luźny artykuł. Poza tym to nie jest artykuł typy jak ktoś się ubrał czy kto bierze ślub itd.
@Azrik W swych najlepszych latach mało miał nieudanych. Gdy był w ostatnich latach bardzo często miał z tym problem, a to normalne w tym wieku, już nie grał rak świetnie.
@626 Więcej straconych goli bez tej dwójki to niemożliwy scenariusz. Kounde pewnie zagra na boku i co dalej, niby z Cubarsim, Martinezem, *Garcia?, *Faye (bo jak niby innaczej) mamy grać?. Jakbyśmy zostali z taką obsadzoną obroną to byłby dramat. 2 dzieciaków, Martinez, który ma słabe zdrowie, Garcia, który sieje chaosem.
Ogólnie trochę mnie dziwi, że takie City nawet nie powalczyło o Kyliana (chyba, że o czymś nie wiem), moim zdaniem Mbappe nie koniecznie musiałby w to nie pójść, kasa jeszcze większa, lepsza liga i według mnie liga angielska bardziej by mu pasowała do jego stylu gry. Gdyby liczył się dla niego tylko Real to być już dawno w nim był.
Oczywiście nie ma to już znaczenia, bo bycie Śmietanką to formalność. Szkoda tylko , że dla Barcy będzie sporym problemem, bo tak to go nie lubię i nie chciałbym go w City, Arsenalu czy Liverpoolu, a te kluby lubię oglądać w akcji.
@Kibic_83 Bo Real leje Granadę i Alaves hah. :D h Równie dobrze mogą męczyć bułę jak z Lipskiem. Po kim taki Real się przejechał w tym sezonie jak i w ostatnich meczach? Girona, Barca, której Villarreal ładował pięć goli, poza tym jakiemuś pewnie Getafe czy Almerii, dziś to Alaves.
Na jakie podstawie uważasz, że dostaną łomot? Tą formę Realu wyznaczają wygrane z Bayernem (w końcówce, po babolu), Mallorcą, Cadiz, Granadą czy Barcą z którą grali jak równy z równy. Nie ma szans, że Dortmund przegra 3/5-1. Jeśli Barca Xaviego potrafi grać jak z równy z równym z Realem to tym bardziej Dortmund w tak ważnym meczu. Dortmund potraf rozgrywać mecze z tymi lepszymi rywalami - Atletico, Milan, PSG, Bayern czy Leverkusen. Żałosne jest to lekceważenie i skreślanie Dortmundu na starcie, głównie przez kibiców. Śmietanki. Żeby jeszcze wiele osobą się nie zdziwiło jak sędzia będzie musiał pomóc a i to nie pomoże.
Masakra jak jest przepaść średniaków w Hiszpanii a w Angili. Pewnie większość by miała problem w Anglii się utrzymać. Alaves w ty meczu z Realem wyglądają jak amatorzy, pewnie jakieś Nottingham luźno by ich ograli. Strasznie spada poziom ligi hiszpańskiej, a pewnie będzie jeszcze gorzej. Dobrze, że już nie oglądam milka meczów w kolejce jak kiedyś.
@doc Szkoda kasy no ale trudno, ogólnie nie chcę już tych brazylijczyków, dawać mnie Argentyńczyków! Jest Guiu, przestańcie już płakać z tym Roque, i tak do końca nie wiecie jak jest. Jeszcze pewnie pójdzie do jakiegoś śtedniaka i okaże się plackiem, takiego transfery to często spore ryzyko, Endrick wcale nie musi być kotem.
@626 Christensen jest lepszy od Martineza i Garcia*, to ktoś z tej dwójki bardziej do sprzedania. Cubarsi, Araujo, Christensen, Kounde (częściej gra na boku) i do tego Faye czy Garcia/Martinez i jest idealnie. Kounde gra na boku dajmy Araujo dostaje kountuzji i jest dramacik.
@abram3k Za 100 to tak, ale za 50 to byłoby głupie, za taką kasę to by kupili jakieś odżuty. Jestem przekonany, że nikt tyle nie da, więc zakładam, że zostanie i się cieszę, Araujo, to nie jest jakiś średniak, nadal może być liderem naszej obrony jak i kapitanem. Jak Barca z Deco sprzeda go za 40-50 to będzie kompromitacja.
Tak samo mało tu rozsądnych z postawą Araujo, wiele osób nie pamięta ile razy nam uratował dupsko i robią z niego mentale zero, przez jedną sytuacje, co jest żałosne i głupie. Niestety tak jest na LR jak Kounde był pod formą to był wypędzany z klubu.
@Iniesta997 Po pierwsze napisałem całkiem i to jest fakt, bo tworzymy akcje i jest pomysł, w meczu z np. Bilbao czy Gironą tego nie było. W obronie nie mówię, że nie ma wylewu. Jeśli według Ciebie gramy słabo czy beznadziejnie to jesteś ślepy. Chyba, że chodzi ci o Guido, co nie jest śmieszne, bo Guido na pewno wyglądałby 2x lepiej niż nasz Duńczyk.
@BORO_12 Wątpię żeby ter Stegen chciał iść do Arabii, ale kto wie. Nadal jest ,w świetnym wieku i na pewno jest ambitny, spokojnie mógłbym grać np. w Arsenalu. Bułka ma 1 bardzo dobry sezon (chyba, że się mylę), nie jest to jakiś pewny transfer,
0
Myślicie, że na przestrzeni najbliższych lat w LM tymi największymi grubymi rybami, które będą mieć największe sza se na wygrywanie LM będą tylko City i Real, czy widzicie jeszcze kogoś? Oczywiście nie mówię, że nie będą się trafiać niespodzianki i czarne konie jak Dortmund czy kilka lat temu Ajax.
0
Lubicie naszego przyszłego kata Mbappe?
0
@VegetaPolska Gadać to sobie można. Nikt nie wie jak Kylian by do tego podszedł. Jakaś odp dziennikarzowi to żaden wyznacznik, no ale jak widać nie starali się i Kylian będzie gnębić Barcę.
1
@mesulete Ale masz problem, połowę osób tuta j przeczyta i zainteresuję w tym ja a druga połowa nie. Czy wszystkie artykuły muszą być poważne i związane z samym klubem? Ja lubię wejść tutaj i prxeczytać bardziej luźny artykuł. Poza tym to nie jest artykuł typy jak ktoś się ubrał czy kto bierze ślub itd.
1
@gapkinha Przecież ten artykuł jest kogoś innego, no chyba, że masz na myśli jakieś inne.
0
@Cvzx Powinien tak po tej katastrofie ns Anfield odejść. W swych najlepszych czasach nie zawodził, był kluczowy w sekstecie Guardioli.
0
@Azrik W swych najlepszych latach mało miał nieudanych. Gdy był w ostatnich latach bardzo często miał z tym problem, a to normalne w tym wieku, już nie grał rak świetnie.
0
@626 Więcej straconych goli bez tej dwójki to niemożliwy scenariusz. Kounde pewnie zagra na boku i co dalej, niby z Cubarsim, Martinezem, *Garcia?, *Faye (bo jak niby innaczej) mamy grać?. Jakbyśmy zostali z taką obsadzoną obroną to byłby dramat. 2 dzieciaków, Martinez, który ma słabe zdrowie, Garcia, który sieje chaosem.
No rzeczywiście Araujo ost wiele popełnił błędów.
0
@Danny Gaucho Hiszpańska to nie ma nawet podjzdu do polskiej ;) U nas 5-6 drużyn walczy o mistrzostwo.
0
@ViscaelBarca2007 Tego czy niw chciał to nikt na prawdę nie wie.
3
@Danny Gaucho Przy takim Linfield ten potężny Real to jakaś popierdółka.
2
Ogólnie trochę mnie dziwi, że takie City nawet nie powalczyło o Kyliana (chyba, że o czymś nie wiem), moim zdaniem Mbappe nie koniecznie musiałby w to nie pójść, kasa jeszcze większa, lepsza liga i według mnie liga angielska bardziej by mu pasowała do jego stylu gry. Gdyby liczył się dla niego tylko Real to być już dawno w nim był.
Oczywiście nie ma to już znaczenia, bo bycie Śmietanką to formalność. Szkoda tylko , że dla Barcy będzie sporym problemem, bo tak to go nie lubię i nie chciałbym go w City, Arsenalu czy Liverpoolu, a te kluby lubię oglądać w akcji.
0
@Kibic_83 Bo Real leje Granadę i Alaves hah. :D h Równie dobrze mogą męczyć bułę jak z Lipskiem. Po kim taki Real się przejechał w tym sezonie jak i w ostatnich meczach? Girona, Barca, której Villarreal ładował pięć goli, poza tym jakiemuś pewnie Getafe czy Almerii, dziś to Alaves.
Na jakie podstawie uważasz, że dostaną łomot? Tą formę Realu wyznaczają wygrane z Bayernem (w końcówce, po babolu), Mallorcą, Cadiz, Granadą czy Barcą z którą grali jak równy z równy. Nie ma szans, że Dortmund przegra 3/5-1. Jeśli Barca Xaviego potrafi grać jak z równy z równym z Realem to tym bardziej Dortmund w tak ważnym meczu.
Dortmund potraf rozgrywać mecze z tymi lepszymi rywalami - Atletico, Milan, PSG, Bayern czy Leverkusen. Żałosne jest to lekceważenie i skreślanie Dortmundu na starcie, głównie przez kibiców. Śmietanki. Żeby jeszcze wiele osobą się nie zdziwiło jak sędzia będzie musiał pomóc a i to nie pomoże.
0
Masakra jak jest przepaść średniaków w Hiszpanii a w Angili. Pewnie większość by miała problem w Anglii się utrzymać. Alaves w ty meczu z Realem wyglądają jak amatorzy, pewnie jakieś Nottingham luźno by ich ograli. Strasznie spada poziom ligi hiszpańskiej, a pewnie będzie jeszcze gorzej. Dobrze, że już nie oglądam milka meczów w kolejce jak kiedyś.
0
@P33ck Wyrywali ale przepychali,fgadaniem że byli cały sezon w formie to przesada.
1
Oby Dovbyk dziś strzelił z 2, przynajmniej ten bufon Jude nie będzie królem strzelców.
0
@doc Szkoda kasy no ale trudno, ogólnie nie chcę już tych brazylijczyków, dawać mnie Argentyńczyków! Jest Guiu, przestańcie już płakać z tym Roque, i tak do końca nie wiecie jak jest. Jeszcze pewnie pójdzie do jakiegoś śtedniaka i okaże się plackiem, takiego transfery to często spore ryzyko, Endrick wcale nie musi być kotem.
0
Można spokojnie stawiać na Hubercika?
@MesQueUnClub96
0
@Faro Jakby za Real nie dstały pieniądze.
0
@626 Christensen jest lepszy od Martineza i Garcia*, to ktoś z tej dwójki bardziej do sprzedania. Cubarsi, Araujo, Christensen, Kounde (częściej gra na boku) i do tego Faye czy Garcia/Martinez i jest idealnie. Kounde gra na boku dajmy Araujo dostaje kountuzji i jest dramacik.
1
@abram3k Za 100 to tak, ale za 50 to byłoby głupie, za taką kasę to by kupili jakieś odżuty. Jestem przekonany, że nikt tyle nie da, więc zakładam, że zostanie i się cieszę, Araujo, to nie jest jakiś średniak, nadal może być liderem naszej obrony jak i kapitanem. Jak Barca z Deco sprzeda go za 40-50 to będzie kompromitacja.
Tak samo mało tu rozsądnych z postawą Araujo, wiele osób nie pamięta ile razy nam uratował dupsko i robią z niego mentale zero, przez jedną sytuacje, co jest żałosne i głupie. Niestety tak jest na LR jak Kounde był pod formą to był wypędzany z klubu.
0
@abram3k Czyli sprzedać :D
0
@kigani No widzisz, a tak bida.
1
Masakra 1 rożny..
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTQxMzQ0ODc5NDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.NCPYfg3aPg_l_4gj9pyr5SBtKhSl4qZRY438iSQiLQQ&source=SB
0
@Iniesta997 Po pierwsze napisałem całkiem i to jest fakt, bo tworzymy akcje i jest pomysł, w meczu z np. Bilbao czy Gironą tego nie było. W obronie nie mówię, że nie ma wylewu. Jeśli według Ciebie gramy słabo czy beznadziejnie to jesteś ślepy. Chyba, że chodzi ci o Guido, co nie jest śmieszne, bo Guido na pewno wyglądałby 2x lepiej niż nasz Duńczyk.
0
@tbas Co takiego jest źle?
0
Całkiem perzyjsmnie gramy. Dodać tylko Nico i nawet Guido zamiast Duńczyka i można śmigać.
1
@BORO_12 Jeśliby to pozwoliło na transfer Nico oraz DP (na wyższym poziomie niż Guido). To jestem na tak.
0
@BORO_12 Wątpię żeby ter Stegen chciał iść do Arabii, ale kto wie. Nadal jest ,w świetnym wieku i na pewno jest ambitny, spokojnie mógłbym grać np. w Arsenalu. Bułka ma 1 bardzo dobry sezon (chyba, że się mylę), nie jest to jakiś pewny transfer,
0
@malicinho A co Pedri nie kreuje? Tylko nie mów mi o tym kontuzje.