0

10 min i Union Berlin zostaję w Bundeslidze!

0

@AFA Świetna iinterwencja, nie miej jednak potężny Kylian :D Wstawić tu Roberta i byłoby bekowanie.

3

@Arden Więcej od futbolu już nie potrzebuję, no chbs, że Polska mistrzem świata!

0

@Bulbulator Ale to pierwsze to pieprzenie, ;D Kibic Atletico będzie za Realem bo odpadli z Dortmundem w ćwierćfinale, gdy z Śmietanką "nienawidzą" się rok w rok. :D widocznie autor ma 12 lat. Sam ten zmontowany herb wygląda bez sensu i brzydko.

0

@kakusus Jeszcze mnie dobijasz. ;(

0

@Mixtape Oby tylko on nie został białym. No ale niestety takie 100mln to dla njch żaden problem. Może Carlo zostanie na dłużej w Realu, bo tym sezonie na bank zostanie. Do kiedy ma kontrakt Carlo?

0

Szkoda, źe za rok transfer Writza to tylko marzenie..

23

@arasz1819 Dla niektórych pewnie Xavi już stracił status legendy.

0

A gdzie gruby i jego telefony?

0

@PatrykBarca Alba jako motywator.

2

@pt9 Po tragedii z Romą Busquets powinien być sprzedany a kupiony Rodri, na luzie byłoby nas stać, no chyba, że był już w City, bo już nie pamiętam. Gdy się na niego patrzy to jest prawie jak kopiuj wklej Busi. Ogólnie w tamtych czas zabrakło ostrzejszych decyzji. Spokojnie wtedy mógłby biegać jak Bernardo Silva z porządnym trenerem. Masakra jak Bartomeu to wszystko spieprzył. Jak zwykle rozpisałem się nie na temat ;D

3

Nie śledziłem ost tabeli, ale widzę, że ładnie Valverde się zesrał ma finiszu w kwestii LM. Chyba, że wygra Białych LM daję 5 miejsce w LM?

0

@FabianekMrozek Jak dla mnie bardzo dobry kandydat, tu nie potrzeba wielkiego wirtuoza taktyczne. Pokaż mi lepszego kandydata niż Flick.

1

Co ten Mikołaj w tym roku tak szybko? Wchodzisz na LR a tu prezent ew postaci odejścia Xaviego. Oby tylko nie zawrócił :D Tuchel zostaję w Bayernie, Flick do Barcy a Xavi do Lecha Poznań.

0

@LRey Ale pieprzysz głupoty. Jak by tak było to by sprzedawali Cubarsiego, a przedłużyli kontrakt, również twoim tokiem myślenia Yamal też byłby do sprzedania. Kogo młodego, który wiele wniósł do zespołu sprzedali?

1

@MichalZZZ Według mnie za 3 sezony jak najbardziej, Xaviego raczej nie będzie. Fajnie jakbyśmy odzyskali Pedriego.

0

@kaamil1910 Ale ja pytam czy go lubisz?

0

Myślicie, że na przestrzeni najbliższych lat w LM tymi największymi grubymi rybami, które będą mieć największe sza se na wygrywanie LM będą tylko City i Real, czy widzicie jeszcze kogoś? Oczywiście nie mówię, że nie będą się trafiać niespodzianki i czarne konie jak Dortmund czy kilka lat temu Ajax.

0

Lubicie naszego przyszłego kata Mbappe?

0

@VegetaPolska Gadać to sobie można. Nikt nie wie jak Kylian by do tego podszedł. Jakaś odp dziennikarzowi to żaden wyznacznik, no ale jak widać nie starali się i Kylian będzie gnębić Barcę.

1

@mesulete Ale masz problem, połowę osób tuta j przeczyta i zainteresuję w tym ja a druga połowa nie. Czy wszystkie artykuły muszą być poważne i związane z samym klubem? Ja lubię wejść tutaj i prxeczytać bardziej luźny artykuł. Poza tym to nie jest artykuł typy jak ktoś się ubrał czy kto bierze ślub itd.

1

@gapkinha Przecież ten artykuł jest kogoś innego, no chyba, że masz na myśli jakieś inne.

0

@Cvzx Powinien tak po tej katastrofie ns Anfield odejść. W swych najlepszych czasach nie zawodził, był kluczowy w sekstecie Guardioli.

0

@Azrik W swych najlepszych latach mało miał nieudanych. Gdy był w ostatnich latach bardzo często miał z tym problem, a to normalne w tym wieku, już nie grał rak świetnie.

0

@626 Więcej straconych goli bez tej dwójki to niemożliwy scenariusz. Kounde pewnie zagra na boku i co dalej, niby z Cubarsim, Martinezem, *Garcia?, *Faye (bo jak niby innaczej) mamy grać?. Jakbyśmy zostali z taką obsadzoną obroną to byłby dramat. 2 dzieciaków, Martinez, który ma słabe zdrowie, Garcia, który sieje chaosem.

No rzeczywiście Araujo ost wiele popełnił błędów.

0

@Danny Gaucho Hiszpańska to nie ma nawet podjzdu do polskiej ;) U nas 5-6 drużyn walczy o mistrzostwo.

0

@ViscaelBarca2007 Tego czy niw chciał to nikt na prawdę nie wie.

3

@Danny Gaucho Przy takim Linfield ten potężny Real to jakaś popierdółka.

2

Ogólnie trochę mnie dziwi, że takie City nawet nie powalczyło o Kyliana (chyba, że o czymś nie wiem), moim zdaniem Mbappe nie koniecznie musiałby w to nie pójść, kasa jeszcze większa, lepsza liga i według mnie liga angielska bardziej by mu pasowała do jego stylu gry. Gdyby liczył się dla niego tylko Real to być już dawno w nim był.

Oczywiście nie ma to już znaczenia, bo bycie Śmietanką to formalność. Szkoda tylko , że dla Barcy będzie sporym problemem, bo tak to go nie lubię i nie chciałbym go w City, Arsenalu czy Liverpoolu, a te kluby lubię oglądać w akcji.

0

@Kibic_83 Bo Real leje Granadę i Alaves hah. :D h Równie dobrze mogą męczyć bułę jak z Lipskiem. Po kim taki Real się przejechał w tym sezonie jak i w ostatnich meczach? Girona, Barca, której Villarreal ładował pięć goli, poza tym jakiemuś pewnie Getafe czy Almerii, dziś to Alaves.

Na jakie podstawie uważasz, że dostaną łomot? Tą formę Realu wyznaczają wygrane z Bayernem (w końcówce, po babolu), Mallorcą, Cadiz, Granadą czy Barcą z którą grali jak równy z równy. Nie ma szans, że Dortmund przegra 3/5-1. Jeśli Barca Xaviego potrafi grać jak z równy z równym z Realem to tym bardziej Dortmund w tak ważnym meczu.
Dortmund potraf rozgrywać mecze z tymi lepszymi rywalami - Atletico, Milan, PSG, Bayern czy Leverkusen. Żałosne jest to lekceważenie i skreślanie Dortmundu na starcie, głównie przez kibiców. Śmietanki. Żeby jeszcze wiele osobą się nie zdziwiło jak sędzia będzie musiał pomóc a i to nie pomoże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?